Strona 1 z 1

Twierdza is dead?

: 28 lut 2012, 12:07
autor: Rave
Od ponad miesiąca nie było newsów. Czy Reptile umarł albo go smoki kosmici porwali czy co? Wiem, że jest zajęty, ale mógłby chociaż napisać "Jestem zajęty jak cholera, nie mam czasu, no ale żyję. BTW. Stare newsy do archiwum", czy coś w tym guście.

Re: Twierdza is dead?

: 28 lut 2012, 22:33
autor: Dragon Kamillo
Tak to prawda repa nie widziałem już na czacie od ponad dwóch tygodni (ostatnio w nocy z soboty na niedzielę 11-12 luty), ale dzisiaj (właśnie w tej chwili) na czacie pojawiła się Riia (bot jakby kto nie wiedział), która zazwyczaj siedzi gdy rep chociaż na chwilę wszedł albo zaraz wejdzie.

Tak przy okazji jak wtedy go widziałem to zdążyłem zapytać się go jak jest z tą nową grą w ACE i napisał mi że będzie tak jak na 95 (tworzenie nowej gry będzie się równało otworzeniem już istniejącej), jeśli ktoś będzie chciał mieć wszystko od razu po polsku.


Ciekawe będzie jak zrobi puste archiwum z lutego (no może że coś jutro napisze).

Re: Twierdza is dead?

: 01 mar 2012, 21:30
autor: Narzew
Chciałbym się zgłosić do twierdzy, pomóc chłopakowi; biedny sam został :(((

Re: Twierdza is dead?

: 05 mar 2012, 10:41
autor: tiberium
Rave pisze:Od ponad miesiąca nie było newsów. Czy Reptile umarł albo go smoki kosmici porwali czy co? Wiem, że jest zajęty, ale mógłby chociaż napisać "Jestem zajęty jak cholera, nie mam czasu, no ale żyję. BTW. Stare newsy do archiwum", czy coś w tym guście.


Logika, czysta logika: skoro jedna osoba zajmuje się stroną i coś się jej najwidoczniej przytrafiło, to kto o tym napisze na tej stronie? Swoją drogą, czy mi się tylko wydaje, ale jak są problemy z serwerem, nieobecności to zazwyczaj jesteś pierwszą osobą, która rzuca tego typu bezsensowne hasła. Nie atakuje tutaj nikogo, tylko zastanówmy się wspólnie nad podejściem polskich makerowców do całej sprawy (chociażby sceny).

Jeżeli czujesz, że twierdza jest tobie jakoś specjalnie bliska, to może by tak obrać nieco inny kierunek i zacząć na niej pracować? Jakaś strona (już nie ważne która)/scena jest wspólnym dobrem, wszyscy mają do tego prawo itp. itd. Wszyscy są (albo się czują w jakiś sposób) odpowiedzialni za to wszystko, tak? To na czym ta cała troska i odpowiedzialność polega?
Za to, że się jest i nic nie robi?
Oczywiście na forum to inna sprawa (są jednorazowe pomoce, zapowiedzi gier, inne offtopici), ale biorąc pod uwagę obecny stan twierdzy, co dla niej ktokolwiek zrobił przez ten ostatni chciażby rok, nie wliczając repa i byłej redakcji (była taka?)

Sytuacja jest banalnie prosta, jedyny koleś kto zajmuje się twierdzą jest obecnie reptile i jeżeli go coś trafi (trafiło?) to chyba normalne jest, że nie będzie w stanie o tym nawet napisać. Za pewne on jest temu wszystkiemu winien. (Podsumowanie poniżej)

Dragon Kamillo pisze:na czacie pojawiła się Riia (bot jakby kto nie wiedział), która zazwyczaj siedzi gdy rep chociaż na chwilę wszedł albo zaraz wejdzie.

No tak, ale to tylko bot, którego może aktywować niemalże każdy (kto jest w redakcji?)

Narzew pisze:Chciałbym się zgłosić do twierdzy, pomóc chłopakowi; biedny sam został

No to nie jesteś sam, bo od dłuższego czasu "latam" za nim i też się staram się o miejsce w redakcji :mrgreen:, ale jakoś to nie wychodzi. Nie wiem co jest wymogiem, ale "byle kogo już nie weźmie", więc trzeba się nacharować.

Co do tej całej sprawy to nie widzę sensu dobijania się tego typu hasłami. Jeżeli ma być lepiej, to musimy coś z tym zrobić, a nie czekać aż jedna osoba wszystko pozamiata.

Re: Twierdza is dead?

: 10 mar 2012, 14:19
autor: Narzew
Co do tego, Reptile żyje i powrócił!
Test u niego już mam, próbuje go zdać.

Re: Twierdza is dead?

: 03 sie 2012, 19:30
autor: Lestero
Też się zgłaszam do takiego testu, jeśli można.

Re: Twierdza is dead?

: 03 sie 2012, 20:41
autor: master miller
Zeby tylko twierdza nie zaczela przypominac ultimy... :roll:

Re: Twierdza is dead?

: 04 sie 2012, 08:24
autor: Lestero
Coś mało osób wchodzi ;/

Re: Twierdza is dead?

: 06 sie 2012, 08:29
autor: tiberium
master miller pisze:Zeby tylko twierdza nie zaczela przypominac ultimy... :roll:

Czyli... :?:
Możesz rozwinąć wypowiedź? Że twierdza zamienić się w pseudo japońskie forum, gdzie będą działy dla M&A, ban na wszystko i co tydzień konkursy? :lol:

Tylko takie gdybanie to jest w tym dziale, ale mam wrażenie, że reptile tutaj nawet nie zagląda, więc możemy sobie do woli narzekać :roll: