Zgłoszenia gier

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Kitabake »

Noruj pisze:Dlaczego wszystko to o czym teraz piszesz, nie pojawiło się w skondensowanej i przyjaznej formie w recenzji? Tak jak jest napisana teraz, jest zła.
To co napisałem teraz to są same negatywne rzeczy, o które zostałem zapytany. Gra ma więcej, niż tylko wady. Właśnie dlatego recenzja jest w skondensowanej formie.
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Dragon Kamillo »

I pomyśleć że to częściowo moja wina że menu w marchewkach jest na 0 XD...

Ocena też mnie zdziwiła - myślałem że będzie 5/10, ale rozumiem że problemy z menu mogły zaważyć na ocenie gry.

Sam się nie mogłem wziąć za opisanie tej gry bo jak pisałem gdzieś już nie raz, mimo tego że grało mi się świetnie i w ogóle to jakoś czułem że coś z tą grą dla mnie jest nie tak, nie umiem tego opisać, nie wiem co to jest, złego słowa na grę nie powiem, ale jakoś ten styl czy coś nie jest w moim guście i już.

Ale na staruche i na tą twoją grę co kiedyś dawałeś takie platformowe zrzuty w stylu dizzego to czekam nadal.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Crashykk »

Nie jestem pewien czy ten timer w jednej zagadce
z śpiącym strażnikiem też działał dobrze, z początku dawał mi 3 sekundy na przebiegnięcie,
a po kilku wpadkach (z dziesięć razy zfailowałem) było albo 1, 1, 1, 1, 2, 2, a 3 sekundy się
nie pojawiały w ogóle po kilku wpadkach.
Z tego co pamietam timer ma 40% na 1s, 40% na 2s i 20% na 3s. Stad tak mala liczba tej cyferki. Moim zdaniem to, co napisales w temacie powinno byc w recenzji, bo teraz to wyglada tak jakbys poszedl do tablicy i nauczyciel walnalby tekstem: "No bardzo dobrze, wszystko zrobiles z mala pomoca, ale udalo Ci sie ladnie, sprawnie. Jestem dumny. Siadaj 2.". :V
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Kitabake »

CrashuR pisze:Z tego co pamietam timer ma 40% na 1s, 40% na 2s i 20% na 3s.
Stad tak mala liczba tej cyferki. .
No nie wiem, 3 przestało się pojawiać w ogóle.
CrashuR pisze:Moim zdaniem to, co napisales w temacie powinno byc w recenzji,
bo teraz to wyglada tak jakbys poszedl do tablicy i nauczyciel walnalby tekstem:
"No bardzo dobrze, wszystko zrobiles z mala pomoca, ale udalo Ci sie ladnie, sprawnie.
Jestem dumny. Siadaj 2.". :V
Napisałem recenzje, nigdzie nie mówiłem że gra jest zła ale ma swoje problemy.
Recenzja bardzo dobrze oddaje moje uczucia względem gry. Mowa jest o frustracji,
"alt+f4", RTP-ach i krótkiej rozgrywce. Mam wrażenie, że to wystarczająca krytyka.
Czy musiałem rozwijać te wątki w recenzji? Niekoniecznie. Wolałem się skupić na zaletach.
Jakbym się rozpisywał negatywnie, to też byłby problem. Jak chcecie, to niech rycerze
twierdzy ustalą ocenę albo jakieś zgromadzenie ludowe. Zaraz będzie z tego drama.
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Kitabake »

Przeszedłem Legionwood-a (jeszcze tylko side questy zostały), teraz mogę się wziąć za "Najstarszy". Postaram się w najbliższym czasie napisać recenzje.
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Yoroiookami »

Jeszcze chyba nic nigdy nie zgłaszałem.
Chciałbym przechować swoje dzieło sztuki dla przyszłych pokoleń, które nie zrozumieją połowy żartów w grze. :I

Tytuł: Kejbyl V
Gatunek: komediowa/przygodowa/rpg
Link: https://mega.nz/#!os0ljKSQ!jvjRSqy6Nf1u ... _PLRRItrnw
Link do tematu: viewtopic.php?f=1&t=5787&start=111
E-mail: yoroiookami@gmail.com
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Dragon Kamillo »

Obrazek
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Yoroiookami »

Dragon Kamillo pisze:Obrazek
Yorosia nie powaliło, to jest wersja już odchudzona. :lol:

Ale jeżeli szkoda miejsca, to jakoś przeżyję. <3
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Jazzwhisky »

Emm, może podlinkujcie po prostu do mega, skoro Yorosiowi szkoda inaczej <3, tam linki nie wygasają dopóki konto jest utrzymywane?
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Yoroiookami »

Jazzwhisky pisze:Emm, może podlinkujcie po prostu do mega, skoro Yorosiowi szkoda inaczej <3, tam linki nie wygasają dopóki konto jest utrzymywane?
Jeszcze mi żaden nie wygasł, więc chyba nie. A połowy gry niestety nie wywalę. :>
Obrazek
Obrazek
Shadi
Posty: 65
Rejestracja: 08 maja 2012, 16:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgłoszenia gier

Post autor: Shadi »

Pokemon: Wersja Utopijna

Wersja makera: XP
Premiera wersji oryginalnej: 25.08.2013
Premiera wersji poprawionej: 7.12.2019
Wersja: Pełna
Gatunek: RPG
Link: https://www.dropbox.com/s/4u8yn4z2vqfv5 ... 2.zip?dl=0
Link do tematu: viewtopic.php?f=1&t=3693
E-mail: shadower3@o2.pl
Obrazek
Zablokowany