Golden Forki Special!

Seryjny konkurs okołogoldenforkowy.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Golden Forki Special!

Post autor: Rahim »

Jest lepiej niż myślałem...
Nie jestem ostatni XD
Mniejsza, serdecznie gratuluje wszystkim zajętych pozycji, a szczególnie Kleo za którą trzymałem kciuki ( po za tym mówiłem jej w weekend że wygra liczę za swoje usługi wróżbiarskie na jakąś dobrą ploteczkę z jej strony XD)
Bardzo podobała mi się recka Micha, ale popieram Dragona że mija się z prawdą, nawet raz był poruszany ten temat na chacie twierdzy.
Co do Dragona myślałem że będzie miał 4, bądź 5 miejsce za raz koło, mnie.
Jeśli chodzi o Crashera powiem szczerze że recka nie przypadła mi do gustu, wypominał błędy autorowi które dało się prosto wytłumaczyć (widać że nie grał w gry z nesa o tematyce DB :) czasami wystarczą źródła dodatkowe, a jako iż podaje się za wielkiego fana DB myślałem że solidniej do tego podejdzie).
Noruj - jego recka na początku mi się podobała, ale po całości tak mnie nieco znudziło.
Nie mniej jednak sądzę iż recenzja jest wporządku, pisze na temat i wszystko co potrzebne zostało zawarte.
Cóż co do mojej recki, tej jak i innym są dla mnie wg. słabe, nie potrafię pisać, zawsze coś pominę, ale przecież liczą się chęci? :P

Chciałem przeprosić Jazz'a za niedopełnienie formalności, poprostu dopiero dziś odczytałem wiadomość bo nie miałem czasu ._.

I marzenie o takim cośku jak u innych za zajęcie miejsca na podium legło w gruzach XD
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Golden Forki Special!

Post autor: Crashykk »

Przyznać się muszę bez bicia, że grałem, aż w 2 Nesówki DB. Nie znam się za bardzo na 2k/2k3, ani początkach RM. Ktoś tam napisał mi nawet, że na tamte czasy gra była dobra. Nie wiem, nie było mnie wtedy na scenie. Prawda jest taka, że większość projektów z mojej tematyki (VX) została już zrecenzowana w gońcu, dlatego wybrałem DB Kulilina i opisałem je trochę na siłę. Efekty widać. :)

Miałem przygotowany inny projekt, który chciałem zrecenzować, ale niestety nie był on produkcją polską. Szczerze powiedziawszy, to chyba zostanę przy zagranicznych grach, bo jakoś lepiej mi ich opisywanie wychodzi :lol:
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: Golden Forki Special!

Post autor: INRE »

Przegapiłem... W sumie to nie wiedziałbym i tak na co zagłosować, bo wszystkie recenzje czytało mi się dobrze.

Gratuluję Kleo! :D
Zablokowany