VladArges - RMowy kanał na YouTube

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Jak się ma RM do Youtube.

Post autor: Rahim »

To nie była żadna tajemnica, kim jest autor, na fb taka nazwa, na asku prywatnym ;p
No, inicjatywa miła, powodzenia życzę w dalszym rozwijaniu ;>
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: Jak się ma RM do Youtube.

Post autor: Diablo »

Nowy odcinek już jest. Wybaczcie opóźnienia. Problemy sprzętowe się mnożą, ale dzielnie walczę! ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=wBhYm6E ... e=youtu.be

Uszanowanko! Kolejny odcinek. Widzę, że troszkę zainteresowanie spada, ale ja się trzymom! Nie dam się! :-P

https://youtu.be/wdvyfJQM9RA
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: Jak się ma RM do Youtube.

Post autor: Diablo »

https://www.youtube.com/watch?v=dtXPMonKc3k

No i stało się! Luna dobiegła końca!
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Witam was serdecznie! Lub jak kto woli uszanowanko! Z tej strony Diablo/Vlad i to jest już oficjalny temat mojego kanału. Będę się was tu pytał o następne produkcje do nagrania, reklamował nowe filmiki, zamieszczał nowości związane z moim kanałem. Wydaje mi się, że dział jest dobry, gdyż projekt jak najbardziej scenowy. Mam nadzieję, że spodoba wam się inicjatywa lub że ci, którzy już o niej słyszeli, przekonają się do niej.

A tu zamieszczam najnowszy film z serii Luźne zagrajmy w...

TROLLTEAM by Melvin! Zapraszam!

https://www.youtube.com/watch?v=STS8CN4 ... e=youtu.be

Przeniesione i połączone!
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Hej Diablo fajnie że zaangażowałeś się do kręcenie filmików z RPG Makera smuci mnie tylko że masz tak mało wyświetleń łapek w górę i subskrybcji za swoje filmiki :cry: Lecz początki zawsze bywają trudne. Jesteś zawodowym twórcą gier w RPG Makerze to mam dla ciebie propozycję, kręć poradniki z rpg makera, w których przedstawiasz jak robić zaawansowane zdarzeniówki i jak korzystać ze skryptów. Stworzyłeś wiele niezłych gier więc mógłbyś tworzyć tego typu poradniki, dla początkujących. I jeszcze jedno skoro kręcisz let's play z gier to mam dla ciebie kilka propozycji które chętnie bym zobaczył na twoim kanale :mrgreen:

Shtamp http://www.goniecrm.pl/recenzje/shtamp.html

Karty Arkany http://www.goniecrm.pl/recenzje/karty.html

House of Fears http://www.goniecrm.pl/recenzje/hof.html

To moje propozycje zrobisz jak będziesz uważał i powodzenia w karierze YouTubera :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Shadow EX
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Shadow EX »

smuci mnie tylko że masz tak mało wyświetleń łapek w górę i subskrybcji za swoje filmiki :cry:
Dopiero co chłop zaczął swoją przygodę z nagrywaniem na YT, więc się nie dziw że jeszcze nie jest tak bardzo uznany.
Trza czasu, wytchnienia i innowacyjności. Każdy od czegoś zaczynał. U Demona nie było inaczej ;p.
Jesteś zawodowym twórcą gier w RPG Makerze to mam dla ciebie propozycję, kręć poradniki z rpg makera, w których przedstawiasz jak robić zaawansowane zdarzeniówki i jak korzystać ze skryptów. Stworzyłeś wiele niezłych gier więc mógłbyś tworzyć tego typu poradniki, dla początkujących.
Święta prawda. Pamiętam zresztą jak Diablo zaczynał swoją przygodę z Makerem, gdzie miałem okazję sprawdzić jego (pierwszy upubliczniony?) projekt z Makera o nazwie ... ech, skleroza. Nawet tytułu nie pamiętam, lecz też to była gra z VX (czy Ace to nie wiem). Wtedy to ja oraz inny gość o nicku Finwe byliśmy jego testerami (Finwe był jakiś czas temu, a później poprzez rozmowę na PW ułożyło się, iż też przetestowałem jego grę). Zresztą miał wtedy inny nick niż teraz.
Co by nie powiedzieć, poprzez ten projekt pokazał, że potencjał ma. I później zaczął się jego rozwój: od ABS'u do Dark Dawn'u i jeszcze dalej, teraz do YT.
To były dobre czasy. Nie ma co. Niech Diablo dalej działa, bo może jeszcze wiele osiągnąć.
I jeszcze jedno skoro kręcisz let's play z gier to mam dla ciebie kilka propozycji które chętnie bym zobaczył na twoim kanale :mrgreen:

Shtamp http://www.goniecrm.pl/recenzje/shtamp.html

Karty Arkany http://www.goniecrm.pl/recenzje/karty.html,

House of Fears http://www.goniecrm.pl/recenzje/hof.html

To moje propozycje zrobisz jak będziesz uważał i powodzenia w karierze YouTubera :mrgreen:
Chętnie na pewno na twoim kanale zobaczyłbym Karty Arkany. O ile zadziałają (no chyba że u mnie takie tylko chochliki wyskakiwały). Chciałem sobie odświeżyć tą gierkę, lecz wersja z Twierdzy czy Tsukuru.pl tylko mnie pożegnała takim komunikatem: http://oi66.tinypic.com/160zzv7.jpg
Nie sprawdzałem ze strony ravenone'a, lecz mogłoby wystąpić podobnie...
No nic. Co do pozostałych pozycji, to można się obyć, lecz karcianka byłaby miłym urozmaiceniem :)
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Jestem wam mega wdzieczny za komentarze i uwagu <3 na prawde, sama wasza aktywnosc to wielka radocha dla mnie! Pomysl na poradniki mialem ale nie uwazam sie za kogos kto moglby uczyc kogos jak co robic bo sam nikim takim nie jestem. Moge pokazac pare tipow i moze w tym kierunku by to poszlo.

