DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Głosowania zakończone. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: X-Tech »

Foxik pisze:Mimo to, wolę tę godzinę (w sumie może nawet więcej) nie najgorszej zabawy przy przyjemnej planszówce, niż te 15 min. gry w FF(które swoją drogą zapowiada się całkiem całkiem).
LOL w takim razie co robisz przed ekranem komputera ? Naprawdę wolisz rzucać kostką i czytać teksty na polach planszy zamiast przeżywać ciekawe przygody ?

Głosowaliście, bo tak wypada, BO fajnie wygląda zapowiedź gry ?
Naprawdę wolisz ? Grałeś w to godzinę i patrzyłeś się na teksty wyświetlające się na polach biegając w kółko po planszy ?

Inny dostał 0 chyba nie dlatego, że nikt w to nie grał, ale dlatego, że po odpaleniu gry nic tam nie widać, bo się chodzi po wycinku ekranu na totalnym ściemnieniu dosłownie to szara okrągła plama na czarnym tle i nie bardzo widać planszy w tej plamie.

Gra ff jak najbardziej na tak i super klimat, ale jej pierwsza wersja miała wady (brak muzyki, skrzynek itp.) dlatego nie walczyłem o jej pierwsze miejsce, ale stawiając gry (PM I FF)na równi.
Pierwsza wersja FF nie miała muzyki i nie do końca dopracowaną rozgrywkę, ALE I tak klimat super. Muszę zagrać w nową wersję w końcu !
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: Michu »

Gratuluje wszystkim zwyciezcom i dzieki za glosy na SBP ;)

I nie przejmujcie sie X'em, chlopak juz dawno zagubil sie w tym co jest jego zdaniem, co prawda objawiona a co zwykla rzeczywistoscia. (X, robisz zarzuty na podstawie koncepcji, ktore sam sobie wymysliles - mistrzostwo swiata ;D).
Obrazek
Awatar użytkownika
Foxik
Posty: 139
Rejestracja: 20 sty 2010, 15:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: Foxik »

AI-RPG pisze:LOL w takim razie co robisz przed ekranem komputera ? Naprawdę wolisz rzucać kostką i czytać teksty na polach planszy zamiast przeżywać ciekawe przygody ?
Gram w gry planszowe bardzo często(oczywiście nie na ekranie komputera) i mam pewien do nich sentyment i po prostu na prawdę je lubię. Co do przeżywania całych przygód, to na prawdę dużo jej przeżyłem w pierwszym demie FF. Na prawdę. Już więcej historii było w BSP.
AI-RPG pisze: Głosowaliście, bo tak wypada, BO fajnie wygląda zapowiedź gry ?
Jak już powiedziałem, nie potrafisz zrozumieć tego, że ktokolwiek mógłby myśleć zupełnie inaczej niż ty. Czasami myślę, że powinienem współczuć twoim rodzicom ...

Szczerze mówiąc BSP dostało ode mnie więcej punktów dlatego, że było tego więcej i było co robić. Jeżeli obie gry byłyby pełniakami, sądzę, że jednak FF byłaby przed BSP (Bynajmniej w mojej klasyfikacji).
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: X-Tech »

Nie pozostaje mi nic innego niż odpalić na dłużej SBP.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: Rave »

Hm... Nie spodziewałem się tak dobrego wyniku. Myślałem, że moja gra będzie na końcu. Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na moją grę. Postaram się dokończyć NP najszybciej jak się da.
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: Fear »

Rave pisze:Hm... Nie spodziewałem się tak dobrego wyniku. Myślałem, że moja gra będzie na końcu
Dwa oczka i byś wygrał! :D Niech to będzie motiwejszyn do wydania pełniaka.

