Goniec RM - Konkursy

Jedyny aktywny polski zin poświęcony ściśle tematyce RM.

Moderator: ravenone

Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Goniec RM - Konkursy

Post autor: McLaren »

Rahim dobrze razem wiemy o co chodzi kiedyś już o tym pisaliśmy na PW.
A u Ciebie na forum nie ma konkursów?
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Goniec RM - Konkursy

Post autor: Rahim »

U mnie na forum ludzie zajmują się tworzeniem gry pod dowództwem Greya, nie mamy narazie czasu na konkursy.

Temat: Goniec RM - Konkursy
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Goniec RM - Konkursy

Post autor: Rave »

Rahim pisze:
Noruj pisze:Ty zapytaj babcię, a ja lecę do cioci.
Miałem napisać coś w podobnym stylu xd
McLaren, tu nie ma koleżeństwa, konkursy są sprawiedliwe xd
INRE był z Ultimy, a jakoś wygrał GF...
Mniejsza o większość, jak już zarzucasz takie rzeczy to, to przynajmniej miej się czym podeprzeć. Jak narazie robisz to bezpodstawnie.
Jego gra nie wygrała=niesprawiedliwe. Moje NP nie wygrało jakoś i nic z tego nie robię.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Goniec RM - Konkursy

Post autor: McLaren »

Myślę ,że nie wygrała moja gra bo za późno ją wydałem, przed samym konkursem trochę niedopracowaną ale do przejścia:) Tak naprawdę myślałem ,że moim największym rywalem będą Pokemony a tu niespodzianka pokemony 5 miejsce:) Cieszyć się z 4 miejsca? hmm nie. Kiedyś widziałem ,że gra Perfect World autorstwa Amadik zajęła 2 miejsce w GF autor zrobił aktualizację gry na następne GF i wygrał:) Myślę ,że poprawie błędy w WW i przy następnym konkursie może dostanę 3 miejsce...
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Goniec RM - Konkursy

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Nie moja sprawa, kto robi gry tylko dla konkursów. Liczy się serce, bo to z niego wynika, jaka gra będzie, a wielu o tym zapomniało.
Do tej pory zrobiłem już 5 gier:
1. Miasteczko Nowoczesne 1
2. Miasteczko Nowoczesne 2
3. Miasteczko Nowoczesne 3: Wolność dla Feliny
4. Miasteczko Nowoczesne 4: New Green Levithan Advance
5. Miasteczko Nowoczesne 4: New Green Levithan Advance 2
Żadnej z tych gier nie robiłem na Golden Forki, a i tak nimi wystartowałem. "Miasteczko Nowoczesne 3" w "Golden Forki 2010" oraz "Miasteczko Nowoczesne 4" i "Miasteczko Nowoczesne 4-2" w "Golden Forki 2013" (gry wymienione jako trzecia, czwarta i piąta). Jeśli konkurs gońcowy się odbędzie, startuję wszystkimi pięcioma pozycjami.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Goniec RM - Konkursy

Post autor: McLaren »

Mateusz chodzi o to ,że jeżeli Twoja gra wygra w konkursie to jest pewnego rodzaju jej ukoronowanie:) Twórca gry może czuć się usatysfakcjonowany ze swojej ciężkiej pracy :) Która rzecz jasna łączy się z przyjemnością:)
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Goniec RM - Konkursy

Post autor: tiberium »

Mateusz SSJ8 pisze:Liczy się serce,
Zejdź na ziemię, bo żyjesz w innej epoce :wink:
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Goniec RM - Konkursy

Post autor: Mateusz SSJ8 »

tiberium pisze:
Mateusz SSJ8 pisze:Liczy się serce,
Zejdź na ziemię, bo żyjesz w innej epoce :wink:
Jeśli serce się nie liczy, to CO TU ROBIĄ OSOBY, KTÓRE WKŁADAJĄ JE W KAŻDĄ GRĘ JAKĄ TWORZĄ?
Za to twoje
Zejdź na ziemię, bo żyjesz w innej epoce
, moje
Liczy się serce
i wszyscy, którzy kochają tworzyć gry w RPG Makerze, będą twoimi sędziami, tiberium.

