Portal RM

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Portal RM

Post autor: Noruj »

Jazz pojechał trochę ostro, ale i podziela moją opinię, chociaż wstrzymywałem się z głosem żeby nie być tym złym.
Cała ta zabawa w fora, "portale" to chęć pobawienia się w administrację, wyższe sfery i sławę. To jasne i widoczne od początku.

Co się tyczy strony merytorycznej, skrypt "forum" nijak się ma do tej formuły, którą przybraliście. Wizualnie trochę kupa. W jakim sposób, po wejściu to ma zachęcić do przeglądania?

Ostatnia sprawa, że mam nadzieję, że nie będziesz wypełniał tę stronę swoimi tekstami z Gońca, co już zrobiłeś z wywiadem z Kleo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gorn5
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2013, 12:49
Lokalizacja: Toruń

Re: Portal RM

Post autor: Gorn5 »

Rozumiem, że wam się nie podoba i szanuję to decyzję. Ale i tak zostanę na swoim...
Co do "pobawienia" się: wyrosłem już z tego! Jeszcze miesiąc temu, lubiłem się tak pobawić w tworzenie fur a później bycie Adminem lub Modem. Teraz całą sprawę biorę na poważnie.

Co do ostatniego zdania: Nie już tak nigdy nie będzie. Był jeden taki mały przypadek i w zupełności on wystarczy :)
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Portal RM

Post autor: ravenone »

Gorn5 pisze: Jeszcze miesiąc temu, lubiłem się tak pobawić w tworzenie fur a później bycie Adminem lub Modem.
Robisz też ferrari czy tylko opla i audi?

A co do portalu - fajna inicjatywa, gorzej z treścią. Czeka was sporo pracy.
Awatar użytkownika
Gorn5
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2013, 12:49
Lokalizacja: Toruń

Re: Portal RM

Post autor: Gorn5 »

Gorn5 pisze: Jeszcze miesiąc temu, lubiłem się tak pobawić w tworzenie fur a później bycie Adminem lub Modem.
ravenone pisze:Robisz też ferrari czy tylko opla i audi?
Heh, nie o takie fury mi chodziło :) Po prostu ja to naprawdę traktuję z szacunkiem i jak najbardziej poważnie. I i tutaj wcale nie chodzi o jakąś "władzę" nad innymi. Jeśli ktoś myśli, że tak jest to się myli - bo ja taki nie jestem. Bardzo i to jeszcze raz bardzo
Spoiler:
kocham pracować jako `Redaktor` ale tylko na scenie RM'a. Nie chcę być żadnym jakiś dziennikarzem lub coś w tym rodzaju. Jak mówiłem: Traktuję to na poważnie.
Awatar użytkownika
pakitos
Posty: 151
Rejestracja: 26 sie 2009, 08:15
Lokalizacja: kraina sera

Re: Portal RM

Post autor: pakitos »

Gorn5 pisze:
Gorn5 pisze: Jeszcze miesiąc temu, lubiłem się tak pobawić w tworzenie fur a później bycie Adminem lub Modem.
ravenone pisze:Robisz też ferrari czy tylko opla i audi?
Heh, nie o takie fury mi chodziło :) Po prostu ja to naprawdę traktuję z szacunkiem i jak najbardziej poważnie. I i tutaj wcale nie chodzi o jakąś "władzę" nad innymi. Jeśli ktoś myśli, że tak jest to się myli - bo ja taki nie jestem. Bardzo i to jeszcze raz bardzo
Spoiler:
kocham pracować jako `Redaktor` ale tylko na scenie RM'a. Nie chcę być żadnym jakiś dziennikarzem lub coś w tym rodzaju. Jak mówiłem: Traktuję to na poważnie.
Jak kochasz być redaktorem to czemu nie chcesz pisać do Gońca? To dowód na to że jednak chodzi ci o władzę :D
co
Awatar użytkownika
Gorn5
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2013, 12:49
Lokalizacja: Toruń

Re: Portal RM

Post autor: Gorn5 »

Ile razy mam mówić, że nie chodzi mi o władzę. Czy to tak trudno pojąć?!
Byłem już Redaktorem na Gońcu, chcę teraz spróbować czegoś nowego.
Po prostu kocham tą pracę, a co prawda w Gońcu bardzo sympatycznie mi się pracowało, ale czułem się jakoś niezręcznie. Nie miałem w ogóle pomysłów. Całymi nocami siedziałem, żeby coś napisać, ale ciągle to nie miało jakiegokolwiek sensu. A teraz, Portal RM znacznie ułatwia mi tą pracę. I nie dlatego, że jestem tam Administratorem - Redaktorem głównym. Nie umiem tego w słowach ludzkich wyrazić... Po prostu lubię takiego typu (nie wiem czy mogę to, tak nazwać, ale) imprezy. Wiem, że to jest ciężka praca, i właśnie dlatego chcę dalej się kształcić, nie w Gońcu, nie na Twierdzy, ale na Portalu RM. Napisałem to co czułem. Więcej już nie umiem napisać :?
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 375
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Re: Portal RM

Post autor: Zombik »

