GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Najlepsze, najpopularniejsze gry lat 2012/2013. Wyniki konkursu.
Awatar użytkownika
Ruuuudy102
Posty: 76
Rejestracja: 25 gru 2010, 18:08
Lokalizacja: Czerwona Woda

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Ruuuudy102 »

A co mam do stracenia, też spróbuję. Mam nadzieję tylko, że nie jest już za późno.
Tytuł: Legendarny (Demo)
Autor: Ruuuudy102
Wersja RM: RMXP
Premiera: Grudzień 2013
Temat: viewtopic.php?f=1&t=4462
Download: http://www.mediafire.com/download/wm4wv ... staller.7z
Ruuuudy102@wp.pl
Twórczość bez konkurencji to żadna sztuka...
------------------------------------------------------
Legendarny Demo Download (Full Version, Complete 64,39%)
Frantiger Full v.1.3 Download
Tals i Woka : Kula Dartex Demo Download (Projekt Porzucony)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Rahim »

Chciał bym poprosić o wycofanie Sereitei - Dwór Czystych Dusz z GF *-*
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Rahim. Jeśli nie wystartujesz w konkursie na najlepszą grę danego roku, nie dowiesz się, co inni myślą o twoim wkładzie w nią. Poza tym co za debil powiedział ci, że możesz wystartować w Złotych Widelcach z TYLKO jedną grą? Tej zasady od początku w Złotych Widelcach nie było i teraz też jej nie ma. Ta edycja jest już drugą, w której startuję. Poprzednim razem startowałem w 2010 roku grą "Miasteczko Nowoczesne 3". Moimi rywalami w kategoriach byli
  • Colombos - 3 gry na starcie, dwie z nich w finale.
  • Noruj - dwie gry na starcie i wszystkie w finale.
  • GameBoy - jedna gra na starcie i odpadł.
  • Sabikku - dwie gry na starcie i wszystkie w finale.
  • TagTeam - jedna gra na starcie i trzecie miejsce.
  • Mort00s - jedna gra na starcie i odpadł.
  • Vitas - jedna gra na starcie i odpadł.
  • Damian Kluska - dwie gry na starcie i żadnej w finale.
  • Maskow - startował jedną grą i odpadł.
  • Bolek - startował jedną grą i odpadł.
  • Mstudio - jedna gra na starcie i odpada.
  • ravenone - jedna gra na starcie i pierwsze miejsce.
  • thieffer - jedną grą startował i dostał się do finału.
  • shadower2 - startował jedną grą i dostał się do finału.
  • Neko - jedną grą startował i dostał się do finału.
  • Arev - startował jedną grą i dostał się do finału.
  • SzalonyIvan - jedna gra na starcie i drugie miejsce.
  • Kuba pajączek - startował trzema grami i wszystkie odpadły.
  • Yoroiookami - startował z jedną grą i odpadł.
  • Pakitos - dwie gry na starcie i żadna z nich w finale.
  • tracersgta - jedną grą startował i nie dotarł do finału.
  • Kamikadze - startował jedną grą i nie przeszedł do finału.
  • Tyrael - startował z jedną grą i do finału się nie dostał.
Golden Forki 2010 są gdzieś na forum, więc możesz zobaczyć pełne wersje RMXP. Wtedy nie dostałem się do finału. Ale na "Miasteczko Nowoczesne 4" potrzebowałem 3 lata od momentu wydania trzeciej części.

Bądź, co bądź, nie ma zasady mówiącej, że możesz startować tylko jedną grą. Zrobiłeś dwie, możesz startować z dwiema, zrobiłeś 3, możesz z trzema, bla bla bla. Ale to twoja sprawa.
BETTER LUCK NEXT TIME.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Rahim »

Ja o tym wszystkim wiem >_< Chciałem zrezygnować z udziału a nie rozważać nad tym ile gier może wystartować.
A co ludzie sądzą o mojej grze to wiem...
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Diablo »

Sądząc po tym jakie są gry, mogę zając maksymalnie 3 miejsce :D Bardzo wysoki poziom reprezentuje LunaTera, za którą Viuu powinien dostać 1 miejsce :D
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: McLaren »

Diablo większość zdecyduję kto zajmie pierwsze miejsce... Ja niedługo też wystawię swoją grę nie mam pojęcia które miejsce zajmę ale mam nadzieję ,że przyniesie wam dużo radości z grania.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Rahim »

McLaren pisze:Diablo większość zdecyduję kto zajmie pierwsze miejsce... Ja niedługo też wystawię swoją grę nie mam pojęcia które miejsce zajmę ale mam nadzieję ,że przyniesie wam dużo radości z grania.
Czekam na twoją grę od kiedy pokazałeś mi jej zrzuty na pw, to już prawie z rok czasu będzie =)
Ciekaw jestem jej rozwoju =)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: McLaren »

Rahim muszę Cię zaskoczyć... tamten projekt na razie wstrzymany robię coś innego wszyscy będą zaskoczeni i zszokowani XD Ogólnie robię tą grę nie tylko na GF ale dla kogoś mi bliskiego ;) I to jest moją motywacją :)
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Kleo »

