Goniec RM - nr 4

Jedyny aktywny polski zin poświęcony ściśle tematyce RM.

Moderator: ravenone

Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Kontakt:

Goniec RM - nr 4

Postautor: ravenone » 16 kwie 2010, 08:57

Kolejny numer Gońca oddajemy do użytku;)

Co w numerze?
- aktualności scenowe
- recenzja gry Exogenesis
- recenzja gry Luphilus
- recenzja gry Wrota Arkany
- premiery 2010 - ostatnia część analizy odnośnie projektów spod XP
- wywiad z GameBoy'em

http://goniecrm.prv.pl/

Miłej lektury, zapraszamy do komentarzy:)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Re: Goniec RM - nr 4

Postautor: X-Tech » 16 kwie 2010, 14:05

Gdybym miał wystawić ocenę na podstawie paru, parunastu minut grania z miejsca była by to 2/5 za grafikę i muzykę, którą chwalicie - tu brakło prowadzenia gry fabułą, oraz grywalności
Nie mogę uwierzyć w tę ocenę dla Exogenesis.

Luphilus nie potrafiło MNIE przy sobie trzymać. Gra toczyła się za wolno, a jej czas wydłużały długie korytarze. Dla mnie to jest 2/5 mimo, że nie przeszedłem.

Wrota Arkany ocena w pełni zasłużona.

Aktualności są fajnym punktem. Ogólnie najlepszą rzeczą w tym numerze jest recenzja Wrót Akrany wg. mnie. Wywiad jest do przełknięcia, bo ten user podobno przykładał ręce do przecenionego Exogenesis. Są jacyś ludzie, którym się ta gra podobała szczerze ? (Ja BTW wywiadu to nie czytam, bo mi się nawet nie chce. Wywiady to mają być po fakcie, a nie z osobami, które chcą coś zrobić)
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2010, 14:34 przez X-Tech, łącznie zmieniany 1 raz.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo)

Postautor: GameBoy » 16 kwie 2010, 14:33

Wywiad jest do przełknięcia, bo ten user podobno przykładał ręce do przecenionego Exogenesis

Ja tam słyszałem, że podobno to Arev zrobił grafikę, a Mert bity, ale co ja tam mogę wiedzieć. :<
http://www.rmxp.vot.pl -> kopia RMXP

To Twój projekt, więc, do jasnej cholery, weź wreszcie za niego choć odrobinę odpowiedzialności. - Kleo =)
Ponoć w jaskiniach koło rysunków ściennych przedstawiających mamuty można było zobaczyć "scena umiera". - Noruj =)
Awatar użytkownika
NIZIOŁ

Postautor: NIZIOŁ » 27 kwie 2010, 20:46

Fajny ten goniec ale mało o rm2003 bo mnie jakoś nie kręcą gry XP, no chyba tylko kwadrat ale to nie rpg.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)

Postautor: Mertruve » 27 kwie 2010, 22:48

To wysyłaj teksty, które chciałbyś przeczytać, elo.

//dół: niektórzy nie są takimi egoistami i dzielą się też z innymi ;x Przykładowo widzę ten numer Gońca i myślę "brakuje tu tekstu o ewolucji designu monety dwuzłotowej. Napiszę jakiś, żeby każdy mógł go przeczytać". Historia jest zrobiona.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2010, 16:39 przez Mertruve, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kalashnikov

Postautor: Kalashnikov » 28 kwie 2010, 00:00

Ale po co ma wysyłać teksty, które chce przeczytać, skoro sam je napisze i tym samym przeczyta?
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 28 kwie 2010, 01:06

Chyba tu chodzi o lans.

Następne posty wyłącznie nt. zawartości tego numeru zinu, please.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.

Wróć do „Goniec RM”