Sadysta i Teker - jak skontaktować się Z AUTOREM ?

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Zablokowany
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Sadysta i Teker - jak skontaktować się Z AUTOREM ?

Post autor: X-Tech »

http://tsukuru.pl/forum/?co=gry&typ=rev&id=sadystaiteker

Ta gra wg. mnie ma ultra potencjał. Kiedy ją pierwszy raz odpaliłem wiele lat temu byłem porażony klimatem. Do dziś pamiętam klimat tej gry. Nie mogłem uwierzyć, że ktoś zrobił tak prosto tak mocny klimat i tak przekonujące otoczenie gry w tak prosty sposób.


Co sądzicie o grze czy zrobiła na was duże wrażenie ??

Bardzo ważne: Jeśli ktoś zna autora mógłby się z nim skontaktować i zapytać czy będzie kontynuował prace nad grą/poprosić go o pracę nad kontynuowaniem tej gry ?
Awatar użytkownika
Sabikku

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2009 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 305
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:36

Re: Sadysta i Teker - jak skontaktować się Z AUTOREM ?

Post autor: Sabikku »

To jedna z pierwszych gier z RMa które odpaliłem...
Niestety w demie był save przy końcówce, z którego skorzystałem - obejrzałem końcówkę i na tym skończyła się przygoda.
Awatar użytkownika
radek02
Posty: 111
Rejestracja: 08 mar 2010, 15:34

Re: Sadysta i Teker - jak skontaktować się Z AUTOREM ?

Post autor: radek02 »

może... emailem :lol:. stop, w tej recce nawet emaila nie ma 0_o. może cos znajdę zaraz ;)

edit: archive.org nie odczytuje twierdzy... może spróbuje ktoś inny?
Teksty ze chatów, for i innych rm'woych duperelków:
Spoiler:
Dołącz do grupy makerowiczów na nk ! http://nk.pl/#grupy/29610
Awatar użytkownika
Krisuroku

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 3)
Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2010, 15:19

Re: Sadysta i Teker - jak skontaktować się Z AUTOREM ?

Post autor: Krisuroku »

Odświeżając nieco temacik, kiedyś gadałem z Kannibalisem na gg, raczej nie miał zamiaru kontynuować swego dzieła. Stwierdził, że to nic specjalnego nie wyszło, pamiętam jak sam byłem najarany by ją dokończyć, On sam nie miał nic przeciwko, ale było to dawno, ze mnie wtedy amator rpg makerowy tak więc nic nie podziałałem w tym kierunku, poszukam kontaktu do Niego, jak znajdę to na pewno zapodam (o ile temat jeszcze aktualny ^^)
Zablokowany