Wasze ulubione gry z twierdzy

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Wasze ulubione gry z twierdzy

Post autor: Kleo »

Dragon Kamillo pisze:Po za tym ciekawą gierką (choć krótką) jest Druid.
Spoiler:
A ja dla odmiany, zamiast (dość standardowego w moim wykonaniu) zestawu ulubionych gier z Twierdzy napiszę o tej, którą uważam za najgorszą, przynajmniej z tych, którym już zdążyłam się przyjrzeć. W gorszych chwilach lubię sobie pograć w produkcje, które mają 2-3 punkty, bo przeważnie znakomicie poprawiają humor. I tak własnie wdepnęłam na Alfa, który okazał się dziełem rekordowo niesmacznym, niestrawnym i obrzydliwym. Serdecznie nie polecam, chyba że ktoś bardzo chce zobaczyć, jakich gier NIE robić.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Wasze ulubione gry z twierdzy

Post autor: Dragon Kamillo »

Ale koncept na grę rzeczywiście nietypowy i wielce interesujący.
Właśnie to sprawiło, że ciągle pamiętam tą grę.

Co do najgorszych to na pewno Legend of the battle.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Wasze ulubione gry z twierdzy

Post autor: Rahim »

Kleo pisze:
Dragon Kamillo pisze:Po za tym ciekawą gierką (choć krótką) jest Druid.
Spoiler:
I weź tu człowieku w co kolwiek zagraj jak Kleo zdradzi całą grę._.

Tekst ukryty.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2013, 01:26 przez Rahim, łącznie zmieniany 1 raz.
lorak

Golden Forki Special - Premiery (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon V (miejsce 3)
Posty: 241
Rejestracja: 18 lip 2011, 15:11

Re: Wasze ulubione gry z twierdzy

Post autor: lorak »

Moi faworyci to:

Enkidiana (Michu) - skoda, że jak większość jego projektów pozostała w fazie demo. Naprawdę przyjemna strategia, i zupełnie inna od typowych rmówek.

Bunt Maszyn (X-tech) - skradanko - siekanka ze świetnym klimatem i absem, który nie psuje gry i świetnie spełnia swoją rolę.

Komnata (BeVoo) - Tu nie ma zbyt wiele do gadania: oldskulowa rozgrywka w stylu papierowych RPG i staranne wykonanie.
Opowieści z Asgun (Noruj) - głównie za fabułę.

Opowieść Miko (Ska'ciu) - Dobry abs (może trochę zbyt prosty), otwarty świat i niezła fabuła.

Przygoda Bartasa (Twardy) - swojski klimacik.

Spamthirowy czołg (Ska'ciu) - za humor.

Jest jeszcze sporo gier, które naprawdę lubię, ale te wybrałem jako najfajniejsze.

@2xdown: Ups...
Ostatnio zmieniony 31 sie 2013, 19:42 przez lorak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Wasze ulubione gry z twierdzy

Post autor: Kleo »

Hm, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Naprawdę nie było potrzeby pakować mojej wypowiedzi w spoiler, bo jeśli chodzi o to, co w gierce pt. Druid JEST i co MOŻNA w niej zrobić, to akurat nie powiedziałam ani słowa. A to, co ubzdurałam sobie, że można zrobić, w najmniejszej mierze spoilerem nie jest. ;)
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: Wasze ulubione gry z twierdzy

Post autor: BeVoo »

lorak pisze: Komnata (BeeVoo)
Dzięki, ale... Obrazek
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wasze ulubione gry z twierdzy

Post autor: Noruj »

lorak pisze:Moi faworyci to:

Enkidiana (Michu) - skoda, że jak większość jego projektów pozostała w fazie demo. Naprawdę przyjemna strategia, i zupełnie inna od typowych rmówek.

Bunt Maszyn (X-tech) - skradanko - siekanka ze świetnym klimatem i absem, który nie psuje gry i świetnie spełnia swoją rolę.

Komnata (BeVoo) - Tu nie ma zbyt wiele do gadania: oldskulowa rozgrywka w stylu papierowych RPG i staranne wykonanie.
Opowieści z Asgun (Noruj) - głównie za fabułę.

Opowieść Miko (Ska'ciu) - Dobry abs (może trochę zbyt prosty), otwarty świat i niezła fabuła.

Przygoda Bartasa (Twardy) - swojski klimacik.

Spamthirowy czołg (Ska'ciu) - za humor.

Jest jeszcze sporo gier, które naprawdę lubię, ale te wybrałem jako najfajniejsze.

@2xdown: Ups...
Moja gra nie została wytłuszczona bo jest bardzo wyjątkowa, prawda? :)
Obrazek
lorak

Golden Forki Special - Premiery (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon V (miejsce 3)
Posty: 241
Rejestracja: 18 lip 2011, 15:11

Re: Wasze ulubione gry z twierdzy

Post autor: lorak »

Dlatego, że jest na VXa, bo owszem, jest bardzo wyjątkowa, ale to samo uważam o innych pokazanych tu grach.
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Wasze ulubione gry z twierdzy

Post autor: Mateusz SSJ8 »

@Fear
Green Levithan: Narodziny
Zapodaj mi na PW. Może to zaginiona jedynka. Jak tak, to udostępnię wszystkim u siebie, aż na Twierdzy znowu będzie dostępna.

@__TEMAT__
Moje ulubione gry, to "Green Levithan 1" i "Green Levithan 2". A czego się spodziewaliście.
Zablokowany