Wszystkim gratuluję wyróżnień.
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: Rave »

@UP: Nom, to jest motywacja, chociaż chwilowo weny nie mam, ale to da się naprawić ;). W każdym razie spodziewałem się takiego wyniku jaki osiągnął inny i jestem pozytywnie zaskoczony.
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: ravenone »

Czasami jak czytam twoje posty X to mam wrażenie, że z wiekiem głupiejesz :P
Nie wiem czemu tak trudno ci zrozumieć, że SBP dla niektórych jest dobrą grą.
Dla fana karcianek i planszówek, takiego jak ja, gra Micha była naprawdę frajdą.
A takich jak ja (co widać po głosach) jest na scenie sporo.
Poza tym jego projekt natchnął mnie do zrobienia swojego w tym stylu, więc to też duży plus dla autora.
Gratuluję wszystkim wygranej i miejsc na podium.
Awatar użytkownika
Motoki

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 3); GRMA Code-Off Edycja VI (zwycięstwo)
Posty: 108
Rejestracja: 12 gru 2010, 11:31

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: Motoki »

Również glosowałem na SBP :wink:
Gra "zaczarowała" mnie swoją lekkością i prostotą.

Co do FF... przyznam, że jestem zaskoczony.
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak podziękować Wam za głosy.

Do usłyszenia :wink:
I coming up only to show you wrong ...
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: Jazzwhisky »

Od siebie dodam - szczere gratulacje dla zwycięzców, X - proszę nauczyć się szanować wybory innych (i nie zapomnieć o datach głosowania w przyszłym roku!) ;), wyniki też odrobinę mnie zaskoczyły, ale to chyba dlatego, że pałeczkę w głosowaniach zaczyna przejmować młoda krew, mamy inne gusta - a głosów od starych pryków nie było w tym roku aż tak wiele. =}

Co do oceny poziomu, tegoroczny finał BARDZO przypomina mi te z lat 2007/2008, zresztą sami rzućcie okiem na rywalizację w tej kategorii w tamtych latach:
http://tsukuru.pl/index.php?link=inne/gf/gf2k8dema
http://tsukuru.pl/index.php?link=inne/gf/gf2k7dema
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: X-Tech »

No może i mi trochę odwala może faktycznie przesadzam, ale nic tak naprawdę dającego zabawę w tej planszówce nie uświadczyłem obiecane było znacznie więcej. Za mało wpływu na rozgrywkę to jedyna rzecz, która mnie tu boli.

Poszanowanie głosów. Tak jak napisał Jazz - głosujących się przecież nie zmieni.

Zgredy WSTYYYYYYYYYD !!!
Awatar użytkownika
Mikisi

Golden Forki 2020 - Dema (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3)
Posty: 318
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:45

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: Mikisi »

Może jestem głupi, ale grałem godzinę i chodziłem po mapkach naciskając klawisze i czytając wypowiedzi. Może to dziwne, ale ta gra mi się podoba, po prostu. Tak samo First Fantasy mi się podoba i na tą grę zagłosowałem również.
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Fehu
Posty: 333
Rejestracja: 24 lip 2010, 10:58

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: Fehu »

Zachowanie X-a to po prostu POTWORNOŚĆ! :'D

Gratuluję przede wszystkim Michowi. Ale także Rave'owi, bo - podobnie jak on sam - nie spodziewałem się takiego dobrego wyniku po NP.
Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa.
- Paul Remarque
Awatar użytkownika
michalw
Posty: 26
Rejestracja: 20 cze 2010, 13:38
Lokalizacja: Ruda Sląska

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: michalw »

Gratulacje dla zwyciezców, powodzenia w dalszej pracy. Słowa uznania za organizacje imprezy dla jazza oraz innych.
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: DEMA RM2k3 - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze...

Post autor: Secretman »

Takiego podium się spodziewałem. Napiszę jak ja odebrałem powyższe gry:
SBP - fajna minigierka i nudna planszówka. Ładnie zrobione, bez wkurzających błędów, jednak dla mnie mało grywalne.
NP - faburalnie trochę przeciętnie, sama gra ma jednak potencjał.
FF - krótka gra, ale ma to Fantasy w sobie. Irytują niektóre błędy - szerzej opisane w temacie.
PM - grając, czułem się jak rzucony na głęboką wodę. Mało grywalne, razi brak menu. Może Pokemonów już nie lubię...
SSD - nie znam tego anime. Wygląda inaczej niż reszta gier, ale znośnie. Nie miałem problemów z treścią - Simple English daje radę. Gra zdecydowanie dla fanów.
Inny - nie grałem. Nie lubię horrorów :p
Zablokowany