Co do mojego rozwoju: oj tak, pamietam jakim dzieciuchem bylem. To bylo dawno a w ogole nie prawda xd.

Cenie na prawde kazdy komentarz, kazda lapke w gore czy w dol, kazdy post w tematach. I moze nie zawsze to okazuje ale jestem szczesliwy gdy widze ze jest jakis odzew.

A tu tak spozniony odcinek prima aprilisowy ;) milego ogladanka :D

Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Rave »

Fajne to jest nie powiem, ale lepiej byś zrobił gdyby to faktycznie było wykonane w RM, z grafikami z painta. Bo co to za problem narysować parę grafik w paincie w takim stylu jak tutaj.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Diablo pisze:omysl na poradniki mialem ale nie uwazam sie za kogos kto moglby uczyc kogos jak co robic bo sam nikim takim nie jestem
Szkoda bo naprawdę miałem nadzieję na te poradniki. Nauczyłbym się czegoś od doświadczonego Makerowicza :cry: Jedna taka drobna sugestja... dawaj częściej swoje filmiki, góra co trzy dni. lub tak jak inni to robią codziennie 1 filmik. I oprócz gier Makerowych kręć Let's Play z innych gier, nie tylko Makerównek. Np. Gothic, Wiedźmin. To są tylko przykłady. Nakręć takie gry jakie będziesz uważał. :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Na razie kanał śpi. Przeniosłem się do matfiza i nadrabiam już któryś tydzień. Jak tylko będę miał czas to rusza nowa seria :twisted:
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Amelanduil »


aww yeah, wincyj Vlada =w=
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Witom panstwa! Jak wiadomo jestem juz zywy, ale teraz postanowilem bardziej sie organizowac. Filmiki beda na razie co 2 dni. Odcinek nr 1 z Horta byl w poniedzialek. Jutro bedzie drugi. W piatek postaram sie trzeci, jesli mi ktos pomoze rozwiazac pewien problem, o ktorym bd mowa w 2 odcinku :-D

Jezeli macie pomysly na jakies serie, ktore chcecie zobaczyc - piszcie tu lub pod filmikami. Wezme pod uwage wasze sugestie choc oczywiscie kierowac sie bd glownie moja ochota - nie bd nagrywal na sile.

Jest tez pytanie: czy stworzyc serie, w ktorej bede gral w dema gier? Poswiecalbym kazdemu demu 1 odcinek (taki mam koncept). Zastanawiam sie tez nad cotygodniowym podsumowaniem co sie dzialo na scenie, ktore byloby robione we wspolpracy z TA :D

Co wy na to?
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Diablo pisze:Jezeli macie pomysly na jakies serie, ktore chcecie zobaczyc - piszcie tu lub pod filmikami. Wezme pod uwage wasze sugestie choc oczywiscie kierowac sie bd glownie moja ochota - nie bd nagrywal na sile.
Podawałem ci już moje propozycje. Czy z nich skorzystasz to tylko od ciebie zależy :-D :-D :-D
Diablo pisze:Jest tez pytanie: czy stworzyc serie, w ktorej bede gral w dema gier?
Jeżeli chcesz coś takiego zrobić to najlepiej poświęcaj się demom które nie doczekały się i nie doczekają się swych pełnych wersji.
Diablo pisze: Zastanawiam sie tez nad cotygodniowym podsumowaniem co sie dzialo na scenie
No już se to wyobrażam: 20 minutowe odcinki podsumowujące to co się dzieje na forum, komentując z twojej strony poczynania makerowiczów, cytując ich najśmieszniejsze lub najgłupsze słowa które napisali na forum, organizując konkursy, pogawędki i ogólnie wszystko związane z Makerem. Dla mnie szafa gra :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Amelanduil »

Zastanawiam sie tez nad cotygodniowym podsumowaniem co sie dzialo na scenie, ktore byloby robione we wspolpracy z TA :D
Już prędzej widziałbym to jako taką okazyjną serię, kiedy faktycznie się coś dzieje na forum. Ot choćby takie podcastopodobne omówienie Ligi Mapperów albo jakichś GF'ów :P
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Hej Diablo miło cię znowu widzieć :mrgreen: I od razu walę prosto z mostu, jak tam twój kanał na YouTube. Zapamiętałem twój wielki powrót nakręciłeś trzy odcinki z Horta po czym znikłeś tak szybko jak się pojawiłeś. I tak się zastanawiam czy masz jakieś plany w stosunku do swojego kanału :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