Zgłoszenia gier

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Kleo »

Proszę, Kryzz, nie potęguj moich wyrzutów sumienia. xD

OzE już od dawna mam w planach, ale ostatnio jestem w tak nędznej formie, że po napisaniu dwóch zdań muszę trzy dni odpoczywać. Po czym okazuje się, że te zdania i tak są do niczego, więc zaczynam je pisać od nowa - i tak w kółko. Może na wiosnę mi przybędzie nieco sił życiowych i nadrobię zaległości, taką mam w każdym razie nadzieję. Bo na to, że ktoś inny weźmie się za tę robotę, to nadzieję mam jakby nieco mniejszą. ;)
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 819
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Kryzz333 »

xD
Pewnie i tak reszcie redaktorów nie będzie chciało się grać 40h dla jednej recenzji.
Więc trudno, poczekam. :-)

EDIT:
Wy czekaliście na grę, ja poczekam na reckę :lol:
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Rahim »

Kryzz333 pisze:xD
Pewnie i tak reszcie redaktorów nie będzie chciało się grać 40h dla jednej recenzji.
Szczerze przyznam że wolę raczej krótsze gierki, spowodowane jest to brakiem czasu, nie wiem jak to jest z resztą redakcji, i nie będę się w tej sprawie wypowiadać w ich imieniu, ale jeśli macie jakąś godzinną max do pięciu - sześciu godzin grę, z chęcią się do niej przytulę =)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Rahim »

Chciałem przypomnieć iż na pierwszej stronie macie podane warunki dodawania gier na Twierdzę, pnę tutaj mianowicie do tego że zapominacie podać email, a po jakimś czasie znikacie jak niedźwiedzie na sen zimowy, i nie ma po was ani widu, ani słychu, a my musimy się męczyć, i kombinować skąd tu wziąć email. Jeśli chcecie by wasze gry szybciej trafiały na Twierdzę, trzymajcie się kryteriów. Pozdrawiam.
Kawy
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2015, 18:11

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Kawy »

Chciałbym Zgłosić Gre Ale Nwm Jak Żebyście Mogli Pobrać :<
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Rahim »

Najlepiej wedle regulaminu na początku tematu.
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: tiberium »

Poprawka
Ozzaku pisze:Najlepiej [...]
[...] Wysyłasz normalną wiadomość email (do redaktora) z załącznikiem gry i to wszystko!
Adresy mailowe chyba znajdziesz w dziale redakcja albo na innym dziale tego forum.
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Rahim »

tiberium pisze:Adresy mailowe chyba znajdziesz w dziale redakcja albo na innym dziale tego forum.
Dokładnie tutaj, jednak należy się zastosować do tego iż gra jeśli nie może być dodana jako załącznik, musi być nadesłana w formie linku do jakiegoś hostingu, z doświadczenia polecam box.com, po założeniu konta przechowujecie pliki ile chcecie, i nigdy nie wygasną.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Preki »

BRAK WENY 2: ZASTĘPSTWO
Autor: Preki
RPG Maker: 2k3
Wersja: Pełna
Premiera: 29 stycznia 2015
Download: http://www.mediafire.com/download/d5x24 ... epstwo.rar
Więcej info: http://pgstudios.cba.pl/?brak-weny-2-zastepstwo,12

Mogłem zrobić to od razu, ale jakby co, zgłaszam moje ostatnie mini-dzieło do recenzji. Ktoś chętny?
Spoiler:
Mamy!
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Kleo »

Preki pisze:Ktoś chętny?
Spoiler:
Jeśli chcesz, żebym cię wyzwała od najgorszych i zmieszała grę z błotem, to możemy się dogadać. :P

A tak poważnie, to raczej poczekam na wersję easy, bo nie lubię pisać o grach, których nie zdołałam ukończyć. :)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Rahim »

Kleo pisze: A tak poważnie, to raczej poczekam na wersję easy, bo nie lubię pisać o grach, których nie zdołałam ukończyć. :)
Kłamco kłamliwy :c Zrecenzuj mu tą grę jak prosi, a nie z Tepe piszesz dzień i noc :c
________________________________________________________________________
Mało ostatnio projektów tu dajecie, mimo że ich garstka w ostatnim czasie wyszła, zapraszam was do prezentowania projektów, sam bym coś zrecenzował, czas się zrehabilitować.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Preki »

Sarkazm, Kleo ;) Przecież wiem że gry akcji nie są Twoim konikiem, a zwyzywać możesz mnie zawsze na gg :P Jednak nie tylko Ty jedna jesteś tam na Twierdzy, niech inni mają pole do popisu.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Noruj »

Zapomniałem ;_;
Asgun
Gatunek: jRPG
Wersja makera: VX
Link: http://www.mediafire.com/download/awn1i ... un1_1b.exe
E-mail: thequadfour@gmail.com
Więcej info: viewtopic.php?f=1&t=3724
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Crashykk »

Historia Zaginionej Marchewki
Gatunek: Przygodowka
Wersja makera: 2k3
Data wydania: Maj 2015
Link: http://www74.zippyshare.com/v/0Vgv5JDk/file.html
E-mail: kraszur@wp.pl
Więcej info: viewtopic.php?f=1&t=5009
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Sobriquet Gaido »

GRA2
Gatunek: Przygodowa/horror
Wersja rpg makera: RPG Maker 2003
link do gry: http://www.mediafire.com/download/yi5xm ... /GRA_2.rar
e-mail: hermenegild_gaido@yahoo.pl
Zablokowany