Ci, co tworzą gry tylko na konkurs, w ogóle nie powinni tworzyć gier.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Goniec RM - Konkursy

Post autor: McLaren »

Dlaczego uważasz ,że Ci co tworzą gry na konkurs nie powinni robić gier?
Ja robię dla siebie bo lubię to robić i sprawia mi to przyjemność a konkurs wygrany to pewnego rodzaju ukoronowanie Twojego dzieła czujesz się wtedy usatysfakcjonowany ze swojej ciężkiej pracy:)
Nie zgadzam się z Twoim tokiem myślenia...

Czy aby na pewno wkładasz w swoje gry serce? Jakoś mało... ;)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Goniec RM - Konkursy

Post autor: Rahim »

Mateusz SSJ8 pisze:
tiberium pisze:
Mateusz SSJ8 pisze:Liczy się serce,
Zejdź na ziemię, bo żyjesz w innej epoce :wink:
Jeśli serce się nie liczy, to CO TU ROBIĄ OSOBY, KTÓRE WKŁADAJĄ JE W KAŻDĄ GRĘ JAKĄ TWORZĄ?
Za to twoje
Zejdź na ziemię, bo żyjesz w innej epoce
, moje
Liczy się serce
i wszyscy, którzy kochają tworzyć gry w RPG Makerze, będą twoimi sędziami, tiberium.

Ci, co tworzą gry tylko na konkurs, w ogóle nie powinni tworzyć gier.
Przepraszam, ale jak czytam te bzdury mateusza to aż się gotuje we mnie że szok.
Pluje żółcią jak najdalej portafi xd
Wytłumacz mi jakie serce ty w te gry wkładasz? Bo chyba nie swoje, twoje gry to czysta beka i miejsce na forum gdzie ludzie mogą sobie nakręcić bekę, wg. nie widac abyś się do nich przykładał, puste may, fabuła jest jak by jej nie było, o twoich grafikach to już nawet mi sie pisać nie chce i powielać wypowiedzi innych. Hm. W sumie to nie o grach miałem pisać, konkursy...
Mateusz SSJ8 pisze: Ci, co tworzą gry tylko na konkurs, w ogóle nie powinni tworzyć gier.
To to mnie tak rozwściecza że mógł bym powiedzieć coś za co z miejsca dostał bym bana, jednak
się wstrzymam i po prostu powiem że człowieku sam sobie przeczysz.
Nie robisz gier pod konkursy, a ciągle się chwalisz że mn wystawisz tu i tam, nigdzie nie zajmują miejsc które by cię satyswakcjonowały to tworzysz własne konkursy (np. złote zera XDD) na ultimie gdzie wystawiasz swoje gry, co lepsza, tyle jest nimi osób zainteresowanych i bierze w nich udział że zawsze "wygrywasz" :roll: To tylko jeden z przykładów, wiele miejsc jest gdzie ciągle coś piszesz że to i tamto wystawisz, zrobisz na konkurs. Wiele razy osrywasz główne postaci sceny przykładem jest sam Jazz czy Reptile, a później by sie przypodobać im i reszcie piszesz że Ci, co tworzą gry tylko na konkurs, w ogóle nie powinni tworzyć gier.
Pozdro, nie chce mi sie po syfie nowoczesnym latać i teraz tu cytowac każdą twoja wypowiedź, bo nie mam na to ochoty, ale wszystkie te twoje strony i fora nowoczesne i wypowiedzi na nich przeczą twojej wypowiedzi xd Może się nie zgadzam tutaj z wieloma osobami na scenie, mamy jakieś sprzeczki czy coś w tym stylu, ale przynajmniej nie idę w ich łaski i nie zmieniam swoich poglądów by tylko się im przypodobać jak ty w tym momencie, nawet nie wiesz jak boli mnie serce przez takie wypowiedzi jak ta tutaj z twojej strony xdd

Tymczasowo zamknięty.
Zablokowany