Goniec RM - nowy rozdział

Jedyny aktywny polski zin poświęcony ściśle tematyce RM.

Moderator: ravenone

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Dragon Kamillo »

Rave a po co ci te komentarze, zawsze możesz napisać komentarz tu.
Pomysł co do tego rankingu nawet fajny (tylko czy będzie ci się chciało to aktualizować), dla mnie raczej ciekawostka/zabawa - na pewno nie wyrocznia.
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: ravenone »

Wolę dyskusję na forum niż komentowanie na samym sajcie jakby co:)
Wracając do rankingu - szykuję poprawki, branie pod uwagę ocen użytkowników z tsukuru faktycznie nie ma sensu.
Poza tym Jazz uświadomił mnie, że na starym TiTku też gry były recenzowane. Zatem ranking na dniach nieco się zmieni.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Kleo »

który jako pierwszy ukruci żywot oponenta
Ja wszystko rozumiem, ale w Gońcu takie rzeczy?
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: AkiNebula_e »

Nawet w komercyjnej sie zdarzy Kleo (sam w gazecie pracowałem).
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: ravenone »

Co za wtopa:D
Przynajmniej wiem, że ktoś to czyta;).
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: ravenone »

Od wczoraj pojawiły się 3 nowe artykuły.
Miłej lektury.

www.goniecrm.pl
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Kleo »

Przykro mi, ale znów się będę czepiać:
przejrzymy kilka beczek, książek na pułkach i ... to wszystko
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Crashykk »

FABUŁA: 2/6
GRAFIKA: 4/6
KLIMAT: 4/6
MUZYKA: 5/6
MECHANIKA: 3/6
Myślałem, że będzie gorzej, jednak nie jest, aż tak źle. :lol:
Ogólnie dziękuję za reckę mojego mini projektu :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: ravenone »

Kleo pisze:Przykro mi, ale znów się będę czepiać:
przejrzymy kilka beczek, książek na pułkach i ... to wszystko
Wyszedłem z formy:P poprawione
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Kleo »

Jak próbuję przeczytać recenzję "Mitu", to ze strony głównej Gońca trafiam tutaj: http://www.hostinger.pl/blad_404?
I dlaczego gra Prekiego na bocznym pasku ma tytuł "Kościan and Friends"?

Edit:
Rahim, wbrew wszelkim pozorom nie jestem kompletną kretynką i link od Micha znalazłam samodzielnie (i nawet umiałam z niego skorzystać!). Ale to nie zmienia faktu, że ze strony głównej Gońca do recenzji nie dałam rady się dostać.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2013, 16:42 przez Kleo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Rahim »

U mnie mit spod linku Micha który podał w dziale GFS działa i nigdzie nie trafiam XD
A Koscian to pewnie błąd, który Ravenone poprawi, spokojnie to drobne przeoczenie, zdarza się każdemu :>
EDIT: wejdź spod tego linku :>
http://www.goniecrm.pl/recenzje/mit.html
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Rave »

Kleo, może to zwyczajne przeoczenie. W każdym razie u mnie działa, pewnie ravenone naprawił. Jak dalej u ciebie nie działa, spróbuj oczyścić pamięć podręczną przeglądarki - może w cache utknęła stara wersja (z błędem) i przeglądarka nie chce pobrać nowej - czasem tak jest.
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: ravenone »

Wszystkie błędy poprawione, jak zwykle dziękuję kleo za wnikliwą analizę:P
Swoją drogą - mogłabyś dla odmiany zwrócić uwagę na coś, co jest dobre;)

Update rankingu rm - nie zauważyłem recenzji Rycerza Śmierci na Twierdzy, od wczoraj już to uwzględniłem i gra Lorda Drachanela znalazła się w połowie stawki.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: Kleo »

ravenone pisze:Swoją drogą - mogłabyś dla odmiany zwrócić uwagę na coś, co jest dobre;)
Po namyśle stwierdzam, że chyba najprościej będzie uznać, że dobre jest to, na co uwagi nie zwróciłam. Nic na to nie poradzę, uwielbiam marudzić. Ale na Gońca zaglądam regularnie i często nawet z przyjemnością, niezależnie od faktu, że nie zawsze zgadzam się z tym, co tam wyczytam.

No to przy okazji:
Cieszy nas spora aktywność nowych redaktorów na Twierdzy. Co parę dni możemy przeczytać nie tylko newsa o kolejnych poprawkach na stronie, ale także przybywa całkiem sensownych recenzji.
Dziękuję w imieniu swoim i chyba też całej reszty, zwłaszcza za te "całkiem sensowne" recenzje. ;)
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Goniec RM - nowy rozdział

Post autor: ravenone »

W przeciągu tygodnia pojawiło się kilka tekstów, m.in.:
-3 zapowiedzi
- wywiad z INRE
- recenzja To The Moon - jeśli graliście to dajcie znać. Ciekawi mnie wasza opinia na temat tej gry:)

Doszedłem do ładu z kolumną po lewej, we wszystkich działach powinno już to działać i wyświetlać aktualne gry z danej kategorii.

www.goniecrm.pl
Zablokowany