Strona 1 z 13

VladArges - RMowy kanał na YouTube

: 28 sty 2016, 23:11
autor: Diablo
Witajcie! Z tej strony Vlad lub Diablo (jak wolicie). Teraz to już oficjalny temat mojego kanału! Mam nadzieję, że będziecie się bawić równie świetnie co ja. Będę tu umieszczał informacje o nowych filmikach, seriach, pytał o pomysły na gry do nagrania.

W pierwszym poście pojawiać się będzie zawsze najnowszy filmik na kanale.


Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 29 sty 2016, 00:31
autor: Adrapnikram
Skądś ja znam już ten głos ;)
Co mi nie pasuje?
Taka niepewność w głosie, w sensie 'y...' 'ah...' i brak rozgadania. Ale na to raczej jest jeszcze czas.
Pesymistyczne podejście. Tak na samym początku zwróciłem na to uwagę. To, że masz wątpliwości (np. do nagrywania) nie oznacza, że musisz o tym mówić w filmie. O ile z dźwiękiem mikrofonu nie mam żadnego problemu, to coś mi nie grało z dźwiękami z gry.
Ja uważam tak jak wujek Venesard, chłopak ma potencjał. Aaa... jeszcze jedno. Co ile odcinki? :D
P.S.
Co do podkładania głosów, to na twoim miejscu, odpuściłbym sobie chociaż tą pierwszą serię.

Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 29 sty 2016, 08:54
autor: Ozzaku
Dobra, wsio ładnie pięknie, ale mam kilka uwag :)
Po pierwsze, jak już nagrywasz filmik, i wcześniej zapoznawałeś się z grą (robiłeś podejścia) to nie używaj słowa chyba, typu "chyba będzie to tak"; "chyba będzie to tu" tak jak oglądam na yt filmiki z gier komercyjnych, to albo ubierają to jakoś ładnie w słowa, albo jak czegoś nie wiedzą, to drą ryja by odwrócić uwagę (drugiego nie polecam, dopadnie cię inkwizytor scenowy XD).
Kolejna rzecz, jesteś na scenie, niby ogarniasz ten nasz specyficzny klimat, ale mówisz że "bohaterowie są raczej lubiani", jak nie masz pewności, to walnij tekstem w stylu "bohaterami są tu bardziej rozpoznawalni scenowicze".
Ostatnia rzecz, to za dużo przejmujesz się swoim głosem, tym jak ci idzie, poprostu prowadź ten filmik, nie zwracaj uwagi na to, a będzie dobrze.
Nie sądziłem że to powiem, ale bądź jak Mateusz, lej na opinie innych, rób co do ciebie należy, nie ważne czy idzie ci lepiej, czy bardziej nowocześnie, ważne byś nie dał po sobie poznać, że sam masz wątpliwości, co do tego jak prowadzisz rozgrywkę na filmie :)
No i chyba tyle. I tak wg. to dzięki, przypomniałeś mi, że miałem opisać wrażenia z gry w temacie :)
W każdym bądź razie, jak na pierwszy raz... Całkiem nieźle =)
Ps. Kojarzyć cię raczej nie kojarzę, ale nie wiem czy nie mieliśmy styku na skype, gdy Wirus robił konfy o Ayusie =)

Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 29 sty 2016, 10:14
autor: Kleo
Intuicja (i parę innych drobiazgów) mówi mi, że to może być Diablo. Pewności jednakowoż nie mam, więc poprawcie mnie, jeśli się mylę.

Zgadzam się z przedmówcami, kimkolwiek jesteś, mniej skupiaj się na sobie, a bardziej na tym, co przedstawiasz i będzie ok. Podkładanie głosów raczej sobie daruj, nie każdy musi być Demonem. Po prostu czytaj dialogi swoim normalnym głosem, który jest całkiem przyjemny dla ucha, więc moim zdaniem nie ma potrzeby robić z nim żadnych dziwnych rzeczy. :)

Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 29 sty 2016, 13:42
autor: Noruj
Głos bardzo dobry, tak to chyba Diablo.
Generalnie miałbym takie same uwagi jak Rahim ( :shock: ) i Kleo.
Fajnie, że jakaś alternatywa na YT się szykuje - bo mimo, że Demon jest naprawdę OK, to nie większego wyboru.

Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 29 sty 2016, 14:54
autor: Ozzaku
Noruj pisze:Głos bardzo dobry, tak to chyba Diablo.

Generalnie nick na yt podobny do tych jego na innych portalach, ale pewności właśnie nie mam...

Noruj pisze:takie same uwagi jak Rahim ( :shock: ).

