GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Najlepsze gry roku 2014. Konkurs zakończony.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Kleo »

Co się czepiasz, gram, bo lubię. Jak przestanę lubić, to sobie stąd pójdę i mogę się założyć, że będziesz za mną tęsknić. :P

Pomysł na osobne głosowania w wersjach i jedno łączne nawet mi się podoba (od początku idea takiego "ogólnego" głosowania mi pasowała), choć tak naprawdę jest równie połowicznym rozwiązaniem, jak propozycja Jazza. Problem rozwiązałby się sam, gdyby ktoś przysiadł do Makera i błyskawicznie zrobił/ukończył jakąś grę uzupełniającą kategorię 2k/2k3. Świetny plan, nie? ;)
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Adrap »

Postanowienie adwentowe nie pozwoliło mi ukończyć dema na czas. Ale już koniec rozłąki z RM i biere się do roboty. Jak ja za wami tęskniłem :D
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Diablo »

Jeśli to nie problem to już na pewno nie wrócę do nicku Geralt i zostanę przy Diablo :-)
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Adrap »

"Termin zgłoszeń we wszystkich kategoriach: 26 grudnia 2014. Jeszcze ponad miesiąc czasu! ;)"
To szybko jakąś zręcznościówkę walnę :lol:
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: McLaren »

Chciałbym zgłosić swoją grę a dokładniej zapowiedź do konkursu ''ZAPOWIEDZI''

WHERE IS IT?
McLaren
[XP]
XII2015/XII2016
viewtopic.php?f=30&t=4979

Jazz czy mógłbyś zrobić listę zapowiedzi? Tak jak to zrobiłeś w przypadku gier startujących w konkursie?
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Diablo »

Na wszelki wypadek też zgłoszę moją zapowiedź :-)

ArkanA: The Book of Curses
Diablo
[VX]
Grudzień 2014/Styczeń 2015
viewtopic.php?f=37&t=5007
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Jazzwhisky »

Zgłoszenia Zapowiedzi odbywają się w inny sposób (tematy z całkowicie nowymi projektami), jeśli nie będzie ich pięciu (w tej chwili widzę jedną, od Diablo, spełniającą konkursowe wymogi?) to wtedy zbieram i układam jutro listę na podstawie działu Zapowiedzi na forum, bez potrzeby zgłoszeń.

edit
BŁAGAM, nie dopisujcie nowych zapowiedzi w tym temacie. To bez znaczenia.
Jazzwhisky pisze:proszę WYŁĄCZNIE o zgłoszenia projektów, na których temat nie publikowaliście jeszcze czegokolwiek (zapowiedzi, dem, screenów etc.)! Interesują nas tylko zaskakujące nowości, prawdziwie konkursowe premiery zapowiedzi gierc w produkcji. O tematy z prezentacjami takich nieznanych projektów poproszę w dziale GF 2014. Forma zapowiedzi jest - jak zawsze - DOWOLNA.

[...]

Jeśli nie zbierzemy w ten sposób choć 5 tytułów - to w konkursie wezmą udział automatycznie wszystkie tytuły z działu Zapowiedzi na GRMA, których tematy pozostają otwarte, a autorzy aktualizowali je w ciągu ostatnich 6 miesięcy od momentu zamknięcia zgłoszeń.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Viuu

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2011, 21:33
Lokalizacja: Gdańsk

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Viuu »

Zasłyszałem, że zapowiedź trzeba zgłosić, tak więc:

Shards of Lestia ~Episode Zero~
Project-Ayus
[VXA]
Styczeń/Luty 2015
viewtopic.php?f=37&t=5008

Edit:
Wybacz :I
Rahim męczył, że mam tu zgłoszenie dać...
Obrazek
Victory Quotes: 1, 2
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: McLaren »

(w tej chwili widzę jedną, od Diablo, spełniającą konkursowe wymogi?)
Co to ma znaczyć? Moja zapowiedź nie spełnia wymogów? Jakich?
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Rahim »

Viuu pisze: Edit:
Wybacz :I
Rahim męczył, że mam tu zgłoszenie dać...
Poprawić -.-'
McLaren pisze:(w tej chwili widzę jedną, od Diablo, spełniającą konkursowe wymogi?)
Co to ma znaczyć? Moja zapowiedź nie spełnia wymogów? Jakich?
Skoro tak jest napisane, to coś musi nie grać, sprawdź czy masz przewidywalną datę premiery, czy coś, mogłeś zapomnieć o jakimś szczególe.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Jazzwhisky »

McLaren, no serio, przeczytaj po prostu cytowany wcześniej fragment.

Tu jest link - viewforum.php?f=37, widzę jeden temat z Zapowiedzią. Był jeszcze wątek Viuu, ale nie spełniał wymogu, że zgłaszać można tylko projekty, o których nie publikowano wcześniej żadnych informacji. Twoja zapowiedź od jakiegoś czasu wisi na forum, więc oczywiście też nie jest nowa.

Niemniej, jak pisałem, potrzebujemy 5 takich zapowiedzi, żeby odpalić konkurs w tym formacie. Najprawdopodobniej w ciągu pozostałych 4,5h nie znajdą się 4 dodatkowe, a wtedy nasapi zmiana i w konkursie automatycznie (bez zgłoszeń) udział wezmą po prostu wszystkie aktualizowane ostatnio*** projekty z działu Zapowiedzi na forum, w tym także twoja.

Ogólnie niczym się nie martwcie, to ew. znak dla mnie, że niektóre rzeczy trzeba pisać albo organizować od początku jaśniej, nawet jeśli nieco gorzej.

edit
Ah, jutrzejszego startu głosowań spodziewajcie się raczej później niż wcześniej, jeśli chodzi o godziny.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: X-Tech »

O kurcze. Zapomniałem że to dzisiaj ostatni dzień, ale co poradzić skoro całe dwa dni prawie tylko jedzenie od rana do wieczora i prawie nic poza tym XD Gdyby było do jutra to może coś bym zdziałał z zapowiedzią, ale nie ma raczej co kombinować dla jednej osoby.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: McLaren »

Ok, Jazz dzięki za informacje.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Jazzwhisky »

Małe podsumowanie i info, bo jesteśmy na półmetku głosowania. Dostałem typy od kilkunastu osób i mogę bez naciągania powiedzieć, że rywalizacja we wszystkich kategoriach jest niezwykle zażarta. Czekam na kolejne głosy, w kategorii Zapowiedzi do piątku, a w Pełnych Wersjach jeszcze przez całą sobotę.

Zaznaczam przy tym, że w najbliższych dniach mogę być dostępny tylko z doskoku, zwróćcie więc wyjątkową uwagę czy oddajecie prawidłowo głosy, bo potem może być już za późno na poprawki (jeśli ktoś przekroczy pulę albo coś pomyli, to nie policzę takiego głosu w jednej kategorii w całości); ale nie przejmujcie się też, jeśli szybko nie otrzymacie potwierdzenia na PM. ;)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: GF 2014 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: X-Tech »

Ja tam głosiki wysłałem zostały mi gry vx ace, oraz faktycznie może jednak coś się zmieni w 2k3/XP bo prawdopodobne jest ,że jednak wg. mojego dokł. rozeznania niektóre gry zasługują na punkty mocniej/bardziej.
Zablokowany