VladArges - RMowy kanał na YouTube

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Kryzz333 »

PInroz, to czy Vlad wróci do nagrywania czy nie nie zależy od ilości proszenia w temacie. Jak uzna, że ma na to czas i chęci, to wróci do tego.
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: HGS »

Vlad jest ostatnio dość zapracowany (nauka itp...) . Wszystko fajnie, ale to może być nie jedyny powód dlaczego Vlad ostatnio jest rzadziej na forum i na samym kanale. Rozmawiałem z nim jakieś kilka miesi temu na Skype i prawdopodobnie znam też inny powód zniknięcia Vlada, ale zachowam tę wiedzę dla siebie. W każdym razie myślę, że Vlad wróci, ale nie spodziewałbym się tego prędko.

Jednocześnie korzystając z okazji, że zebrałem się na napisanie posta. Sugerowałbym zastanowić się czasem czy dziwnym trafem ostatnio nie jest tak, że na forum znika coraz więcej wartościowych osób. Jak tak dalej będzie, to skończymy jak Ultima :) Ostatnio wiele osób skacze sobie do gardeł o byle co. Taka mała dygresja... Warto się nad tym trochę pogłówkować.
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Amelanduil »

HGS pisze:Sugerowałbym zastanowić się czasem czy dziwnym trafem ostatnio nie jest tak, że na forum znika coraz więcej wartościowych osób. Jak tak dalej będzie, to skończymy jak Ultima :) Ostatnio wiele osób skacze sobie do gardeł o byle co. Taka mała dygresja... Warto się nad tym trochę pogłówkować.
1)Ultima nie skończyła się przez brak "wartościowych osób". To nie jest dyskusja na to forum.
2)Jesteś jedyną osobą, do gardła której ktokolwiek tu skacze, więc może warto trochę pogłówkować, czy to nie kto inny jest tu źródłem problemu :P

Temat: VladArges - RMowy kanał na YouTube, następne wpisy ściśle w związku, please.
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Hej Vlad, skoro wydałeś już Teatr Arymana i co najważniejsze niedługo jest koniec roku, to czy możemy się jeszcze spodziewać, że wstawisz coś na swój kanał :?: :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