Green Levithany...

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

Rave pisze:Tyle że tam pełno o redaktorach, zwiadowcach, nic o osobach które mają się w 100% zająć kodem strony żeby reszta mogła się skupić na zwiadach i redagowaniu ;).
Tak bardzo śmieszne że aż wcale, całe tamte wakacje tak zwani redaktorzy, zwiadowcy pomagali przy stronie, jej kodzie i działach, i było o tym pełno newsów, więc nie rozumiem po co się pchać gdzieś na co do tej pory się nie zwracało uwagi? :I
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

@Rave
Ile masz stron o RPG Makerze? W Regulaminie Twierdzy RPG Makera napisane jest, że możesz dołączyć, jeśli nie pracujesz na żadnej innej stronie o tematyce RPG Makera.

@Rahim
Zastanawiam się, jak możesz JESZCZE być zwiadowcą na Twierdzy RPG Makera, skoro teraz jesteś administratorem Opactwa RM?

----------------------
Czy ktoś wie, skąd można ściągnąć "Green Levithan 1"? Bo z administratorem greenlevithan.pun.pl nie można się skontaktować, a web.archive.org krzyczy, że nie można znaleźć pliku "gl.zip" wfolderze "download/gry/greenlevithan" na "tsukuru.pl/forum".
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Green Levithany...

Post autor: tiberium »

@Mateusz_SSJ8
Pytania odnośnie regulaminu strony Twierdzy trzeba rozmawiać z samym Reptile, gdyż on go napisał to wie o co chodzi. Najwidoczniej FORUM to nie STRONA. Jedynie to nachodzi na myśl.

Mateusz SSJ8 pisze: Czy ktoś wie, skąd można ściągnąć "Green Levithan 1"? Bo z administratorem greenlevithan.pun.pl nie można się skontaktować, a web.archive.org krzyczy, że nie można znaleźć pliku "gl.zip" wfolderze "download/gry/greenlevithan" na "tsukuru.pl/forum".
Administrator greenlevithan.pun.pl to dzieciak co sobie założył tylko forum na tym serwisie. Z tego co się orientuję to będziemy czekali aż ją Reptile udostępni. O ile to jeszcze jest aktualne, bo obiecał :lol:
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Green Levithany...

Post autor: Dragon Kamillo »

Jeśli nic się nie zmieniło to GL 1, 2 i DQ (+ pewnie coś extra) będą razem z nowym tłumaczenie RMME (2k3). Jednak nawet chyba sam Reptile nie wie kiedy nowe tłumaczenie się ukaże.

Póki co można dostać wszystkie jej części, prócz pierwszej - i tak zostanie, aż do nowego RMME, chyba, że ktoś ma ją u siebie i się podzieli (ew. Reptile zarzuci ją wcześniej, o ile w ogóle ją posiada).

I przypominam: temat jest o GL (czyli gry stworzone/współtworzone(GL1?) przez Reptile), a nie o zgłoszeniach do redakcji/przestrzeganiu regulaminu itp. Koniec.
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Dragon Kamillo pisze:Jeśli nic się nie zmieniło to GL 1, 2 i DQ (+ pewnie coś extra) będą razem z nowym tłumaczenie RMME (2k3). Jednak nawet chyba sam Reptile nie wie kiedy nowe tłumaczenie się ukaże.

Póki co można dostać wszystkie jej części, prócz pierwszej - i tak zostanie, aż do nowego RMME, chyba, że ktoś ma ją u siebie i się podzieli (ew. Reptile zarzuci ją wcześniej, o ile w ogóle ją posiada).

I przypominam: temat jest o GL (czyli gry stworzone/współtworzone(GL1?) przez Reptile), a nie o zgłoszeniach do redakcji/przestrzeganiu regulaminu itp. Koniec.
Wszystkie pierwsze 3GLe będą z nowym RPG Makerem ME? Szkoda, bo Reptile mógł udostępnić jedynkę i dwójkę na Twierdzy RPG Makera do czasu, kiedy nowa wersja RPG Makera ME będzie gotowa. I zrobiłby to, gdyby nie odbił mu oryginalny regulamin Twierdzy RPG Makera. Pamiętacie jeszcze?
1. Mistrz ma zawsze rację.
2. Jeśli mistrz nie ma racji, patrz punkt 1.
Podzielić się grą "Green Levithan 1"? Prędzej Reptile to zrobi, bo on najpewniej to ma. Skąd wiem? Bo gdyby nie miał, to by tego z Twierdzy RPG Makera nie usunął.

