Twierdza is dead?

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Twierdza is dead?

Post autor: Rave »

Od ponad miesiąca nie było newsów. Czy Reptile umarł albo go smoki kosmici porwali czy co? Wiem, że jest zajęty, ale mógłby chociaż napisać "Jestem zajęty jak cholera, nie mam czasu, no ale żyję. BTW. Stare newsy do archiwum", czy coś w tym guście.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Twierdza is dead?

Post autor: Dragon Kamillo »

Tak to prawda repa nie widziałem już na czacie od ponad dwóch tygodni (ostatnio w nocy z soboty na niedzielę 11-12 luty), ale dzisiaj (właśnie w tej chwili) na czacie pojawiła się Riia (bot jakby kto nie wiedział), która zazwyczaj siedzi gdy rep chociaż na chwilę wszedł albo zaraz wejdzie.

Tak przy okazji jak wtedy go widziałem to zdążyłem zapytać się go jak jest z tą nową grą w ACE i napisał mi że będzie tak jak na 95 (tworzenie nowej gry będzie się równało otworzeniem już istniejącej), jeśli ktoś będzie chciał mieć wszystko od razu po polsku.


Ciekawe będzie jak zrobi puste archiwum z lutego (no może że coś jutro napisze).
Narzew
Posty: 68
Rejestracja: 01 mar 2012, 21:27
Kontakt:

Re: Twierdza is dead?

Post autor: Narzew »

Chciałbym się zgłosić do twierdzy, pomóc chłopakowi; biedny sam został :(((
Obrazek
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Twierdza is dead?

Post autor: tiberium »

Rave pisze:Od ponad miesiąca nie było newsów. Czy Reptile umarł albo go smoki kosmici porwali czy co? Wiem, że jest zajęty, ale mógłby chociaż napisać "Jestem zajęty jak cholera, nie mam czasu, no ale żyję. BTW. Stare newsy do archiwum", czy coś w tym guście.
Logika, czysta logika: skoro jedna osoba zajmuje się stroną i coś się jej najwidoczniej przytrafiło, to kto o tym napisze na tej stronie? Swoją drogą, czy mi się tylko wydaje, ale jak są problemy z serwerem, nieobecności to zazwyczaj jesteś pierwszą osobą, która rzuca tego typu bezsensowne hasła. Nie atakuje tutaj nikogo, tylko zastanówmy się wspólnie nad podejściem polskich makerowców do całej sprawy (chociażby sceny).

Jeżeli czujesz, że twierdza jest tobie jakoś specjalnie bliska, to może by tak obrać nieco inny kierunek i zacząć na niej pracować? Jakaś strona (już nie ważne która)/scena jest wspólnym dobrem, wszyscy mają do tego prawo itp. itd. Wszyscy są (albo się czują w jakiś sposób) odpowiedzialni za to wszystko, tak? To na czym ta cała troska i odpowiedzialność polega?
Za to, że się jest i nic nie robi?
Oczywiście na forum to inna sprawa (są jednorazowe pomoce, zapowiedzi gier, inne offtopici), ale biorąc pod uwagę obecny stan twierdzy, co dla niej ktokolwiek zrobił przez ten ostatni chciażby rok, nie wliczając repa i byłej redakcji (była taka?)

Sytuacja jest banalnie prosta, jedyny koleś kto zajmuje się twierdzą jest obecnie reptile i jeżeli go coś trafi (trafiło?) to chyba normalne jest, że nie będzie w stanie o tym nawet napisać. Za pewne on jest temu wszystkiemu winien. (Podsumowanie poniżej)
Dragon Kamillo pisze:na czacie pojawiła się Riia (bot jakby kto nie wiedział), która zazwyczaj siedzi gdy rep chociaż na chwilę wszedł albo zaraz wejdzie.
No tak, ale to tylko bot, którego może aktywować niemalże każdy (kto jest w redakcji?)
Narzew pisze:Chciałbym się zgłosić do twierdzy, pomóc chłopakowi; biedny sam został
No to nie jesteś sam, bo od dłuższego czasu "latam" za nim i też się staram się o miejsce w redakcji :mrgreen:, ale jakoś to nie wychodzi. Nie wiem co jest wymogiem, ale "byle kogo już nie weźmie", więc trzeba się nacharować.

Co do tej całej sprawy to nie widzę sensu dobijania się tego typu hasłami. Jeżeli ma być lepiej, to musimy coś z tym zrobić, a nie czekać aż jedna osoba wszystko pozamiata.
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Narzew
Posty: 68
Rejestracja: 01 mar 2012, 21:27
Kontakt:

Re: Twierdza is dead?

Post autor: Narzew »

Co do tego, Reptile żyje i powrócił!
Test u niego już mam, próbuje go zdać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lestero

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 74
Rejestracja: 29 sie 2011, 09:48

Re: Twierdza is dead?

Post autor: Lestero »

Też się zgłaszam do takiego testu, jeśli można.
Obrazek
Nowa gra! Już wkrótce więcej informacji!
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Twierdza is dead?

Post autor: master miller »

Zeby tylko twierdza nie zaczela przypominac ultimy... :roll:
Awatar użytkownika
Lestero

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 74
Rejestracja: 29 sie 2011, 09:48

Re: Twierdza is dead?

Post autor: Lestero »

Coś mało osób wchodzi ;/
Obrazek
Nowa gra! Już wkrótce więcej informacji!
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Twierdza is dead?

Post autor: tiberium »

master miller pisze:Zeby tylko twierdza nie zaczela przypominac ultimy... :roll:
Czyli... :?:
Możesz rozwinąć wypowiedź? Że twierdza zamienić się w pseudo japońskie forum, gdzie będą działy dla M&A, ban na wszystko i co tydzień konkursy? :lol:

Tylko takie gdybanie to jest w tym dziale, ale mam wrażenie, że reptile tutaj nawet nie zagląda, więc możemy sobie do woli narzekać :roll:
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Zablokowany