VladArges - RMowy kanał na YouTube

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Yoroiookami »

Diablo pisze: Liczę też na jakąś współpracę z Enterem, może nakręcimy coś dla was razem, ale to trzeba się zgrać i ogarnąć, a w tym jestem kiepski :lol:

We wtorek Kabelek III
Moglibyście pograć w jakąś bardzo frustrującą grę. :>
Może Dark Souls 2, bo ma kooperację a tam się fajnie umiera.
A jeżeli nie macie, albo pomysł bebe, to możecie pograć w coś przez lan (hamachi), jak na przykład Soldat.

Może ktoś sypnie ciekawszym pomysłem. :III

A na Kabelka czekam. :wink:
Obrazek
Obrazek
Usunięty

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Usunięty »

Diablo pisze:Liczę też na jakąś współpracę z Enterem
Hmm... czy ja wiem? :lol:
Najbardziej potrzebuję ludzi do Garry's Mod, a widząc jak lubisz pograć z kolegami w CS 1.6 to Garry's Mod ci się też spodoba :-) (grę można kupić taniej na G2A). Chciałbym zobaczyć Multi w Craft The World, nadal nikt mi w tym nie pomógł xD

Co do darmowych to np. Elsword i to jeszcze z Ewą, bo bez niej nie mogę grać, bo mam zakaz :-(
Jeśli chcesz zagrać ze mną i z Dorionem to: Factorio, Bontago, Garry's Mod, Worms Armageddon (bo Dorion jest serwerem)
Ze mną i z Dorionem i Mardaxem: Garry's Mod i Worms Armageddon.

Jestem otwarty też na propozycje, ale jak coś to nie chcę grać w CS'a :-)
Możemy w Minecraft pograć, żeby każdy dostał raka xD
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Vlad i Enter w Minecraft :mrgreen: Jestem za :wink:

Już sobie wyobrażam wasze skiny :lol:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Kabelki! Kabelki cieplutkie rozdaję! :lol:

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Śmieszny Vladzio :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hejo :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Ze względu na to, że miałem dość intensywny piątek, dzisiejszy Kabelek pojawi się dopiero jutro :'c Tak mniej więcej też ułożył się plan tego jak dodaję filmiki:

Filmik mejkerowy (teraz Kable III):
wtorek i sobota

Technikalia (recenzje, testy sprzętu)
czwartek

Teraz nie mam żadnej elektroniki do testu więc czwartkowe filmiki będę dodawał z zapasu. Jeżeli zapas się skończy, będą się pojawiać dodatkowe związane z mejkerem.

8)

PS. niedługo też coś pomyślę o serii z gry AAA. W pierwszej kolejności na pewno będzie ten, który pokonał Śniącego i zniszczył barierę :lol:
Następna w kolejności zapowiada się Castlevania: Lords of shadow :wink:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »



Kabelki! Spoznione Kabelki rozdaje! :lol:
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Hej Diablo, kiedy następny odcineczek z Kabelka :?: :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Niedługo 100 subów ;-) z tej okazji pogadanka i przygotowania do świętowania :lol:

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Diablo pisze:Niedługo 100 subów
Będzie co świętować :mrgreen:

Jeżeli chodzi o rady, powiem ci je w punktach :roll:

1.Jeżeli chodzi o jakąś makerówek po kabelku, to ja bardzo chętnie ci zaproponuję takie gry :wink:
- Trylogie Wrót Arkany wraz z Kartami Arkany
- Z Archiwum Tsukuru http://www.tsukuru.pl/forum/?co=gry&typ=rev& ... wumtsukuru
- Manga Carta http://www.tsukuru.pl/forum/?co=gry&typ=rev&id=mangacarta

2. Powiedz mi jaki jest twój poziom jeżeli chodzi o język angielski :?: Jeżeli niski to no cóż, jeżeli chcesz się trochę pomęczyć z tłumaczeniem w Google Tłumaczu to mogę ci zaproponować wiele naprawdę ciekawych produkcji, z zagranicy, nie tylko makerówek :wink:

3. Jeżeli chodzi o poradniki z RPG Makera hmm.... najbardziej to mażą mi się poradniki które objaśniają najtrudniejsze lub najciekawsze skrypty z RPG Makerów XP, VX I VXace :roll: Najlepiej by poradniki pokazywały jak przenieść dany skrypt do własnego projektu. Jak byś się zdecydował, to mógłbym ci podsyłać linki do skryptów z których mógłbyś nakręcić filmik instruktażowy, co ty na to :?: :wink:

4. Gothic, chętnie bym oglądał :-D Oprócz tego fajnie by było obejrzeć ciebie i Entera w Minecrafcie. Który raz już to piszę :roll: Nie wiem, po prostu chętnie bym obejrzał :mrgreen:

5. Jeżeli chodzi o kamerkę, to bardzo bym chciał byś nagrywał z kamerką. Mi to nie przeszkadza, może do momentu aż dany youtuber zaczyna robić co trzy minuty głupie miny, to wtedy zsyłam na niego złe moce, by go pokalały :twisted: Ale ciebie chętnie obejrzę z kamerką :mrgreen:

6. Rób ankiety, tak jak Enter. Typu co po Gothicu :mrgreen: Czyli co chcielibyśmy po nim na twoim kanale.

To na razie tyle, dam znać jeżeli przyjdzie mi coś do głowy :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Wezmę wszystkie rady pod uwagę. Co z tego wyjdzie... zobaczymy na filmiku z okazji 100 subów :lol:

Tymczasem tutaj kolejny odcinek Kabelka... dziwny odcinek...

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Diablo pisze:Wezmę wszystkie rady pod uwagę.
A z czystej ciekawości zapytam jaki jest twój poziom znajomości języka angielskiego :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Szczerze nie wiem. Taki średnio-zaawansowany/komunikatywny. To mocno zależy. W gry po angielsku zdarza mi się grywać, choć czasem trzeba coś z kontekstu łapać :lol:
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Czyli poradził byś sobie podczas nagrywania takiej gry :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Myślę, że są na to szanse, ale to zależy od tego jak skomplikowany byłby ten angielski :-D

W każdy wtorek i sobotę
Kabelkową rób robotę :lol:

ODPOWIEDZ