A co do twojego przypomnienia, Dragon Kamilo, to Rahim i Rave zaczęli.
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Green Levithany...

Post autor: tiberium »

@up (nie mam ochoty cytować)
To co piszesz jest trochę bez sensu. No bo patrz: piszesz że gdyby nie regulamin to te gry by udostępnił. :roll: Za dużo teorii spiskowych tutaj wprowadzasz.

Żeby wypowiadać się na czyjś temat to trzeba mieć dobre obeznanie i grube dowody. To że usunął (*) z Twierdzy jakąś grę, wcale nie oznacza, że ją ma.

* - a skąd wiesz że to ON ją usunął? czyżbyś bazował na jakiś archiwalnych wiadomościach i tych archwialnych stronkach? :roll: Nie pozwól by ci woda sodowa uderzyła do głowy, bo te źródła kłamią.

To czy gierkę udostępni to jest jego wola. Chce to ją udostępni, nie chce to nie.
Być może ma jakiś zamysł i nie powiniśmy go zadręczać.
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

Mateusz, proszę cię zacznij myśleć, to nie boli.
Sam mam z tym czasem problem, ale ostatnio wychodzi.
Yep. To prawda Reptile ma GL1, ale jak sam to stwierdził gra jest gniotem i nie ma co jej pokazywać do kiedy jej nie poprawi (niektórzy powinni brać przykład). Część 1,2,3 DQ, zostaną dodane jak już Dragon wspomniał do nowego tłumaczenia ME.
Myślę że rozwiałem w tym momencie wątpliwości Mateusza do tego czy zobaczy tą część, więc dalszy spam, i dodawanie Dragonowi roboty z czyszczeniem działu Twierdzy jest zbędny =)
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

@tiberium
Źle zrozumiałeś.
1.
To co piszesz jest trochę bez sensu. No bo patrz: piszesz że gdyby nie regulamin to te gry by udostępnił. :roll: Za dużo teorii spiskowych tutaj wprowadzasz.
Jako mistrz, Reptile może w każdej chwili zmienić regulamin. Poza tym ilu ludzi już rościło sobie rację, nie mając racji. A ta wcześniejsza wersja regulaminu Twierdzy RPG Makera, niż obecna, została napisana właśnie przez takiego debila. Dobrze, że Reptile usunął te punkty.
2.
Żeby wypowiadać się na czyjś temat to trzeba mieć dobre obeznanie i grube dowody. To że usunął z Twierdzy jakąś grę, wcale nie oznacza, że ją ma.
Czy to, że wszystkie oryginalne gry z serii "Green Levithan" zostały zrobione przez Reptile'a, nie jest wystarczającym dowodem, że jednak ma każdą grę z tej serii?
3.
a skąd wiesz że to ON ją usunął? czyżbyś bazował na jakiś archiwalnych wiadomościach i tych archwialnych stronkach? :roll: Nie pozwól by ci woda sodowa uderzyła do głowy, bo te źródła kłamią.
Obecnie to właśnie Reptile jest mistrzem na Twierdzy RPG Makera. Gdyby których z jego obecnie podwładnych umieścił TERAZ jakąkolwiek grę z serii "Green Levithan" na Twierdzy RPG Makera (Kurisuroku zrobiłby to najpewniej, bo jest w Wielkiej Radzie), to Reptile miałby największe uprawnienia do tego, żeby tę grę usunąć, nawet, jeśli to ktoś inny niż Reptile, umieściłby tę grę właśnie tam.
4.
To czy gierkę udostępni to jest jego wola. Chce to ją udostępni, nie chce to nie.
Być może ma jakiś zamysł i nie powiniśmy go zadręczać.
Wiem, że jak udostępni, tak udostępni. O ile w ogóle udostępni. A jak w ogóle ma jakiś zamysł,to jemu ten zamysł zostawmy.

@Rahim
1.
Mateusz, proszę cię zacznij myśleć, to nie boli. Sam mam z tym czasem problem, ale ostatnio wychodzi.
Chyba sam diabeł cię wysłał na to forum, skoro nie tolerujesz osób starających się myśleć tylko, kiedy myślenie jest potrzebne, szanujesz tych, co za dużo myślą.
2.
Yep. To prawda Reptile ma GL1, ale jak sam to stwierdził gra jest gniotem i nie ma co jej pokazywać do kiedy jej nie poprawi (niektórzy powinni brać przykład). Część 1,2,3 DQ, zostaną dodane jak już Dragon wspomniał do nowego tłumaczenia ME.
Reptile jest twórcą każdej gry z oryginalnej serii "Green Levithan". Jako twórca gier z serii "Miasteczko Nowoczesne", nawet, jeśli ukończę prace nad grą, nie kasuję projektu. Stąd typowałem, że Reptile ma "Green Levithan 1". Ale z racji tego, że Reptile i ja to dwie różne osoby, (a do tego nie rozmawiamy jeden z drugim), nie miałem pewności, że ma "Green Levithan 1", więc to, że ma tę grę, to był strzał. Co do udostępnienia, to zasadzie mógłby udostępnić obecną wersję "Green Levithan 1" na mediafire.com dla tych, co nie mają zamiaru czekać na nową wersję. Zresztą i tak naprawdę dużo wody w dół Wisły popłynie, zanim nowy RPG Maker ME będzie gotów. Poza tym moim zdaniem w grze do poprawy najbardziej kwalifikują się błędy techniczne (zagrajcie sobie w "Megamana" (jedynkę lub czwórkę), gdzie są błędy techniczne).
3.
Myślę że rozwiałem w tym momencie wątpliwości Mateusza do tego czy zobaczy tą część, więc dalszy spam, i dodawanie Dragonowi roboty z czyszczeniem działu Twierdzy jest zbędny =)
I tak nadal wątpię, żeby nowy "Green Levithan 1" był już 03 lipca 2015 roku o godzinie 17:00.

@__temat__
Skoro Reptile nie może udostępnić tej gry oficjalnie,. to niech chociaż na czas prac nad nowym RPG Makerem ME wrzuci na mediafire.com i linka podeśle zainteresowanym na maila.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

Jesteś strasznie niecierpliwy Mateusz, sam czekam na GL1, ale nie telepie się za tym jak ty, DK wyraźnie napisał by mu tu nie śmiecić, jak bys myślał tak jak to tu piszesz, to zamiast męczyć nas, napisał byś do Reptile, a nawet jeśli ci by nie odpisał to wyraźnie miał by ku temu jakieś powody. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Jesteś strasznie niecierpliwy Mateusz, sam czekam na GL1, ale nie telepie się za tym jak ty, DK wyraźnie napisał by mu tu nie śmiecić, jak bys myślał tak jak to tu piszesz, to zamiast męczyć nas, napisał byś do Reptile, a nawet jeśli ci by nie odpisał to wyraźnie miał by ku temu jakieś powody. Pozdrawiam.
To może zapytam w tej sprawie Burgunda (chociaż wątpię, żeby miał "Green Levithan 1")? Bo Reptile najprawdopodobniej za Chiny Ludowe nie odpowie.
Reptile ma GL1, ale jak sam to stwierdził gra jest gniotem i nie ma co jej pokazywać do kiedy jej nie poprawi (niektórzy powinni brać przykład)
Kiedyś miałem zamiar zrobić remake "Green Levithan 1" (miał być częścią "Green Levithan 1-2-4"), ale wtedy naszło mnie na "Miasteczko Nowoczesne 1" i kompilację serii "Green Levithan" porzuciłem. A jeśli już miałbym coś w "Green Levithan 1" poprawić, to byłoby to dokładnie to samo, co ewentualnie poprawiłbym w "Green Levithan 2" i "Green Levithan 4". Mianowicie koniec gry ukazujący się graczowi po jej przejściu. Weź poczytaj sobie trochę artykułów na wikiach o Sonicu. Hasło:
Game Over
. Osobiście uważam, że ów ekran w tych trzech grach z serii "Green Levithan" powinien się pojawiać TYLKO, kiedy graczowi w walce, której nie może przegrać, padną wszystkie postacie. W sytuacji, kiedy gracz przejdzie całą grę, ekran końca gry powinien być inny, niż przy śmierci bohaterów. Reszta gry może zostać, jaka jest.
Awatar użytkownika
Wyklęty
Posty: 100
Rejestracja: 07 gru 2009, 17:30

Re: Green Levithany...

Post autor: Wyklęty »

To może zapytam w tej sprawie Burgunda (chociaż wątpię, żeby miał "Green Levithan 1")? Bo Reptile najprawdopodobniej za Chiny Ludowe nie odpowie.

