VladArges - RMowy kanał na YouTube

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Vlad powrócił :-D

No w końcu, tak długo czekałem na Gothica :mrgreen: Wiesz co może zacznij wstawiać częściej filmiki :roll: No wiesz nagrywaj w sobotę i niedzielę lub nagrywaj pod wieczór. Jeżeli będziesz wstawiał filmiki tak jak teraz to serię z Gothica to ty zakończysz dopiero w 2020 roku :lol:

A jeżeli chodzi o RMmówkę którą chcesz nagrywać: Wciąż przypominam że obiecywałeś nagrać Last Fantasy http://www.tsukuru.pl/forum/?co=gry&typ=rev&id=lastfantasy no wiesz tyle propozycji ci podesłałem że w końcu zadecydowałeś że nagrasz tę gierkę, bo coś ci dupę trułem czy jak ty to tam kiedyś sformułowałeś :mrgreen: :lol: :lol: :lol: Możesz też nagrać coś na luzie jakąś grę z RPG Makera. Coś ci tam podsyłałem więc wiesz o co mi chodzi.

I jeszcze mała drobna uwaga. Seria z Kejbyl III została zakończona a zapomniałeś ją oznaczyć znaczkiem (✓) Nie wiem czy zapomniałeś, czy może z tego zrezygnowałeś, nie wiadomo :roll: A i jeszcze jedno pytanie: Czy nie powinieneś stworzyć Playlisty z YGOPro na swoim kanale. No wiesz żeby widzowie łatwo znaleźli te dwa filmiki :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Już coś myślę. Dzięki za przypomnienie o znaczku dla Kablusia :3
Postaram się jakoś usystematyzować odcinki. Na razie chyba będą w poniedziałki i piątki, ale to się może zmienić. Tymczasem poniedziałkowe co nieco z RM'a, czyli RMTV! :lol:

Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 819
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Kryzz333 »

Chyba dotychczas nie wypowiadałem się o PPII.

Generalnie rzeczywiście wygląda to lepiej, mi też podobał się najbardziej Babilon z tego co było pokazane. Nadal odrzuca mnie jednak wygląd tych wszystkich systemów, a komentarz Vlada o użyteczności tych wszystkich opcji daje wskazówkę na temat mechaniki.

Trochę mi zaimponowała walka z Semiramidą, to b. mi się podobało, chociaż nie wiem jak to wygląda w praniu.

Prócz tego jeszcze trochę zgrzytów - np. Wikingowie w czasach Rzymu albo Babilon położony tak na oko w Tybecie.


A co do filmiku jako takiego, słychać, że czytane z kartki i sorry, ale to nie za bardzo mi się podoba. O wiele przyjemniej się cię słucha jak komentujesz na spontanie, choć rozumiem, że forma materiału taka. Może ew. zrób jakąś formę mieszaną a potem dorób filmik przedstawiający elementy o których mówisz? Nie wiem.

Ale i tak + za materiał. Czekam na więcej gamepleyów :-D
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Adrap »

1:09
Que?
Zadania nie polegają na przynieś, zanieś pozamiataj, ale amulet musiałeś przynieść do zleceniodawcy? I w jaki sposób to dodaje wiarygodności? Że zgubił coś na ziemi i nikt nie zwinął? To raczej w drugą stronę :P
Jeśli tekst jest czytany to bardziej go sprawdzaj. Bo nie wiem co np. oznacza, że Haxo wziął Sobie do serca nie intuicyjność z poprzedniej części. Czeli co, dalej kaszana?
No i RMTV to póki co kanał o PP, czekam na więcej. A czy chcę by moja gra się tam trafiła. Pewnie, ale już bym wolał coś pokroju materiałów o zapowiedziach, jak wcześniej.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Jazzwhisky »

Myślałem, że tylko ja mam to odczucie, ale jednak nie. :)

No, trochę wyszło jak laurka, dobór tematu w kontekście ostatnich premier też wydaje się zaskakujący, no ale.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Coś z innej beczki, całkiem niespodziewanie. 23 Sekundy Pirata w jednym odcinku w ramach serii "Luźne zagrajmy w..." 8) Zapraszam! :-D

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Diablo pisze:Coś z innej beczki
Vlad kiedy następny odcinek z Gothica :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: HGS »

Podpinam się pod pytanie PInroza
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Hej Vlad mam dla ciebie propozycje. Jeżeli chodzi o gry z RPG Makera to chętnie bym zobaczył Magicznych Wojowników http://www.goniecrm.pl/recenzje/magiczni.html oraz 8 Bit Quest http://www.goniecrm.pl/recenzje/8bit.html