Pytanie.
Saga Demonów jest w konkursie, czy nie? Bo Aki zgłosił ją w temacie, a w zestawieniu jej nie ma.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Rahim »

McLaren pisze:Rahim muszę Cię zaskoczyć... tamten projekt na razie wstrzymany robię coś innego wszyscy będą zaskoczeni i zszokowani XD Ogólnie robię tą grę nie tylko na GF ale dla kogoś mi bliskiego ;) I to jest moją motywacją :)
Nie może być *o* Kurcze czekam na ten projekt z niecierpliwością =)
Cóż zobaczymy co wyjdzie z drugiego projektu, jeśli to dla osoby bliskiej i chcemy w nim przekazać relacje między nami to nie zawsze mogą rozumieć o co chodzi osoby trzecie, ale trzymam kciuki =)
Kleo pisze:Pytanie.
Saga Demonów jest w konkursie, czy nie? Bo Aki zgłosił ją w temacie, a w zestawieniu jej nie ma.
Widzę że nie tylko ja to zauważyłem i nie tylko mnie to intryguje...
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Soul »

Tak jakby wnioskując Saga Demonów powinna być w konkursie, pomimo tego, że gra została wydana w 2011r. Jak jest napisane w pierwszym poście, to każda gra opublikowana na twierdzy w latach 2012-2013 może zostać dopuszczona do konkursu, nawet gry, które były na gospodzie już dawniej (2011 i jeszcze dalej).
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Jazzwhisky »

Ogólnie rzecz biorąc, gra nie pojawiła się wcześniej w zestawieniu, bo pierwsze demo zostało upublicznione w połowie roku 2011.

Wchodząc w szczegóły, nie dorzuciłem SD do listy, bo chciałem dokładnie sprawdzić jak wyglądała praktyka dotycząca uaktualnianych dem w poprzednich edycjach GF (byłem też ciekaw pochodzenia tego zapisu autora, informującego o premierze dema w styczniu 2012 roku). Potem o tym na śmierć zapomniałem, stąd przez długi czas sprawa nie została rozwiązana.

Gra wylądowała na liście - zgodnie ze stosowaną zasadą, że wszystkie uaktualnione tytuły mogą wziąć udział w konkursie jeśli nie startowały w GF w latach poprzednich. Dzięki za zwrócenie uwagi i przepraszam za zamieszanie.

===

Jeszcze co do zapisu o publikacji na stronach w latach 2012-2013 - nie chciałbym żebyśmy nagle zaczęli pojmować ideę konkursu inaczej - rzeczywiście napisałem to nieco nieściśle (nie przyjąłem, że w szóstej edycji GF nagle pojawi się wątpliwość co do znaczenia premierowego wydania), ale w pierwszych zdaniach tematu jest informacja, że konkurs obejmuje wyłącznie gry opublikowane w latach 2012-2013. Potem pojawia się w zasadzie tylko powtórzenie, które jest trochę wyrwane z kontekstu, bo odnosi się to wyłącznie do konkursowych kwalifikacji (w sensie - produkcja musi mieć premierę w latach 2012-2013 oraz zostać opublikowana w tych latach na TA/Twierdzy lub zostać zgłoszona przez autora).
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: AkiNebula_e »

Widze, że niechcący wprowadziłem małe zamieszanie, być może przez moją błędną interpretację (co tam można błędnie zinterpretować -.-).

Jeśli sprawia to problem to usuńcie moją gierkę z konkursu, na prawdę świat mi się nie zawali, nic mi nagle chomika nie rozjedzie. Jestem świadom tego, że ten projekt jest jak tasiemiec, który wychodził na przełomie wielu lat. Można by nawet przytoczyć pierwsze wzmianki o nim z 2009-2010, więc całkowicie rozumiem problem.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Kleo »

Aki, co ty wygadujesz? Skoro sprawa jest wyjaśniona, to raczej nie ma potrzeby od nowa wprowadzać zamieszania. Zadałam pytanie o SD, bo po prostu ta informacja jest mi z pewnych względów potrzebna, a nie po to, żeby robić aferę. Zamiast rozdmuchiwać niepotrzebnie temat, to kończ lepiej Hołp - ponoć miało być w pełnych wersjach.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: GF 2013 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Jazzwhisky »

Aki, to że twojej gry nie było na liście to efekt mojego błędu (dokładniej - zapominalstwa), a jak pisałem - takie "tasiemcowate" czy "odświeżone" produkcje pojawiały się już w GF wcześniej w bardzo podobny sposób.
Przyznam, że trochę zbiła mnie z tropu twoja data (nigdzie nie znalazłem miejsca w którym nowe/stare/jakiekolwiek demo zostałoby opublikowane w styczniu 2012 roku) ale chciałbym zaznaczyć - żadna zasada nie została w tym przypadku nagięta, technicznie wszystko jest sprawdzone i na swoim miejscu. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany