ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Najlepsze, najpopularniejsze gry lat 2012/2013. Wyniki konkursu.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Jazzwhisky »

Obrazek
Pierwsze zestawienie i pierwsze głosowanie tegorocznych GF.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Najlepsze Kampanie SD: Hope
RM2003
autor: AkiNebula_e
gatunek: Przygodowa
szczegóły: viewtopic.php?f=36&t=4479
---------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------
Pokemon Zefir
RM2003
autor: Rahim
gatunek: RPG
szczegóły: viewtopic.php?f=36&t=4480
---------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------
Krew Zdrajcy
RMXP
autor: ravenone
gatunek: RPG
szczegóły: viewtopic.php?f=36&t=4485
---------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------
The Hero
RMXP
autor: Dr.Man
gatunek: RPG
szczegóły: viewtopic.php?f=36&t=4487
---------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------
Nichter
RM2000
autor: Dragon Kamillo
gatunek: RPG
szczegóły: viewtopic.php?f=36&t=4489
---------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kruk 2
RMVX
autor: INRE
gatunek: RPG
szczegóły: viewtopic.php?f=36&t=4492
---------------------------------------------------------------------------------------------

Teraz uwaga, ZASADY GŁOSOWANIA:

Głosowanie jest niejawne. Możecie do woli zarzucać tu komentarzami, słownymi ocenami i uwagami, jednak swój oficjalny głos oddajecie niejawnie. Forma głosowania jest prosta - wybieracie maksymalnie trzy spośród sześciu projektów, które zostały zaprezentowane najlepiej i chcielibyście odesłać ze znaczkiem "do realizacji". Zwycięstwo przypadnie jednej zapowiedzi, która takich znaczków zdobędzie najwięcej.

Uwagi:
- prawo głosu mają wszyscy forumowicze zarejestrowani do dnia 21.12.2013 włącznie, uwaga - z co najmniej 10 postami na koncie, w tym co najmniej jednym postem w roku 2013
- głosujemy fair, pomijamy własne projekty, pkt przyznajemy wg naszej szczerej opinii :)
- po zakończeniu głosowania głosy poszczególnych osób zostaną ujawnione
- dodatkowa informacja dla autorów prac: nie ma przeciwskazań, by głosować na konkurencyjne tytuły - w przypadku, gdyby wasz głos decydował o niższej pozycji waszej produkcji (bo został oddany na bezpośredniego rywala w klasyfikacji) - zostanie on anulowany!

Głosy oddajemy poprzez forumowe PMki DO MNIE. Każdy głosujący otrzyma ode mnie potwierdzenie swojego wyboru (ew. uwagi, informacje o nieprawidłowościach). Głosowanie potrwa do niedzieli 29.12.2013 włącznie. Dnia następnego wyniki zostaną ogłoszone na stronach/forum. To chyba tyle, mam nadzieję, że niczego nie pominąłem. Gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości, proszę pytać bez wahania.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Jazzwhisky »

I mamy pierwsze goldenforkowe wyniki! Jak zawsze, kolejno - miejsce, tytuł i autor oraz liczba zdobytych głosów/pkt.

1 Nichter (Dragon Kamillo) 13pkt
2 Kruk 2 (INRE) 10pkt
3 Krew Zdrajcy (ravenone), Najlepsze Kampanie SD: Hope (AkiNebula_e) 8pkt
5 The Hero (Dr.Man) 6pkt
6 Pokemon Zefir (Rahim) 3pkt


Gratulacje dla zwycięzcy, dzięki za głosy i specjalne ukłony dla wszystkich, którzy przygotowali prezentacje specjalnie na potrzeby GF. =)

Wszystkim przypominam też o trwających wciąż głosowaniach w kategoriach Dema i Pełne Wersje, walka wciąż trwa, na wasze typy czeka przede wszystkim dział RMXP (najwięcej gier - a na razie najmniej oddanych głosów).
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Michu »

Dwa z trzech moich typów na podium =] Gratulacje zwłaszcza dla DK - mam nadzieję, że wygrana zmobilizuje Cię do szybszej i bardziej efektywnej pracy, dzięki czemu niedługo dostaniemy jakąś grywalną wersję Nichtera. Z chęcią zobaczę ujawnione głosy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Diablo »

Gratuluje zwycięzcom, aczkolwiek ja bym widział Krew Zdrajcy na pierwszym/drugim miejscu :D
lorak

Golden Forki Special - Premiery (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon V (miejsce 3)
Posty: 241
Rejestracja: 18 lip 2011, 15:11

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: lorak »

Gratulacje!

Tylko jeden z moich głosów znalazł się na podium. Nie spodziewałem się, że Nichter znajdzie się tak wysoko. Tym bardziej gratuluję i życzę uczestnikom ukończenia projektów :)
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Dragon Kamillo »

Też się nie spodziewałem. Tym bardziej dziękuje tym co za Nichterem głosowali. I od eazu przepraszam, że nie oddałem głosów (i tak by nic nie zmieniły), ale niestety w sobotę był Hobbit w kinie, a w wczoraj zabrakło internetów (dzisiaj coś pogrzebałem i wrócił) i tak nie zagłosowałem.

Teraz dobre sprawy - przez to że wczoraj nie miałem neta wróciła mi ochota na tworzenie Nichtera i mam zamiar dotrzymać terminu.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Kleo »

Tak jest, Dragon, potraktuj to jako zobowiązanie. Też na ciebie głosowałam i liczę, że weźmiesz sobie do serca zapotrzebowanie społeczne. ;)
Michu pisze:Dwa z trzech moich typów na podium =]
Nie było trudno, podium liczy cztery miejsca. Moje wszystkie na nim są. I mam nadzieję, że się doczekają realizacji.
Jazzwhisky pisze:dział RMXP (najwięcej gier - a na razie najmniej oddanych głosów).
No cóż, w tym wypadku ilość jakoś nie chce przejść w jakość, no i pewnie stąd taka sytuacja. ;)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Noruj »

3 głosy na podium ;)
Gratulacje. Mam nadzieję, że zobaczymy GRY! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr.Man
Posty: 140
Rejestracja: 10 lip 2013, 12:13

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Dr.Man »

Dzięki za głosy.
W sumie to nawet dobrze że nie zająłem żadnego miejsca na podium, dzięki temu mam więcej motywacji, chyba wiadomo dlaczego. ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: INRE »

Drugie miejsce. Ładny wynik. Tutaj na podium kruka się nie spodziewałem. Po raz kolejny dziękuję. Czekam aż gry się pojawią.
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: AkiNebula_e »

Tutaj też nieźle gierka wypadła. Co miałem napisać napisałem już w temacie dem, nie będę się powtarzał. Pozostało tylko jedno do dodania:

"rUb gre"
Zablokowany