Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
Stanior
Posty: 298
Rejestracja: 17 kwie 2006, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: Stanior »

https://www.facebook.com/PolskaScenaRpgmakera#

Po raz kolejny, niepotrzebnie ;P wywołaliście mnie z lasu. Nie mogłem oprzeć się pokusie. Zapraszam wszystkich makerowców do klikania lubię to i ujawniania swoich nicków. You're Welcome !
18.06.2003-24.11.2003- Redaktor Naczelny Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

18.05.2020- do chwili obecnej- Redaktor RMteki
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: Rahim »

Nareszcie mam okazję poznać samego Staniora, witam~

A teraz co do fb...
Ta akcja może nie wypalić :/ Mało kto chce udostępniać swoje dane osobiste rzeszy internetowej.
No chyba że chodzi o Prekiego i kilku innych wyjątków ale dla małej garstki osób chyba nie ma sensu zakładać fanpage na fb :p
Awatar użytkownika
Twardy
Posty: 105
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: Twardy »

A moim zdaniem jest, bo juz się wpisało kilku starczych wyjadaczy :)
Bitwa 2002- uk.- gra przepadła bez śladu
Przygoda Krzyska 2002- uk.
Przygoda Bartasa 2003- uk. ( na twierdzy przez długi czas była pod tytułem "Leo w opałach"
Drizzt Do'Urden 2003- 2 dema
Legendarny Miecz- 2003 projekt robiony wraz z Wolfganggiem, prace zostaly utracone przez awarie dysku.
Awatar użytkownika
Stanior
Posty: 298
Rejestracja: 17 kwie 2006, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: Stanior »

Heh dokładnie :) Stopniowo przybywa makerowców na fanpag-u :)

Również miło mi poznać.
18.06.2003-24.11.2003- Redaktor Naczelny Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

18.05.2020- do chwili obecnej- Redaktor RMteki
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: X-Tech »

hah. fajny pomysł ! xd
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: Rahim »

Zobaczymy, polubię i ja ale dopiero w pn :p
Tylko wypadało by co raz dodać jakiś wpis ze sceny :p
Owydarzeniach, nowych ciekawych projektach :p
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: Klonoa »

Rahim pisze:Ta akcja może nie wypalić :/ Mało kto chce udostępniać swoje dane osobiste rzeszy internetowej.
Ja tam nie widzę w tym żadnego problemu ^^

Jest kolejna rzecz do jakiej można się dopisać na FB z jakiego rzadko korzystam
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: Rahim »

Klonoa pisze:
Rahim pisze:Ta akcja może nie wypalić :/ Mało kto chce udostępniać swoje dane osobiste rzeszy internetowej.
Ja tam nie widzę w tym żadnego problemu ^^

Jest kolejna rzecz do jakiej można się dopisać na FB z jakiego rzadko korzystam
I Znowu później obrazisz się na kogoś jak na Lorda Drachnela za głupiego fb?
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: Rave »

Może by tak wysłać do jazza i Reptile'a kod widgetu "lubię to" tej strony, żeby umieścili na gospodzie i twierdzy w sidebarze czy gdzieś tam?
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: Dragon Kamillo »

Reptile raczej nie umieści kiedyś pisałem z nim takich o takich rzeczach i jest przeciwny (w sumie tak jak ja) tym cały fejsom srejsom. Jak on to pisał po jego trupie. Ale spróbować możecie - może coś mu się odmieniło.

Jak komuś się podoba niech se jest - ale mi to się nie podoba więc mi to nie potrzebne. Nie chcielibyście wiedzieć co myślę o tej i podobnych stronach - oj nie.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: Klonoa »

Rahim pisze:I Znowu później obrazisz się na kogoś jak na Lorda Drachnela za głupiego fb?
Nie wiem o co dokładniej chodzi i jeżeli moje przypuszczenie jest dobre to Drachanel chce dostać w te swoją krzywą psychiczną mordę w jaką i tak mu już obiecałem moją pięść.

ciach

Jeżeli chodzi o sprawę "lajków" to by to jedynie zaczęło psuć scenę jak nie jest ona i tak zepsuta do końca przez nowoczesne podejście ludzi :/
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
OverHiLL
Posty: 80
Rejestracja: 20 paź 2009, 21:44

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: OverHiLL »

Odnośnie tematu - pomysł z facebookiem jest bardzo fajny ; jest okazja zobaczyć do kogo piszę wiadomości, czy kto robi gry, to całkiem fajne. Po za tym, jak propagować, RPG Makera i naszą scene jak nie na największym serwisie społecznym?
Mam czasem wrażenie, że scena RM w Polsce zamyka się na jakąś wybraną grupkę osób, które tkwią na tej scenie od kilku lat, a nowe postacie często bywają torpedowane. Inna sprawa, że na ogół to te nowe postacie na forum robią gry o poziomie znacznie odbiegającym od tych starych wyjadaczy, co nie zmienia faktu, że jeśli w jakis sposób scena RM ma ciągle poruszac się do przodu, to należy tych nowych użytkowników nakierować na właściwe tory. Kiedyś nie było internetu, był RM i większość osób radziło sobie bez poradników, samemu bawiąc się programem, natomiast jesteśmy kilka lat do przodu i obecnie wszystko trzeba komuś podać na tacy.
Wracajac jeszcze do facebooka - to bardzo dobry sposób na przyciągnięcie kilku nowych użytkowników, hasła takie jak 'tworzenie gier rpg, bez umiejętności programowania', naprawdę mogłby przyciągnąć kilku fanatyków, więc nie zamykajcie się na fejsbuka, nawet jeśli w opinii co niektórych (w zasadzie mojej też) to typowy mózgotrzep. Po prostu jest on dziś świetnym sposobem na reklamę, basta.

aVe.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: Preki »

Oj tak, mózgotrzep i złodziej czasu (i weny!) :-P Ale sposób na reklamę jakiś jest - zobaczcie że dzięki temu diabelstwu dowiedziałem się o następnej edycji EZKonu.

Ale pamiętajcie o jednym - aby "fejs" nie zastąpił szeroko pojętych internetów, bo czasami mam obawy, że wszystko do tego zmierza.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: Rahim »

Dobra inaczej, jak teraz nie zrozumiecie to się poddam. Mam na mysli prosty przykład kiedy wszyscy dajmy już podkrywacie te swoje facjaty na fejsbuczku, dajmy że później jeden z was zrobi grę, niedaj boże bd miał nawalone pod kopułą a wy skomentujecie jego grę negatywnie to się bd chciał zemścić i wykorzysta wasze reale. Prawda jest taka że wszystko jest dobrze dopuki pozostajemy anonimowi. I zgadzam się z Dragonem i Reptile w 100%.
Awatar użytkownika
OverHiLL
Posty: 80
Rejestracja: 20 paź 2009, 21:44

Re: Polska Scena RpgMakera - profil na facebooku

Post autor: OverHiLL »

wykorzysta wasze reale.
I co z nimi zrobi?
Nie popadajmy w skrajność, to, że ktoś zna wasze imię i nazwisko i wie jak wyglądacie, raczej do niczego mu się nie przyda, serio.
ODPOWIEDZ