Strona 1 z 2

Ozzaku Studio

: 12 gru 2014, 00:54
autor: Ozzaku
O ile można tak to nazwać, mniejsza. Witam wszystkich, i kłaniam się nisko. Dziś chciał bym zaprezentować swoją stronę, którą prowadzę już dłuższy czas w tym miejscu. O czym jest Strona? O Eladorze, o innych tworach które wyjdą spod mojej ręki. Wiem że miałem sporą manię zmieniania wyglądu strony, i innego duperelium, ale w ostatnim czasie przystałem na takowy wygląd, który jest aktualnie ( styl mocno zmieniony, i uproszczony z podstawowego, chciałem coś prostego...).
Postanowiłem nie zaśmiecać stekiem bzdur Gospody, odnośnie mojej twórczości, i wszystko co się rozwija będzie właśnie na stronie.
http://hidepage.hol.es/

Re: Ozzaku Studio

: 12 gru 2014, 00:59
autor: Dragon Kamillo
Który to już raz - 10? Dobra jak to cię rajcuje to dobijaj do 20 - powodzenia!

Re: Ozzaku Studio

: 12 gru 2014, 01:18
autor: Noruj
Co z tą stroną, którą prowadziłeś z Diablo?

Re: Ozzaku Studio

: 12 gru 2014, 07:49
autor: Wyklęty
Hehe, logo do złudzenie przypomina mi serie "The Walking Dead" Zdaje mi się że kiedyś oglądałem ten film, podpowiesz co to jest?? :lol:A wracając do głównego wątku - strona całkiem fajna. Jak będę mieć czas to może okazjonalnie parę razy wpadnę zobaczyć cu tam nowego słychować ;]


==EDIT==


Dobra już wiem xD

Re: Ozzaku Studio

: 12 gru 2014, 08:48
autor: tiberium
Nowa strona i nie ma forum?!
D: skandal

Niech studio się skupi na projekcie

Re: Ozzaku Studio

: 12 gru 2014, 09:46
autor: Ozzaku
Dragon Kamillo pisze:Który to już raz - 10? Dobra jak to cię rajcuje to dobijaj do 20 - powodzenia!

Licząc będzie już 7 (xD). A tak serio, to jest ta sama strona co kiedyś, z 3 miechy temu Reptile dodał ją nawet do Twierdzy, tyle że ta była mocno zaśmiecona pierdolamento ze sceny, postanowiłem ją oczyścić, przerobić styl, i tak oto jest.

Noruj pisze:Co z tą stroną, którą prowadziłeś z Diablo?

Cóż, Diablo zmarło się śmiercią naturalną, nie ma z nim kontaktu, w sumie chyba większość go z nim nie ma, nie licząc Fiwne, bo możliwe że on ma go z nim jakiś. Nie mam zamiaru czekać nie wiadomo ile aż się znów pojawi, ponieważ chcę wydać w końcu grę, a mapki mogę sam poprawić, pod kontem uwag Amela, jeśli coś nie gra.

kMarek pisze:Hehe, logo do złudzenie przypomina mi serie "The Walking Dead" Zdaje mi się że kiedyś oglądałem ten film, podpowiesz co to jest?? :lol:

Logo jest z przypadku, spodobał mi się jego motyw, i mniej więcej pasuje pod kolor strony.

tiberium pisze:Nowa strona i nie ma forum?!
D: skandal


Jaki jest sens zakładania forum, jeśli jest jedna, aktywna Gospoda, myślę że warto skupić się w końcu na jednym forum, bo rozdrabnianie się do niczego nie prowadzi, a tylko zabija czas na projekt.

tiberium pisze:Niech studio się skupi na projekcie

Poboczny projekt, który odświeżyłem, bawiłem się w styczniu VX, dla porównania możliwości z ACE raz jeszcze, ostatnio go wygrzebałem, tak więc tworzę go na zmianę z Wind of Eladorą, by odpocząć nieco od głównego projektu.

