program rpg maker mv

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Zablokowany
dawidzet
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2015, 15:22

program rpg maker mv

Post autor: dawidzet »

witam, nie wiem czy to dobry dzial ale mam pytanie jaka jest szansa ze na Twierdzy (po premierze tj. 23 pazdziernika 2015) zostanie udostepniona pelna wersja rpg maker mv pytam z tego wzgledu ze nie bardzo chce kupowac nowa wersje skoro mam XP i Ace orginalne a on raczej sie nie rozni oprocz bajerow typu javaskrypty i export na inne platformy, wiec nawet jesli mialbym kupic to najpierw wolalbym sciagnac z Twierdzy i obadac...
jak myslicie?
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 957
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: program rpg maker mv

Post autor: Powczan »

Myślę, że można się spodziewać wydania przez twórców wersji trial (30 dniowej), która jest idealna do obadania :P
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: program rpg maker mv

Post autor: Rahim »

Polecam zapytać się samej głowy Twierdzy reptile@o2.pl
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: program rpg maker mv

Post autor: Rave »

Gadałem z reptem (nie pamiętam czy mailem czy na czacie, ale raczej na czacie) i powiedział że raczej tak, ale nowa wersja XP i 2k3 ma priorytet, więc pewnie nie prędko.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: program rpg maker mv

Post autor: Rahim »

Rave pisze:Gadałem z reptem (nie pamiętam czy mailem czy na czacie, ale raczej na czacie) i powiedział że raczej tak, ale nowa wersja XP i 2k3 ma priorytet, więc pewnie nie prędko.
Rozmawiałem z Reptile na ten temat, do tego dochodzi jeszcze poprawa VX i VX ACE, więc troszkę poczekacie.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: program rpg maker mv

Post autor: Crashykk »

Tak szczerze mówiąc (Po cichutku) pewnie pojawi się angielska wersja działająca bez kupna gdy zakupisz po kilku dniach, tak jak to było z VX Ace.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: program rpg maker mv

Post autor: Rahim »

Narazie nie róbmy sobie na nic żmudnych nadziei, nieznane są wyroki Reptilowe.
Zablokowany