Zwykle nie jestem hejterem... nie jestem też internetowym napinaczem, ale w tym wypadku, chcąc skomentować to jakże ambitnych progów dzieło... mając na myśli oczywiście ów nowy wspaniały portal... powstrzymam się od komentarza jakże szczegółowego, gdyż... zwykle też nie przeklinam, ale ilość niecenzuralnych słów, by opisać to gówno piękne, najwyżej klasy dzieło... sprawia, że sobie daruję... i spróbuję zasnąć dzisiejszej nocy.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Portal RM

Post autor: Kleo »

Gorn5 pisze:Byłem już Redaktorem na Gońcu, chcę teraz spróbować czegoś nowego.
Wiesz, za dużo to w Gońcu nie zdołałeś zdziałać, więc jeśli i do tego przedsięwzięcia będziesz mieć tyle samo zapału, to nie wróżę mu długiego żywota.
Inna kwestia, że takie teksty na Gońcu racji bytu by nie miały (dobra, przymknijmy oko na fakt, że ravenone wpuścił na łamy ten nieszczęsny wywiad - w końcu nikt nie jest doskonały;), więc własny portal, forum czy jak tam zwał, może być całkiem niezłym poletkiem do zbierania doświadczeń - ale tu już otwartość na krytykę jest warunkiem koniecznym, aby czegokolwiek się nauczyć. Bo jak na razie to strasznie kiepsko piszecie, chłopcy.
Awatar użytkownika
Gorn5
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2013, 12:49
Lokalizacja: Toruń

Re: Portal RM

Post autor: Gorn5 »

Wiem, że kiepsko Kleo :)
Dlatego cały czas próbujemy.

Dziś małe zmiany na Portalu ^^
Po za tym mamy nowy artykuł, tym razem jest to zapowiedź...


Edit: Nie nie będzie tak jak w Gońcu. Tutaj będziemy systematycznie dodawać artykuły.
Jak już wspomniałem: Traktuję to na poważnie.
Awatar użytkownika
pakitos
Posty: 151
Rejestracja: 26 sie 2009, 08:15
Lokalizacja: kraina sera

Re: Portal RM

Post autor: pakitos »

Gorn5 pisze:Nie nie będzie tak jak w Gońcu. Tutaj będziemy systematycznie dodawać artykuły.
Liczy się jakość, a nie ilość :lol: O wiele lepsza jest jedna dopracowana recenzja niż dziesięć byle jakich...
co
Awatar użytkownika
Gorn5
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2013, 12:49
Lokalizacja: Toruń

Re: Portal RM

Post autor: Gorn5 »

Ale nie o takie systematyczne dodawanie mi chodziło. Po prostu będziemy dodawali artykuły na Portal, aż w końcu osiągniemy sukces - nasze artykuły będą fajne, przyjemne do czytania, sensowne itp.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Portal RM

Post autor: Crashykk »

Po prostu będziemy dodawali artykuły na Portal, aż w końcu osiągniemy sukces - nasze artykuły będą fajne, przyjemne do czytania, sensowne itp.
To nie zalezy od ilosci recenzji, a umiejetnosci redaktorow. Radzilbym nie bawic sie w wyscigi, tylko trenowac pisanie :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Gorn5
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2013, 12:49
Lokalizacja: Toruń

Re: Portal RM

Post autor: Gorn5 »

Echh... CrasheR.
Ale przecież ze zwykłego patrzenia na inne recenzję się nie nauczymy. Będziemy próbować pisać te recenzję, a wy tu będziecie smędzić, i w końcu się nauczymy.
I to nie są wyścigi: Po prostu (mówię po raz setny) będziemy pisali recki, i z nich coś wyciągali. Żeby następne były lepsze... Bo wy zapewne myślicie, że to jakieś wyścigi, kto więcej ten lepszy; nie!/Po prostu: piszemy, wyciągamy coś (nie wiem: może za krótka, może, że za mało o fabule itp.), piszemy, wyciągamy, piszemy=SUKCES!

To na tyle :D
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Portal RM

Post autor: Crashykk »

Tyle, ze jezeli bedziecie dodawac duzo takich crapowatych tekstow odstraszycie potencjalnych czytelnikow.

Z reckami jest jak z grami w RMie. Piszesz pierwsza, jest zla. Kolejna nadal do d*py, pozniej nastepna, nastepna, nastepna, az w koncu stwierdzisz, ze cos jest na tyle dobre, aby moc to umiescic w internecie. Dodajac recenzje majace 4-5 zdan, ktore rzekomo sluza do nauki sami robicie sobie krzywde. Lepiejby bylo, gdybyscie teksty dla nauki pisali do szuflady. :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Gorn5
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2013, 12:49
Lokalizacja: Toruń

Re: Portal RM

Post autor: Gorn5 »

No prawda może takie coś odstraszyć.


Ale jeśli gra jest bardzo, krótka, np. House of Hears, to - to w zupełności wystarcza: http://www.portalrm.pun.pl/viewtopic.php?id=8

Albo jeśli ktoś robi zapowiedź, a autor nie podał szczegółów. Właśnie. Dlatego niektóre artykuły będą krótsze a niektóre dłuższe, wszystko zależy od tego o czym robimy.
Zablokowany