Re: Ozzaku Studio

: 12 gru 2014, 19:03
autor: Dragon Kamillo
Zrzuty z zasady mi się nie podobają (grrrr te szafy - ohyda), ale zastanawia mnie okno rejestracji - to ma być MMO?. A jeśli nie to wywal to bo nie potrzebne.

A na stronie i tak są już pierdoły...


Uprzątnięte, bo zaczyna się od nowa, tematem jest strona internetowa,
screeny z projektów tylko w dziale Zapowiedzi, please.

Re: Ozzaku Studio

: 18 sty 2015, 11:02
autor: Ozzaku
CZÓŁKO!

Zapraszam do odwiedzania strony, co raz nowe wpisy, i informacje z projektu.
Staram się aktualizować na bieżąco stronę, aby nie była bez życia.

Re: Ozzaku Studio

: 18 sty 2015, 16:26
autor: McLaren
Zmiana nicku to i zmiana strony:D Nie Rahim znaczy Ozzaku:) Mam nadzieję ,że zachęcisz ludzi żeby ją odwiedzali swoimi projektami;) Pozdrawiam:)

Re: Ozzaku Studio

: 18 sty 2015, 16:46
autor: X-Tech
McLaren pisze:Zmiana nicku to i zmiana strony:D Nie Rahim znaczy Ozzaku:) Mam nadzieję ,że zachęcisz ludzi żeby ją odwiedzali swoimi projektami;) Pozdrawiam:)


Znając życie Rahim tak jak i na poprzednim blogu będzie więcej pisał o pogodzie i kogo zna niż o projekcie czy innych gierkach z rma XD

Re: Ozzaku Studio

: 18 sty 2015, 17:03
autor: McLaren
X-Tech może tym razem będzie inaczej? Zaciekawi ludzi swoim nowym projektem i będą zaglądać na jego stronę:) A jeżeli będzie pisał o pogodzie to z miłą chęcią będę zaglądał bo pracuję w terenie:D

Re: Ozzaku Studio

: 28 sty 2015, 18:45
autor: Ozzaku
Na pogodynkę raczej nie wyglądam, ale ostatnio się wziąłem trochę za gotowanie, więc może jakieś przepisy? ;* Nie no, bez lania wody w stylu X-Techa. Strona jest jaka jest, trzyma się już jakiś czas, i o czym jest widzi każdy kto zagląda, proszę o nie komentowanie tego tematu nie odwiedzających strony, bo w takim razie takowy nie jest dla nich, i siania w nim zbędnego spamu. Pozdrawiam.
EDIT: Nowy wpis na stronie. Zapraszam do komentowania, biorę pod uwagę wszelkie rady =)

Re: Ozzaku Studio

: 21 maja 2015, 12:57
autor: Ozzaku
Aaaaaaaaaaaa dodałem ikonki Emoji do strony, wygląda to kawaiii w postach.(>v<) Co sądzicie? (>^v^)>

Re: Ozzaku Studio

: 21 maja 2015, 14:42
autor: Noruj
No, jak już pytasz o zdanie - to sądzę, że to pierdoły nie warte nawet informowania o nich :3

Re: Ozzaku Studio

: 02 paź 2015, 09:51
autor: Ozzaku
Zapraszam do zaglądania na moją stronę, dziś dodałem większy news na temat projektu. Ostatnich dni miałem sporo czasu i projekcik ruszył mocno do przodu, przyznam szczerze że jest bardzo dużo zrobione już, ale projekt ujrzycie prawdopodobnie dopiero w grudniu. Wszystko to za sprawą wydania porządnego średniaka, bo nie uważam to za swoje arcydzieło, i chce zniwelować jak największą ilość błędów (Kleo już się cieszy, że będzie miała co robić xD). No okej, koniec paplaniny, zapraszam!
http://ozzaku.cba.pl/