Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: Rahim »

ODŚWIEŻAM

Temat został odblokowany na moje życzenie, a wraz z nim moja strona odbudowana, będę przedstawiał na niej moje projekty. Strona powstała na skutek zaliczenia z przedmiotu zawodowego,
miałem stworzyć stronę i forum o moich zainteresowaniach, foruma się pozbyłem ale stronki szkoda mi wywalać, uzupełniam jej działy i jak na razie wygląda tak:
Obrazek
ZAPRASZAM DO ODWIEDZANIA!
Łoł, uzupełniłem kilka działów, wiem że to całe nic, ale w weekend postaram się uzupełnić już wszystko. Podobnie z projektami, wezmę się do roboty i zarzucę jakimiś nowinkami :D
Ostatnio zmieniony 23 cze 2013, 03:47 przez Rahim, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: Rahim »

Nowiny ze strony, czyli wieści z Ultimii...
Zapraszam do czytania wpisu z 21.06.13.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1155
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: Michu »

Myślę, że czas najwyższy coś tutaj wyjaśnić. Nie wiem jak reszta administracji (podejrzewam, że się ze mną zgodzą), ale ja nie chcę tutaj widzieć jakichkolwiek najazdów na inne forum. Rahim, co to za cała akcja z tymi przeprosinami dla Gospody? Czy myślisz, że ktoś na poważnie przejmuje się tutaj pyskówkami jakiegoś gościa, który ocenia społeczność przez pryzmat jednego użytkownika? Na twoim miejscu zakończyłbym temat i więcej go nie poruszał.

Wyznaję zasadę, że jeśli macie z kimś jakiś problem, załatwcie to prywatnie (z tego powodu setki postów poleciały z Gospody). Nie eskalujcie konfliktu, nie wciągajcie do niego innych użytkowników. Na Gospodzie siedzą dojrzałe osoby, które umieją walczyć o swoje. Jeśli one nie poczuły się dotknięte czyimiś inwektywami, czemu na siłę chcecie je uszczęśliwiać?

Jesteśmy wolnymi ludźmi i mamy możliwość wyboru, na jakim forum chcemy siedzieć. Od samego początku Gospoda kieruje się pewnymi zasadami moderacji, dzięki którym (prawdopodobnie) wytrzymaliśmy tyle lat. Jeśli ktoś ma uwagi odnośnie naszej pracy, śmiało może się z nami nimi podzielić. Tutaj. Tak samo z Ultimą - jeśli ktoś ma z nią jakiś problem, niech to załatwia tam. Łatwo jest kogoś atakować na 'swoim' terenie (to się tyczy użytkowników obu for).

Na Ultimę zaglądam może raz do roku, więc nie mam wielkiego pojęcia co się tam dzieje. Niemniej jednak nie uważacie, że w dobie dramatycznego spadku popularności RPG Makera wojenki scenowe to nie najlepszy pomysł? Naprawdę trzeba przerabiać ponownie to, przez co w ciągu ostatniej dekady tyle razy przechodziliśmy?

Powyższa wypowiedź jest także moim komentarzem do dyskusji o grafikach Ayene, która zmieniła się w bezsensowne czepialstwo i bezcelowy popis zdolności retorycznych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: Rahim »

ODŚWIEŻAM

Postanowiłem skończyć z typowym pamiętniczkiem i odświeżyłem stronę, teraz bd związana ściśle z projektami. Na dzień dzisiejszy mogę pochwalić sie że dodałem Screeny z projektu na GF 2013.
http://strefarm.cba.pl
-Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: Crashykk »

Wszystko pięknie ładnie, ale wydaje mi się, że lepiej byłoby napisać własny skrypt, niż bawić się w WordPress'a. Dodatkowo jestem zainteresowany wymianą buttonów :D
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: Rahim »

Miałem wcześniej właśny skrypt i był pisany moją ręką z drobnymi pomocami Super Vegety :>
Jednak nie mam czasu na ciągłe zmiany wchodzenie w bazę danych itp. by dodać newsa czy coś, wp zainstalowałem z niecały miesiąc temu i tak juz zostało, jest to wygodniejsze bo wchodzę, dodaje wpis i wychodzę :>
Co do wymiany buttonów zapraszam na pw bądź email: rahim_rpg@o2.pl -Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pakitos
Posty: 151
Rejestracja: 26 sie 2009, 08:15
Lokalizacja: kraina sera

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: pakitos »

Rahim pisze:Miałem wcześniej właśny skrypt i był pisany moją ręką z drobnymi pomocami Super Vegety :>
Jednak nie mam czasu na ciągłe zmiany wchodzenie w bazę danych itp. by dodać newsa czy coś, wp zainstalowałem z niecały miesiąc temu i tak juz zostało, jest to wygodniejsze bo wchodzę, dodaje wpis i wychodzę :>
Co do wymiany buttonów zapraszam na pw bądź email: rahim_rpg@o2.pl -Pozdrawiam
Przecież dałem ci skrypta na panel admina XD
co
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: Rahim »

Już teraz na stronie możesz obserwować zawansowane fazy drugiej części Sereitei!
Zapraszam wszystkich zainteresowanych!
Grałeś w Sereitei - Dwór Czystych Dusz?
Gra była raczej średnia, jednak niebawem
będziesz mieć okazję zagrać w
jej drugą lepszą część.
Obrazek
Sereitei Zero!
Która zaskoczy cię zmianami!
Obrazek

Więcej informacji znajdziesz na stronie!
Obrazek
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 376
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: Zombik »

Ooo... Sereitei Zero ma mój windowskin <3
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: tiberium »

Zombik pisze:Ooo... Sereitei Zero ma mój windowskin <3
Chyba od Reptile xd
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: Rahim »

Tak, Reptilowy bodajże :D
Zombika jest taki sam tylko inny...
ale powiem że chyba go zmienię jeszcze zobaczę, wszystko zależy od innych elementów :P
Nie mniej jednak dziękuję za zainteresowanie, gdy projekt będzie pod każdym względem gotowy w 90% dodam zapowiedź :D
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: tiberium »

Rahim pisze: jest taki sam tylko inny...
Jak coś może być takie same tylko inne? XDDD
Umarłem xDDDD

Powodzenia przy projekcie xd
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: Rahim »

Dziękuję xD
W gwoli ścisłości...
Zarzucił mi bluemike iż na stronie w dziale emulacja są zarażone pliki.
Nic takiego, sprawa ma się tak iż są to pliki o rozszerzeniu *.jar
które antywirusty traktują jako potencjalne zagrożenie, jedne jednak pytają czy zapisać ponieważ plik może być szkodliwy, inne typu avast mikusia trąbi że są wirusami.
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: Soul »

Akurat ta wiadomość strasznie mnie zdziwiła, bo ani wcześniej, ani dzień po tym wydarzeniu nic już avast nie mówił o wirusach. Jeszcze dziwniejsze jest to, że w ten sam dzień na stronie CrasheR'a również wykryło mi zagrożenie. Sprawdzałem nawet dwa razy i dwa razy avast wykrył. Natomiast dzień później już nic.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Rahim Game Studio | Warsztat pracy Rahima

Post autor: Rahim »

UWAGA!
Stała się rzecz straszna, zawinił tu Rahim jak i oprogramowanie podczas aktualizacji.
Przed aktualizacją oprogramowania na nowsze nie zrobiłem kopii i po aktualizacji zginęły wszelkie dane, dlatego też strona tymczasowo wstrzymana, przykro mi, i przepraszam wszystkich którzy tam zaglądają czasem ._.
W piątek postaram się odzyskać chociaż część tego co było, jakąś starą kopię posiadam...
Zablokowany