Goniec RM - nowy rozdział

Jedyny aktywny polski zin poświęcony ściśle tematyce RM.

Moderator: ravenone

Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Amelanduil »

ŻbiXs pisze: "[...] Jeśli limit ten zostanie przekroczony, strona zostaje zawieszona na 5 minut."
Coś długo się ciągnie to 5 minut bo do tej pory strona jest zablokowana :P
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: ravenone »

No właśnie. Wg różnych źródeł może to potrwać również kilka dni.
Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, chyba poszukam płatnego serwera albo innego darmowego, w którym takie rzeczy nie będą mieć miejsca.
Macie jakieś doświadczenia w tej sprawie? Jakieś rady?
Awatar użytkownika
pakitos
Posty: 151
Rejestracja: 26 sie 2009, 08:15
Lokalizacja: kraina sera

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: pakitos »

Z płatnych linuxpl jest świetny, ale trzeba płacić przelewem za cały rok.
co
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Rave »

pakitos, linuxpl może i był dobry ale tak z 10 lat temu. Teraz cyrki się dzieją, właściciele twierdzą że płatność nie dotarła mimo że dotarła, normalnie cuda na kiju. ODRADZAM.

Z darmowych polecam Byethost (byet celowo, tak to się pisze), a z płatnych http://zenbox.pl/. Z tym ostatnim sprawa jest o tyle ciekawa, że płacisz od liczby unikalnych odwiedzających, nie od miejsca/transferu.
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: ravenone »

Goniec powinien już działać. Jeśli dalej źle się wyświetla, spróbujcie wykasować ciastka i inne słodycze z przeglądarek.
Jako, że Goniec ma cały dział na forum do dyspozycji, a używa ostatnio jednego tematu, pozamykam stare i dodam nowe, może ktoś ochoczo będzie w nich pisał,kto wie?:P

edit: chwilowo jeszcze naprawiam Gońca jednak,ale jutro już powinno wszystko działać
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Kleo »

Już działa, ale nie mam w tej kwestii najmniejszych wątpliwości - ten przestój to kara za Hitlera. :P
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Rahim »

Fajna zapowiedź twojej gry ravenone. Oczekuje jej już jak i gry Noruja =)
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Kleo »

Ja oczekuję jakiejkolwiek gry, bo w tym roku nie było na razie ani jednej (demo się nie liczy). ;((
A między nimi jest też oczywiście Krew Zdrajcy, zresztą w pierwszej trójce projektów, na które najmocniej czekam. :)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Rahim »

Ja jeszcze czekam na gry Fear'a, jednak tu bd czekać do innego stulecia chyba =)
a może Goniec wyszedł by z inicjatywą z zrobieniem listy scenowych hitów na przestrzeni lat, opisał w artykuliku kilka gier po krótcę i dał jakieś screeny. Może trafią się projekty w które kiedyś ktoś nie grał, a teraz gdy są pustki na scenie w nie zagra =)
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Dragon Kamillo »

Rahim zapraszam przejrzeć archiwa TA - znajdziesz tam pełno perełek, ja zawsze tak robię XD.
Potem wbij na twierdzę - tam też parę znajdziesz, tylko że bardziej na makera XP.

A co do listy fajny pomysł, tylko lepiej by bardziej skupiła się na tych tytułach mniej znanych/zapomnianych.

To teraz tylko czekać aż ktoś taką listę zrobi i wyśle na gońca.


A co do mojego oczekiwania na jakiś projekt, to fajnie by było jak by Fear wydał swoje gierki, ale tak ogólnie to aż tak bardzo to nie czekam za niczym.
Chociaż fajnie by było ujrzeć pełne wersję takich gier jak Mit, Demons Legacy czy ToE - ale to nierealne XD.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Rahim »

O to chodzi że mam już dość odgrzebywania starych gierek i grania w nie, zagrał bym w coś nowego i świeżego co porwie mnie do swojego świata bez pamięci na długi czas, a nie tylko na 5 minut =)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: X-Tech »

Zastanawiam się w czym objawia się świeżość gier rpgmakerowych XD Jaka jest różnica między grą sprzed roku, dwóch ITD. a grą z obecnego roku XD
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Rahim »

W sensie że gra mnie czymś zaskoczy, nie bd to wzorowane na Krukach, Wrotach arkany itp. tak jak to w przypadku Diablo, bo jego gry są okej, ale jakoś nie odstają od tamtych, chciał bym zagrać w coś co mi nie bd przypominać tamtych, tak właśnie było by chociaż z Krukiem który wciągnął mnie na dobre.
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: ravenone »

Pomysł z listą projektów znanych bądź tych zapomnianych bardzo fajny. Idąc tym samym tropem, mam kolejny top 10, niebawem wrzucę na stronę. Jeśli więcej osób wykaże inicjatywę, to więcej ciekawych tytułów będziemy mogli opisać:)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Rahim »

W sumie to trochę myślałem o czymś innym, miały to być polskie, mniej znane ale również docenione produkcje. Te zagraniczne znam, nie wszystkie, ale część tak, a co do polskich to Kleo dała te najpopularniejsze które przewijają się non stop *-*
Zablokowany