Otchłań Crasha

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Otchłań Crasha

Post autor: Crashykk »

Obrazek

Witam, dziś chciałbym przedstawić moją stronę. Istniała ona już jakiś czas, kilka osób zapewne nawet wie o jej istnieniu, jednakże ostatnio została przeniesiona na Wordpress'a z czystego lenistwa, co prawda, ale teraz łatwiej dodawać wpisy, a co za tym idzie będzie ich więcej :P
Jak na razie jest trochę pusto, ale powoli się to zmienia :)


Witam, dziś chciałbym przedstawić moją odświeżoną stronę. Przez pewne problemy przeniosłem całość tutaj.

http://crashur.hol.es/
Ostatnio zmieniony 11 sty 2016, 19:23 przez Crashykk, łącznie zmieniany 7 razy.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: CrasheR World

Post autor: Rahim »

CrasheR pisze:Wszystko pięknie ładnie, ale wydaje mi się, że lepiej byłoby napisać własny skrypt, niż bawić się w WordPress'a.
CrasheR pisze: Istniała ona już jakiś czas, kilka osób zapewne nawet wie o jej istnieniu, jednakże ostatnio została przeniesiona na Wordpress'a z czystego lenistwa
XDDDDD


To była tylko kwestia czasu kiedy dodasz tutaj taki temat XD
Strona, a raczej jej układ i szata graficzna nie bardzo przypadły mi do gustu, cały jej proces instnienia obserwuje od kiedy zareklamowałeś ją 1 raz na (nowej)Ultimie.
Jedno ale... Nie rozpędzaj się z tymi wpisami bo strona będzie bardziej blogiem o byle czym, lepiej pisać coś raz na jakiś czas niż co chwilę (wiem sam po sobie :P).
EDIT: Nie widać obrazka, cba nie zezwala na hosting :D
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: CrasheR World

Post autor: Crashykk »

Rahim pisze:
CrasheR pisze:Wszystko pięknie ładnie, ale wydaje mi się, że lepiej byłoby napisać własny skrypt, niż bawić się w WordPress'a.
CrasheR pisze: Istniała ona już jakiś czas, kilka osób zapewne nawet wie o jej istnieniu, jednakże ostatnio została przeniesiona na Wordpress'a z czystego lenistwa
XDDDDD
Stwierdziłem, że skoro i tak prawie nikt nie czyta tego co tam piszę, to nie opłaca mi się bawić we własne skrypty, wchodzenie w bazę danych, edytowanie plików etc. Teraz po prostu klikam i mam :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: CrasheR World

Post autor: Jazzwhisky »

Fajny sajt autorski, odwiedzałem już nawet wcześniej, powinieneś pochwalić się zwłaszcza Super Angry Mario. =)

Gdzieś przy okazji wrzucę też button na TA.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: CrasheR World

Post autor: X-Tech »

W czym robicie takie bajeranckie strony ?
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: CrasheR World

Post autor: Rahim »

Wordpress, i nie robimy a instalujemy i rzucamy styl który nam się podoba XD
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: CrasheR World

Post autor: Crashykk »

@Rahim, Akurat styl przerabiałem trochę sam. Ogólnie, wolałbym zastosować własny skrypt, jednakże jak na razie mi się to nie opłaca, choć wyświetlenia rosną. :D

@Jazzwhisky, Bardzo dziękuję i byłbym wdzięczny :)

@X-tech, Tutaj http://pl.wordpress.org/ znajdziesz Wordpress'a, a tutaj http://www.designrazzi.com/2013/free-wordpress-themes/ ciekawe style.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Twardy
Posty: 105
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: CrasheR World

Post autor: Twardy »

Rysujesz coś innego oprócz mangi?
Bitwa 2002- uk.- gra przepadła bez śladu
Przygoda Krzyska 2002- uk.
Przygoda Bartasa 2003- uk. ( na twierdzy przez długi czas była pod tytułem "Leo w opałach"
Drizzt Do'Urden 2003- 2 dema
Legendarny Miecz- 2003 projekt robiony wraz z Wolfganggiem, prace zostaly utracone przez awarie dysku.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: CrasheR World

Post autor: Crashykk »

W 2013 znajdziesz rysunek, na ktorym widnieje moj przyjaciel. Byla to moja 2 nie mangowa praca w zyciu.

Edit:
Prace nad Super Angry Mario 2 ponownie ruszyły, więcej info wkrótce na stronie.

Żeby nikt nie mówił, że znów pracuję nad grą, a efektów nie widać dodaję link do dema Super Angry Mario 2. Jak na razie za wiele w nim nie ma, ale teraz pójdzie już z górki :)

Demo: http://crasher-world.cba.pl/?p=72
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: CrasheR World

Post autor: Crashykk »

Witam, witam ^^
Jako, iż udało mi się zdobyć netbooka postanowiłem zająć się pewnym projektem, który w kilku zdaniach chciałbym wam przedstawić. Całość jest dopiero w fazie początkowej, ale jak na razie zajawka na tworzenie nie mija i prace idą sprawnie :)
http://crasher-world.cba.pl/?p=93
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: CrasheR World

Post autor: Crashykk »

Na stronie pojawiło się kilka nowych (chyba ciekawych) informacji o Dawnville. Tekst głównie dotyczy rozgrywki. ^^
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: CrasheR World

Post autor: Crashykk »

Co nowego?
Kilka informacji na temat mojego nowego projektu "Bloody Night" oraz filmik pokazujący trochę nietypowy wygląd ekranu tytułowego ^^

http://crasher-world.cba.pl/?p=152
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: CrasheR World

Post autor: Dragon Kamillo »

O ten nietypowy wygląd to chodziło ci o zdjęcie babki, czy ten deszcz - bo jeśli deszcz to wcale takie nietypowe nie jest XD (bo sam tego używam).

Edit dół:
W 2k/3 jest to niemożliwe XD, ale zawsze można pominąć titla i zrobić swojego tak samo jak podstawowy i walnąć deszcz XD - mój sposób.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: CrasheR World

Post autor: Crashykk »

Deszcz. Wiesz, dla mnie jest to nietypowe. Pierwszy raz udalo mi sie osiagnac takie efekt, a raczej wykorzystac skrypt w taki sposob XD Moze w 2k3, to jest latwiejsze, albo po prostu bardziej ogarniasz makera xd

Niemniej dzieki za komentarz.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: CrasheR World

Post autor: X-Tech »

Ta strona jest w porządku. Dobrze, że robisz następny horror.
ODPOWIEDZ