Jeżeli chodzi o Luźne Zagrajmy w, to chcę ci zaproponować Czerwonego Kapturka http://www.tsukuru.pl/forum/?co=gry&typ=rev& ... urek-azsak Nagraj też Kejbyl IV http://www.goniecrm.pl/recenzje/kejbyl4.html


A i jeżeli chodzi Gothica. Kiedyś gdzieś oglądałem że w rzece obok Starego Obozu jest podwodna jaskinia w której ukryta jest szata sędziego. Nie jestem do końca pewny czy to było w podstawowej wersji gry, czy w jakieś modyfikacji, lecz bardzo bym chciał byś to sprawdził.
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 819
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Kryzz333 »

A i jeżeli chodzi Gothica. Kiedyś gdzieś oglądałem że w rzece obok Starego Obozu jest podwodna jaskinia w której ukryta jest szata sędziego. Nie jestem do końca pewny czy to było w podstawowej wersji gry, czy w jakieś modyfikacji, lecz bardzo bym chciał byś to sprawdził.
Nie mogłeś sam sprawdzić :roll: W podstawce nie ma takiej możliwości.


Też nadal czekam na kolejne Gothici i nadal propsuje opcję Nowy Obóz - Mag.

Apropos tych Magicznych Wojowników trudno będzie zdobyć. Link wygasł, ja szukałem trochę ich ale nie mogłem znaleźć. Ale ucieszyłbym się gdyby się odnaleźli i byłby gejmplej.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Kryzz333 pisze:W podstawce nie ma takiej możliwości.
Masz rację, musiałem się upewnić: tą szatę można znaleźć pod mostem wraz z 1000 bryłek rudy w modyfikacji Golden Mod

Ja jednak wolałbym zobaczyć Vlada albo w Starym Obozie albo w Obozie Bractwa. No chyba że zależy mu na prawdziwej przyjaźni z Laresem już od Pierwszego Gothica :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Witajcie! Wybaczcie za taki zastój ostatnio. W nagrodę, aż dwa odcinki!
Piątkowy Gothic już teraz:


oraz seria poniedziałkowa z RMa z dedykacją dla Yoroiookamiego :lol:
UWAGA! NIE DLA LUDZI O SŁABYCH NERWACH!


PS. jeżeli chodzi o RM'a to obadam 8Bit Quest i być może właśnie z tego zrobię następną serię. Strażnik potrwa pewnie maks 2 odcinki więc zaraz pojawi się coś nowego.

Kwestia obozu, do którego dołączę, to sprawa do głosowania. Powiedziałem, że wygra obóz, na który najwięcej osób zagłosuje. O ile się orientuję obecnie Nowy Obóz ma przewagę. Zobaczymy :wink:
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Dwa fajne filmiki :wink:
Najlepszą bronią na chrząszcze jest kilof.
A nie prawda, bo najlepszą bronią na te robaczki jest łuk lub kusza :wink:
Z tej strony mówił Vlad idę się zabić.
I nagle Vlad przestaje być aktywny na Gospodzie i na kanale :shock: Gdzie on jest :?: A w tym filmie mamy dowód co się stało z Vladem :roll:

Trochę nie rozumiem dlaczego Strażnik jest przez ciebie Vlad uważana za rakową. Oprócz celowych błędów ortograficznych i koszmarnego mappingu nie widzę tu nic rakowego. :roll: Chociaż z drugiej strony Yoroś dynda na twoje życie umysłowe :lol:

Ty się dziwiłeś że te dzieci się żenią, a nie dziwisz się co te dzieci będą robić w noc po ślubną :-P
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

PInroz pisze:
Z tej strony mówił Vlad idę się zabić.

I nagle Vlad przestaje być aktywny na Gospodzie i na kanale Gdzie on jest A w tym filmie mamy dowód co się stało z Vladem
Zaczynam się obawiać, że Yoroś i jego propozycja nagrania gry ''Strażnik'' spowodowały przykre wydarzenia ostatnich dwóch tygodni :shock: :cry: Czyżby Vlad odebrał sobie życie :?:

Obrazek
Serdeczne życzenia z okazji 200 subskrypcji :mrgreen: Zaledwie 6 miesięcy a tu już kolejna setka. Kanał Vlada zyskuje subskrybentów, a sam Vlad zaginą w niewyjaśnionych okolicznościach :shock: PRZEBUDŹ SIĘ O VLADZIE!!! WIDZOWIE CIĘ OCZEKUJĄ :lol:
Spoiler:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Proszę, was o poświęcenie minutki lub dwóch, na zapoznanie się z ankietą i odpowiedzenie na pytanie :wink: http://www.strawpoll.me/14334414
Ostatnio zmieniony 15 lis 2017, 17:55 przez PInroz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