Golden Forki Special II - Głosowanie (Premiery)

Seryjny konkurs okołogoldenforkowy.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Golden Forki Special II - Głosowanie (Premiery)

Post autor: Kleo »

Rahim pisze:I po Wieśmińskich puzelkach ;(
No, a te z Triss Merrigold takie ładne. :(

No ja tam nie wiem, co wam laguje, mój komp chyba się przystosował do wszelakich gier z makera, bo grzecznie i bez buntu przełyka wszystko, co na niego wrzucę.

Lorak gdzieś tam się deklarował, że tworzy projekt z podobną mechaniką, mam nadzieję, że Triss go zmotywuje do dalszej roboty. ;) Bo giereczka bardzo mi się podobała, choć zabugowana niemiłosiernie.
W produkcjach Rahima lubię natomiast bezpretensjonalność i prostotę, podlane sosem lekko gimnazjalnego humoru. Podejrzewam, że u początków sceny mógłby być jej gwiazdą, bo chyba wtedy królowały tego typu rzeczy. Szkoda, że ten słomiany ogień większość projektów szybko porzuca. Ale w sumie to chyba wygrał, jeśli chodzi o ilość zdobytych punktów.
Co do Soula i Dragona to wciąż czekam na ich gry - do roboty, panowie. Bo zdaje się, że na GameBoya nie ma już co liczyć. :(
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Golden Forki Special II - Głosowanie (Premiery)

Post autor: GameBoy »

Bo zdaje się, że na GameBoya nie ma już co liczyć. :(
Ranisz mnie. :(

Dzięki za głosy, nie spodziewałem się żadnych. :o
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Golden Forki Special II - Głosowanie (Premiery)

Post autor: Kleo »

GameBoy pisze:Ranisz mnie. :(
Ojć, przepraszam, nie chciałam. Ale mam wrażenie, że sam gdzieś kiedyś napisałeś, że już skończyłeś z makerem. Czy jakoś tak. Jeśli się mylę, to cieszy mnie to niezmiernie. :)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Golden Forki Special II - Głosowanie (Premiery)

Post autor: Jazzwhisky »

Kleo pisze:Podejrzewam, że u początków sceny mógłby być jej gwiazdą, bo chyba wtedy królowały tego typu rzeczy. Szkoda, że ten słomiany ogień większość projektów szybko porzuca.
Yup, scenowa Eladora wygląda jak klasyk w dobrym tego słowa znaczeniu, pytanie tylko - jak wyglądałyby gry Rahima w 2003, gdyby nie było tych dziesiątek klasycznych tytułów, na których można się wzorować i czerpać (choćby bezwiednie) inspirację.
Jedno na pewno mogę potwierdzić - mimo, że to nasza standardowa cecha, nie przypominam sobie osoby z bardziej słomianymi zapędami niż te Rahima. Przynajmniej ciągłe zaczynanie nowych projektów i bezustanne zmiany layoutu na blogu sprawiają mu mnóstwo radochy. =)
Dragon Kamillo pisze:Kiedy GFS III?
Szczerze mówiąc trochę się waham, niestety w ostatnich tygodniach miałem na tyle mało czasu, że zapału wystarczyło mi tylko na prowadzenie GFS, nic nie ukazało się na TA, a na dodanie wciąż czeka kilka gierc. Frekwencja konkursowa też nie rzuca na kolana, jeśli uda się odpalić coś jeszcze, to będzie to na pewno najbardziej luźna i imprezowa część GFS jako całości.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Golden Forki Special II - Głosowanie (Premiery)

Post autor: GameBoy »

bezustanne zmiany layoutu na blogu sprawiają mu mnóstwo radochy
Powiało ś.p. Zamthirem i DarkCloudem. =)
Ale mam wrażenie, że sam gdzieś kiedyś napisałeś, że już skończyłeś z makerem.
Coś tam pisałem, ale to głównie dlatego, że brak mi pomysłu na grę, która będzie sama domagała się zrobienia i wykonanie której w makerze nie będzie męczarnią.
A GB jeszcze przycisniemy :D
Rób Angun lepiej.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2013, 14:11 przez GameBoy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Golden Forki Special II - Głosowanie (Premiery)

Post autor: Noruj »

Gratulacje dla zwycięzcy! : )
A GB jeszcze przycisniemy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Golden Forki Special II - Głosowanie (Premiery)

Post autor: Rahim »

Nie wiem, jednak w moich scenówkach brak mi tego czegoś co jest w GL czy tworach Skacia i Prekiego, dlatego szybko się zniechęcam, mam tego więcej, dziś właśnie odzyskałem płytę z resztą takich projektów, jednak to może zostawmy na inną okazję...
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Golden Forki Special II - Głosowanie (Premiery)

Post autor: X-Tech »

GameBoy pisze:
Coś tam pisałem, ale to głównie dlatego, że brak mi pomysłu na grę, która będzie sama domagała się zrobienia i wykonanie której w makerze nie będzie męczarnią.
Nie bluźnij na mejkierka ! w mejkerku gry niemal robią się same !
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Golden Forki Special II - Głosowanie (Premiery)

Post autor: Rahim »

Odnosząc się do wypowiedzi Jazz'a z tymi layout'ami to nie do końca tak.
Po prostu wszystko mi się szybko nudzi *-*
Co do samych gier więcej radości sprawia mi ich tworzenie i kombinowanie w nich niż wydawanie, nie mniej jednak Eladorę wydam na wersji VX i przystopuje z tym, chcę pogłębić (jak już pisałem gdzieś) wiedzę na temat starej japonii i wydać coś porządnego w tym stylu, myślę że zbierając rady Skacia do kupy i skupiając się na starym kinie typu "Siedmiu Samurajów" uda mi się =)
Co do starych gier z początków sceny to nie zaprzeczę że one jarają mnie najbardziej, są tak proste a niektóre tak wciągające że aż miło mi się w nie gra, co raz werbuje do mojej kolekcji jakieś stare gierki, nie ważne czy dobre, czy te gorsze, analizuje ich mechanikę, w większości jej struktury, fabułę, staram się zrobić coś na wzór tylko z odniesieniem do lat aktualnych.
lorak

Golden Forki Special - Premiery (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon V (miejsce 3)
Posty: 241
Rejestracja: 18 lip 2011, 15:11

Re: Golden Forki Special II - Głosowanie (Premiery)

Post autor: lorak »

Dopiero teraz mam dostęp do komputera i zauważyłem wyniki! Gratuluję uczestnikom i dziękuję za wasze głosy!
Z tą grą już nie będę działał ale jak Kleo napisała gra o podobnej mechanice jest w produkcji.

Swoje opinie na temat innych ger już wyraziłem i uważam, że Rahim powinien kontynuować scenówkę Eladorę!
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Golden Forki Special II - Głosowanie (Premiery)

Post autor: Kleo »

Jazzwhisky pisze:(...) jeśli uda się odpalić coś jeszcze, to będzie to na pewno najbardziej luźna i imprezowa część GFS jako całości.
Pójdziemy en masse na piwo? ;)
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Golden Forki Special II - Głosowanie (Premiery)

Post autor: Soul »

No nieźle, dostałem pięć głosów, nie spodziewałem się miejsca na podium :)
Dzięki wszystkim za głosy!
Szkoda, że nie dorwałem kompa z parodią gromady :lol:
Zablokowany