Człowieku... cierpliwości...

Autorem gry jak i zarówno serii jest niejaki Reptile. Jeżeli Reptile powiedział że ma zamiar wystawić GL 1 to nie pozostaje ci nic innego jak siedzieć i czekać. To jego projekt i on najlepiej wie jak to wszystko wygląda i kiedy GL powinien wyjść. Z tego co wiem zapowiedź GL nie została cofnięta, co powinno oznaczać że Reptile ma zamiar ją w przyszłości wrzucić. Po za tym jak już wcześniej wspomniałem jest on autorem tej gry i może se robić co mu się żywnie podoba, i nam wszystkim nic do tego.
A jeśli już miałbym coś w "Green Levithan 1" poprawić, to byłoby to dokładnie to samo, co ewentualnie poprawiłbym w "Green Levithan 2" i "Green Levithan 4". Mianowicie koniec gry ukazujący się graczowi po jej przejściu. Weź poczytaj sobie trochę artykułów na wikiach o Sonicu. Hasło:
Game Over
Osobiście uważam, że ów ekran w tych trzech grach z serii "Green Levithan" powinien się pojawiać TYLKO, kiedy graczowi w walce, której nie może przegrać, padną wszystkie postacie. W sytuacji, kiedy gracz przejdzie całą grę, ekran końca gry powinien być inny, niż przy śmierci bohaterów. Reszta gry może zostać, jaka jest.

Masz rację. Ekran powinien być inny, ale już nie histeryzujmy... Przypomnę ci takie stare, fajne, bardzo fajne porzekadło. "Nie rób z igły widły"
Gra w produkcji:

*Hakerski Wyścig*

Gatunek:
*Przygodowe*
*Logiczne*
*Komedyjne*

Planowany czas ukończenia:

Sam biedny Bóg jeden wie kiedy xD

Kilka cytatów które tak jakoś mnie zaciekawiły: http://wklej.org/id/1555547/
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

Ja jednak dodam Mateusz tylko jedno, cudze gry łatwo krytykować, a swoje gnioty gry uważa się za najlepsze.
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Po prostu aż się palę do tego, żeby znowu zobaczyć oryginalne sceny, przy których się sam uśmiałem. Były one w jedynce przy walce z Kickiem. W "Miasteczko Nowoczesne 1" aż 3 razy do tego jednego momentu przed walką nawiązałem. A własną muzykę wziąłem z "Sonic Advance" (2), "Double Dragon Advance" (11). Pamiętacie?
Spoiler:
Z resztą kto z tych, którzy grali w "Green Levithan 1", nie chciałby znowu zobaczyć tej sceny.

PS. Specjalnie dałem spojler, żeby nie psuć zabawy tym, którzy jeszcze nie grali, a mają zamiar zagrać.

Aha.
I tak nadal wątpię, żeby nowy "Green Levithan 1" był już 03 lipca 2015 roku o godzinie 17:00
03 sierpnia 2014 roku o godzinie 17:00 Reptile'owi zostało dokładnie 11 miesięcy, żeby udowodnić mi, że się pomyliłem.
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Green Levithany...

Post autor: tiberium »

Mateusz SSJ8 pisze:03 sierpnia 2014 roku o godzinie 17:00 Reptile'owi zostało dokładnie 11 miesięcy, żeby udowodnić mi, że się pomyliłem.
nie chcę być okrutny, ale nie sądzę aby mu się chciało cokolwiek udowadniać.
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

I tak nadal wątpię, żeby nowy "Green Levithan 1" był już 03 lipca 2015 roku o godzinie 17:00
Dnia 03 września 2014 roku o godzinie 17:00 Reptile'owi zostało dokładnie 10 miesięcy, żeby udowodnić mi, że się pomyliłem.

@tiberium
nie chcę być okrutny, ale nie sądzę aby mu się chciało cokolwiek udowadniać.
I tak udowodni. Jeśli wyrobi się w terminie. Prawdopodobieństwo małe (głównie on odwala robotę na Twierdzy RPG Makera, a reszta redakcji tylko siedzi i pierdzi), ale szansa jest.

Przepraszam za drugi post z rzędu w tym temacie, ale 03 października 2014 roku o godzinie 17:00 Reptile'owi zostało dokładnie 9 miesięcy na udowodnienie... wiecie, czego.

Połączone.
Zablokowany