VladArges - RMowy kanał na YouTube

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Kanał będę kontynuował oczywiście! Tylko obecnie jestem poza domem. Powrót do domu w okolicach 8.07 planuję. Na szczęście mam komputer i w wolnej chwili makeruję, ale czasu na nagrywanie i montowanie na razie nie ma. W przeciągu tego bądź następnego tygodnia kanał odżyje :lol:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Adrap »

Fajnie mi się to ogląda, jak już wcześniej przeszedłem. Ogólnie wyłapanie tych wszystkich smaczków itd.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Amelanduil »

Ja w sumie teraz jak oglądam zauważyłem że pewne rzeczy stają się jaśniejsze po tym jak się już przejdzie grę.
Kurde, Etmes, zrobiłbyś jeszcze coś oprócz Bohatera xD
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Nowy odcinek Bohatera! :p

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

W sumie super że powróciłeś Diablo, jednak mam drobną uwagę :roll: Twoje dziwne podejście w stosunku do kręcenia filmów na swój kanał? Brzmi tak jak byś kręcił te filmy za karę :roll: Nie no ja nie chcę się czepiać, ale wkładaj więcej ikry w to co robisz :-D
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Amelanduil »

Piotr I pisze:Brzmi tak jak byś kręcił te filmy za karę
Ja tam nie wiem, to chyba kwestia gry? :P
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

To może ja to tu tak zostawię...

Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Udało się! Filmik choć z opóźnieniem to jest. Idealnie, bo jaką godzinę po nakręceniu rozchorowałem się :lol:

Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: HGS »

Ja tam nie wiem. Mi się podoba sposób prowadzenia gameplay'u przez diablo. Wydaje mi się, że jest naturalny. No tak szczerze to co on mam skakać z radości jak zaciesz, że nagrywa? Podchodzi do sprawy naturalnie chyba i mi osobiście się to podoba. Fajne jest też to, że wyraża prawdziwą, szczerą opinię o grach - mówi o plusach i minusach. Oczywiście to tylko moja skromna opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać, ale dla mnie jest okej :)
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Yoroiookami »

HGS pisze:Ja tam nie wiem. Mi się podoba sposób prowadzenia gameplay'u przez diablo. Wydaje mi się, że jest naturalny. No tak szczerze to co on mam skakać z radości jak zaciesz, że nagrywa? Podchodzi do sprawy naturalnie chyba i mi osobiście się to podoba. Fajne jest też to, że wyraża prawdziwą, szczerą opinię o grach - mówi o plusach i minusach. Oczywiście to tylko moja skromna opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać, ale dla mnie jest okej :)
Mam podobne zdanie. Jak czasem ponarzeka to od razu wiadomo, że mówi szczerze. :lol: Gdyby jeszcze robił filmiki w miarę regularnie...! :evil:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: HGS »

No niestety nie każdy ma tyle czasu, by codziennie robić materiały, ale Diablo mógłby nieco częściej coś wrzucić, bo YouTuby pustawe xD
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Hah, rany, a ja myślałem, że tu zawsze tak pusto będzie :lol: Dziękuję za ciepłe słowa! To na prawdę daje siłę! Jeżeli uda mi się oszukać system, to jutro znów coś się pojawi, z tym że szanse to tak 50%, bo jestem chory i nwm czy będzie siła jutro ;_;

No i pamiętajcie, że próbuję coś ugrzebać, żeby na GFy coś jeszcze się pojawiło! :lol:
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: HGS »

Ciekawe materiały są zawsze w centrum uwagi :D
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Adrap »

Wiem, że średnio śledzisz scenę, ale może myślałeś nad jakimś podsumowaniu roku lub przyszłych GFów. W stylu nie wiem... wideoprezentacji?
Fajnie byłoby móc wysłać coś takiego z najlepszymi grami z RMa, komuś kto nie jest zapoznany, żeby zobaczył jak to z grubsza wygląda i się przekonał :-D
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
ODPOWIEDZ