Green Levithany...

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.

Moderator: Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PInroz
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: PInroz »

Masz racje jest na co czekać :-D

Ja mówiąc szczerze oczekuje na dodatek, lub drugą część Green Levithan Code IVII. Bo moim zdaniem ta część jest najlepszą częścią Green Levithan :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Post autor: Dragon Kamillo »

Moim zdaniem część z XP ma najwięcej klimatu.
Tej z VX nigdy nie lubiłem, szczerze to nawet jej nie skończyłem, zniechęciłem się bo jest nieliniowa, a ja jednak wolę liniowe fabuły.

Jeśli jeszcze nie grałeś, to możesz obadać część z RM95, jeśli chodzi o wykonanie najlepszą, przynajmniej do premiery nowego RMME...
Awatar użytkownika
PInroz
Kontakt:

Post autor: PInroz »

Grałem w Green Levithan z RPG Makera XP też mi się spodobało (Ma w sobie ten klimat lecz jak dla mnie za krótka :roll: Choć gdyby Reptile połączył fabułę z Green Levithan Code IVII i grafiki z wersji z XP to według mnie powstała by naprawdę niezła produkcja :mrgreen:

A w część z RPG Maker 95 miałem już do czynienia :-D Z tej części jedyne co mi się podobało do melodia w trakcie walk :mrgreen: Po za tym całej jej nie przeszedłem bo jakoś nie miałem czasu :cry:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Sporek

Post autor: Sporek »

Kurcze, może piszę późno ale pamiętam, że jak odkryłem RPG Makera to długo zagrywałem się w Green Leviathany, szczególnie wersję z VX. Szczerze mówiąc, to nie wiedziałem, że było tego jeszcze więcej bo nie miałem zbyt dobrego internetu i zgrywałem sobie na płytki :P Szczerze to wspominam te gry jako pełnoprawne produkcje bo w tamtym czasie traktowałem je bardzo profesjonalnie i teraz, gdy po latach mi się przypomniały to nadal odczuwam nostalgię :) Chyba sobie ogram!
Awatar użytkownika
Stanior
Kontakt:

Post autor: Stanior »

Tylko najpierw przeskanuj antywirusem... ;)
Obrazek

18.06.2003-24.11.2003- Imperator Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

16.01.2007- do chwili obecnej- Mistrz Twierdzy na wygnaniu
Sporek

Post autor: Sporek »

Stanior pisze:
24 kwie 2020, 07:56
Tylko najpierw przeskanuj antywirusem... ;)
Aż tak źle xD? Nie pamiętam już do końca jak to kiedyś było, ale może faktycznie coś mi łapało.
Awatar użytkownika
Stanior
Kontakt:

Post autor: Stanior »

17.08.2003 - Reptile umieszcza na Twierdzy 'Green Levithan 2', zainfekowaną grę, które dużej ilości scenowiczów "oczyszcza" dyski
Obrazek

18.06.2003-24.11.2003- Imperator Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

16.01.2007- do chwili obecnej- Mistrz Twierdzy na wygnaniu
Awatar użytkownika
Surusek
Kontakt:

Post autor: Surusek »

Ech... wspominki wojenek z 2003 roku... :-D
Ja tutaj jestem podrzucić mirror samego Green Leviatan: Tear of Time, stworzonego w RPG95: http://rpg95.webd.pro/dl/games/Green_Le ... f_Time.zip
Obrazek
Surusek is new almostnoruby/Almost No Ruby/AlmostNoRuby/almost no ruby/anrgames:
[twitter] [youtube]
jorrr1

Post autor: jorrr1 »

Czy ma ktoś link do Green Leviatana dołączonego do XP i VX?
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)

Post autor: Soul »

XPkowego GLa mam, może ktoś inny ma tego z VX ;>
https://www.mediafire.com/file/102y2qho ... P.zip/file
jorrr1

Post autor: jorrr1 »

tego z VX udało mi się dostać. A jeszcze mam takie pytanie, czy będzie kontynuacja tej serii czy nie?
Awatar użytkownika
Crashykk

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 3)
Kontakt:

Post autor: Crashykk »

Jak wyjdzie nowy maker to moze, ale nie ludzilbym sie. Skoro nie ma juz makerow na twierdzy, a to do piratow Reptile robil gry, to pewnie nie bedzie. Dla pewnosci o to juz musisz pytac naczelnego wodza, krola nad krolami, ktory siedzi za wielkimi, ciemnymi, kamiennymi scianami bezkresnej twierdzy rpg makera.
ODPOWIEDZ