Portal RM

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Portal RM

Post autor: McLaren »

Gorn5 daj sobie spokój z jakimś portalem poświęconym Rpg Makerom.
Sam pomyśl już są strony na ten temat i wystarczy.
Jeżeli się nudzisz to rób grę ze swoim zespołem lub sam... Myślę ,że Quest byłby ciekawą grą... nie wiem dlaczego jej dalej nie robisz?
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Portal RM

Post autor: Jazzwhisky »

Temat został solidnie oczyszczony, dawno nie mieliśmy tu takiego bałaganu. Rozumiem negatywne odczucia i reakcje, ale przesadziliście, jak pisałem:
Jazzwhisky pisze:zapewnieniem autorów (mam na myśli przede wszystkim zapewnianie siebie), że nie jest to tylko kolejny wyskok bez większej wartości dla kogokolwiek poza twórcami.
Jazzwhisky pisze:sajt powstał właśnie z myślą o własnych potrzebach i z takim dystansem go oceniajmy, inaczej Gorn zostałby zmiażdżony ilością krytyki.
Tego dystansu tu wyraźnie zabrakło, Gorn ma prawo (a w pewnym sensie nawet obowiązek) popełniać własne błędy wielokrotnie i mieć w poważaniu nasze dobre rady czy wieloletnie doświadczenia. Myślę, że przekaz dotarł - sajt prezentuje się bardzo źle, jest dla większości z nas bezwartościowy - jednak ataki personalne i próby ośmieszenia związane z tematem to już za dużo, a grupowe akcje w tym stylu to już pewien powód do wstydu.

Jeśli czujecie się urażeni - zdecydowanie polecam spojrzenie, że autor bronił się nie ze względu na brak szacunku, a ze względu na wartość jaką przedstawia jego praca i wizja dla niego samego. Spróbujcie się postawić na jego miejscu i pomyśleć co (i kiedy) mogłoby wywołać u Was podobne reakcje. =)
Gorn5 pisze:I już szczerze mówiąc, nie chcę mi się z wami pisać.
Wątek zamknięty, w razie gdyby ktoś chciał dodać coś istotnego - kontaktujcie się z ekipą przez PM.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Portal RM

Post autor: X-Tech »

Nie zaglądałem w ten Portal RM, ale moim zdaniem każdy powinien mieć prawo do tworzenia nowych kwestii związanych z rpgmakerem w tym stronek www i for. To sprawa autora jaką formę to przyjmuje i od niego zależy czy rozwinie swoją stronę. Jak dla mnie bez sensu, że zabija się takie zajawki w zarodku. To ciekawy pomysł zbierać recki na forum.
Awatar użytkownika
Gorn5
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2013, 12:49
Lokalizacja: Toruń

Re: Portal RM

Post autor: Gorn5 »

Po długich namysłach, postanowiłem przenieść portal z pun'a na WordPressa.
Zbytnio a raczej wcale nie znam się na WP, ale będę robił co w mojej mocy.
Na razie Portal będzie jeszcze dostępny jako forum, ale już niedługo ujrzycie go na WordPressie :)

Pozdrawiam Gorn5

Temat ponownie otwarty,
tylko wyważone wypowiedzi, please.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Portal RM

Post autor: Rahim »

Przeanalizowałem to wszystko i nie obrażając nikogo ma się to trochę ni jak. Aktualnie na scenie jest skąpo z grami i nawet sam Goniec nie ma za specjalnie o czym pisać i recenzują zagraniczne gry. Moim zdaniem za wcześnie zrezygnowałeś z Gońca, mógł byś się tam pod okiem ravenone nieco poduczyć, do tej pory pamiętam jego rady jak nie specjalnie widziałem od czego zacząć co i jak napisać. Wy nie macie pojęcia jak to pisać, musisz się z tym zgodzić niestety Gorn i jesteś raczej świadom. Portal wypada słabo na tle sceny, polecam skontaktować się z ludźmi którzy mają jakie kolwiek doświadczenie i coś ci poradzą jak budować recki, jakie pytania zadawać w wywiadach. A i pamiętaj, odnoszę się tutaj do całego tematu, tego z kłótnią także ( bo go obserwowałem dzięki Kleo), nie nauczysz się z dnia na dzień pisać dobrych recek, ni ja, ni CrasheR, Reptile czy inni nie piszą ich idealnie, zawsze jeden wypada na tle drugiego gorzej, po prostu z każdą recką idzie nam coraz lepiej, ale do perfekcji każdemu daleko.
Zablokowany