Bastion RM

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Zablokowany
Joseph
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2015, 14:58

Bastion RM

Post autor: Joseph »

Obrazek
Witam was Makeromaniacy!
Dziś chciałbym zaprosić was na nowo powstałe forum o RPG Makerze. Pewnego dnia zrodził się w mojej głowie pomysł na spróbowanie stworzenia nowego forum.

Bastion RM to strona poświęcona nie tylko RPG Makerowi (Makery od 95 do VX Ace, dział na recenzje użytkowników, oczywiście znajdzie się również miejsce dla Gońca), ale również zainteresowaniom osób tworzących scenową wspólnotę. Mam zamiar stworzyć coś w rodzaju połączenia "profesjonalizmu" (RPG Maker) i luźnych tematów. Dlaczego luźnych? A no dlatego, iż na mojej stronie pojawią się również działy poświęcone tytułom ze świata gier AAA, anime, mandze oraz wszystkim chyba już zapomniany Shoutbox. :) Forum jak na razie jest zlepkiem pustego kodu, kilka działów, tematów, ale mam nadzieję, że z waszą pomocą forum ożyje i zamieni się w miejsce spotkań zapaleńców dzielących te same zainteresowania. Sam w najbliższych dniach postaram się zająć wypozycjonowaniem strony, aby w prosty sposób mogli do nas trafić również nowi użytkownicy.

Strona jest nadal w budowie, dlatego kilku rzeczy brakuje, jednakże w najbliższym czasie się one pojawią.
Więcej info w temacie "aktualizacje" na stornie.

Na koniec nie pozostaje mi już tylko wstawić link do forum, a oto i on ^@^
http://bastionrm.pl/
Service Temporarily Unavailable
Do pełnego przypisania domeny pod serwery DNS potrzeba 24 godzin, więc strona ma prawo wyświetlać sie co jakiś czas w ten sposób. Jeżeli po tym czasie nadal będzie występował ten błąd znajdę inny hosting.

Jeszcze raz zapraszam i do zobaczenia w Bastionie!
Pozdrawiam, Joseph.
Obrazek
Forum już aktywne! :)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Bastion RM

Post autor: McLaren »

Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Bastion RM

Post autor: Rave »

Joseph, Service temporarily unavailable, to wina hostingu, nie DNS-ów. Siedzę w tym trochę to wiem. BTW. jakiego hostingu używasz?

//edit: Warto by się za jakimś płatnym hostem rozejrzeć, słyszałem dużo dobrego o tym: https://zenbox.pl/

Tymczasowo zamknięty.
Zablokowany