Do trzech razy sztuka, później się kasuje, i już powinniśmy mieć znowu odmienne zdanie (Geez, to już drugi raz... :lol: ).

Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 29 sty 2016, 16:06
autor: Deathwing
W pierwszej chwili pomyślałem, że to Piotr Kraśko. Całkiem niezły radiowy głos. Odnośnie tożsamości autora, to kompletnie nie rozumiem idei zamieszczania filmiku przez znajomego, bo to tworzy tylko niepotrzebne spekulacje i sprawia, że ciężko się komentuje takie anonimowe wrzuty.
Obejrzałem tylko fragmenty, bo "letsplaye" mnie nie bawią, ale co do samego wykonania, to tak jak już zostało powiedziane, za dużo niepewności. Ważniejsza sprawa: dialogi brzmią tragicznie i bardzo odstraszają od oglądania, naśladowanie głosów pozostawiłbym Mateuszowi. Przydałoby się więcej przykładania uwagi do samej gry, mniej do sposobu mówienia, a najlepszym dowodem na to jest 13:00 :D

Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 31 sty 2016, 22:17
autor: Dragon Kamillo
Jak ja nie lubię tego udawania głosów. Jedynie pamiętam że u Mateusza wyglądało to jeszcze ciekawie, aż się chciało oglądać. Demona nie trawię, nie wytrzymałem chyba ani jednego całego odcinak. Tu też nie jest za dobrze. Musicie tak udawać te głosy?

I też za bardzo nie widzę w tym sensu, przecież chyba lepiej samemu zagrać, zamiast oglądać?

Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 01 lut 2016, 01:18
autor: Noruj
I też za bardzo nie widzę w tym sensu, przecież chyba lepiej samemu zagrać, zamiast oglądać?

A nie można i zagrać i oglądać? Ludzie oglądają ludzi, grających w gry z różnych powodów i aż ciężko byłoby wszystkie wymienić. Poza tym niektórzy oglądają w TV piłkę nożną, zamiast samemu szarpać w gałę, niektórzy oglądają innych ludzi tańczących w TV, zamiast samemu tańczyć i tak można w nieskończoność. Trochę wyobraźni.

I nie jestem pewny, ale #Deathwing pisząc o Mateuszu, miał właśnie na myśli Demona (tak się nazywa) - ale nie daję głowy.

Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 01 lut 2016, 06:42
autor: Dragon Kamillo
Nie ważne kogo miał na myśli, ja miałem na myśli nagranie bociana przez Mateusza SSJ8, serio podobało mi się 100 razy bardziej niż ten cały Demon, którego po prostu nie trawię.

Zobaczymy jak to się rozwinie, może będzie ciekawie, ale jak pójdzie w stronę Demona to ja podziękuję.

Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 01 lut 2016, 11:31
autor: Deathwing
Też mówiłem o Mateuszu Nowoczesnym. On podchodził do nagrywania z większym luzem, dlatego czytanie na głosy nie wychodziło w jego wykonaniu źle. Ale widzę, że na szczęście Vlad czyta opinie i już z tego zrezygnował. Chociaż tak samo jak Jazzwhisky ciągle mam wrażenie, że wstydzi się swoich filmików. Gdyby miał o nich lepsze zdanie, to tym samym powinien zdawać sobie sprawę, że dzieło obroni się samo i jakieś osobiste sympatie/antypatie nie będą miały wpływu na odbiór.
A co do sensu oglądania czegoś takiego, to jest jednak drobna różnica między grami multi a singlowymi. Jak dla mnie letsplaye sprawdzają się tylko jako wizualna solucja, ale to już kwestia gustów. Jak mówi starożytne przysłowie: jeden lubi jak mu Cyganie grają, a drugi jak mu nogi śmierdzą.

Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 06 lut 2016, 01:38
autor: Amelanduil
I co, inicjatywa padła? Od 4 dni nie ma odcinków... cóż, przynajmniej rak na 24-tą literę alfabetu ma jedno miejsce mniej na rozwijanie swoich dywagacji.

Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 08 lut 2016, 22:55
autor: Kryzz333
https://www.youtube.com/watch?v=XT_jM8q ... zh&index=5

Vlad marnotrawny wrzucił nowy filmik.

Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 14 lut 2016, 21:52
autor: Adrapnikram
No i seria zakończona. No i Vlad się ujawnił ^^
https://www.youtube.com/watch?v=dgFyQweKUkA

Re: Jak się ma RM do Youtube.

: 16 lut 2016, 22:52
autor: Diablo
Kolejny odcinek miał być dziś jednak przez problemy techniczne bedzie dopiero jutro. Nowa forma nagrywania dzwieku (lepsza jakosc) to jednak troszku problemow dla osoby niedoswiadczonej :P