Goniec RM - nowy rozdział

Jedyny aktywny polski zin poświęcony ściśle tematyce RM.

Moderator: ravenone

Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Rahim »

Geez, nie wiedziałem że tyle dróg otworzyłem na scenie Kleo, a ile komplementów zebrałem od niej... XD

Wywiad cienki dla mnie, nie wiadomo kiedy się zaczyna, a kiedy kończy, ale myślę że to dobry początek.
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: ravenone »

Podbijam nieco temat. W ostatnich dniach pojawiło się parę artykułów/wywiadów.
Zapraszam do lektury.

www.goniecrm.pl
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Noruj »

Ja tam bym jeszcze zapytał Rahima czemu w ciągu miesiąca potrafi 3 razy odchodzić i wracać na scenę. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Kleo »

Dobre pytanie, Noruj, przydało się do cytatów. ;)

Chociaż ja w sprawie gry od CrasheRa tym razem - faktycznie niesamowicie ładna rzecz i wreszcie nie horror. Co do trudności "pościgowalk" to bym jednak deczko polemizowała - jedyny kłopot, jaki mi sprawiły, to taki, że tak mi się fajnie rozwalało tych złoczyńców, że mało który wychodził z tego żywy. Ale konsekwencja w postaci niezadowolenia szefa wydawała mi się jak najbardziej do zniesienia, więc nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności. Fabuła wprawdzie nie najciekawsza jest, ale graficznie i mechanicznie gra to po prostu małe cudeńko. No i tekst recenzji też niczego sobie - zdecydowanie robisz postępy. Czekam na więcej ciekawych rekomendacji.
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2011, 12:31

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Prometherion »

W końcu jest co czytać. Bardzo dobrze, że nadal macie parę aby prowadzić Gońca. Dzięki niemu mogłem, choć trochę, zapoznać się z aktualną sytuacją na scenie.
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Soul »

Uuuu... wywiad z cydynem pewnie podrobiony. Wolałbym widzieć oryginalną wersję xDD
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Kleo »

Nasz ulubiony redaktorze naczelny, chyba nie miałeś nic lepszego do roboty albo rzeczywiście jesteś kryptomasochistą, skoro zabrałeś się za opisywanie czegoś tak beznadziejnego jak Hitler Story. Ta "gra" to kompletne dno pod każdym względem, a zwłaszcza pod względem specyfiki jej "specyficznego humoru". A co gorsza, mam graniczące z pewnością przekonanie, że jest to gówno jak najbardziej świadome, zaplanowane i celowe. Więc uważam, że jedyną sensowną reakcją na zaistnienie czegoś takiego jest brak reakcji.
Sam tekst recenzji jest wprawdzie niezły, ale marnowanie dobrze poskładanych słów na to, żeby opisywać żenujące popisy jakiegoś znudzonego trolla, to po prostu grzech.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: X-Tech »

Właśnie o to się rozchodzi, że szkoda amunicji jednak faktycznie o Hitlerze nie było nic wiadomo z natłoku postów, więc grzech lekki i w miarę pozytywny ;O
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: ravenone »

Jeśli my marnujemy czas na takie rzeczy, to powiedzcie co robią redaktorzy z takich oto portali?

http://gry.onet.pl/wiadomosci/wciel-sie ... rowa/qlq8j

Znalazłem dziś przez przypadek i zamarłem:P
Inna sprawa, że to tylko opis i autor tekstu ewidentnie nawet nie odpalił gierki.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Jazzwhisky »

ravenone pisze:Jeśli my marnujemy czas na takie rzeczy, to powiedzcie co robią redaktorzy z takich oto portali?
Nabijają wyświetlenia reklam.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Kleo »

gra stworzona przy użyciu narzędzi RPG Maker przez użytkownika, podpisującego się nickiem VX
Moje zdanie o Hitler Story i autorze tego "dzieła" jest jak najgorsze, ale ten kawałek mnie rozwalił.
Ale przynajmniej pod tą pseudorecenzją jest link do Gońca. ;)
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: ravenone »

Ooo, tego na końcu nie widziałem.
Nieświadoma reklama, git:P
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Soul »

DAWNVILLE-co kryje w swoje wymarłe miasto? Nie powinno być czasami "co kryje w sobie wymarłe miasto"?
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Amelanduil »

Co się stało z gońcem? Strona przekierowuje na hostingera, bo ponoć "przekroczono cpu". Nieopłacony w tym miesiącu czy jak?
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
ŻbiXs

Golden Forki Special - Dema (zwycięstwo)
Posty: 319
Rejestracja: 19 lis 2007, 11:37
Lokalizacja: Totu-totam

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: ŻbiXs »

Amelanduil pisze:Co się stało z gońcem? Strona przekierowuje na hostingera, bo ponoć "przekroczono cpu".
Szybkie googlnięcie i wprost z serwisu hostinger:
"Pozwalamy na wykorzystanie do 10% zasobów CPU każdej stronie. Jeśli limit ten zostanie przekroczony, strona zostaje zawieszona na 5 minut."
Zablokowany