EnterVPL nagrywa gry z RM

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
EnterVPL
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Postautor: EnterVPL » 27 wrz 2017, 14:08

Bardziej już popularnonaukowe, ale to będzie tylko jedna kilku z prezentowanych treści. Ogólnie jeśli chodzi o kwestie filmowe to chciałbym je robić w formacie bardziej przystępnym dla większego grona odbiorców: Youtube jest zasyfiony grami i vlogami, a ja chcę robić bardziej normalne filmy np. czasem coś podobnego do znanej serii Galileo, a czasem coś podobnego do reklam, a czasem coś podobnego do jakiegoś filmu (takiego kinowego) czasem coś typu Fakty, a czasem jakiś dokument.

Ogólnie to nie chcę za bardzo ograniczać się do jednej formy, ale bardziej chciałbym ograniczyć się do sposobu jej prezentacji.

Dla osób, które nie wiedzą o który z mojego kanału film chodzi, zamieszczam link:
https://youtu.be/3KBndA9Axkw

Moje projekty:
Najnowszy utwór na kanale: MusicVPL - Freestyle Acoustic Guitar
Awatar użytkownika
EnterVPL
Kontakt:

Postautor: EnterVPL » 18 paź 2017, 09:31

Widze że ludzie spekulują i w ogóle zakładają nt. kanałów na yt.
Nie wiem jak u innych, ale u mnie gry jeszcze będą się pojawiały. Cały czas obserwuje to forum, więc jestem na bierząco.
Rożnica jest taka że zamiast nagrywać to będę takie gry streamować. Na pewno będzie AM i najnowszy Kabelek. No tylko muszę poczekać na odpowiednie wersje tych gier ;-)

Także cierpliwości.
Moje projekty:
Awatar użytkownika
PInroz

Postautor: PInroz » 18 paź 2017, 11:31

EnterVPL pisze:Widze że ludzie spekulują i w ogóle zakładają nt. kanałów na yt.

Nic dziwnego, jedyny kanał który jeszcze się trzyma na tym forum, to jest twój kanał :-D VladArges szykuje się na matury, wiec duże prawdopodobieństwo że jakiś filmik pojawi się dopiero w grudniu na święta lub pod koniec czerwca ale to tylko spekulacje, Crashur no cóż nowy YouTuber na forum, coś tam wrzuca, lecz niestety nie gry z RPG Makera :roll: , Oficjalny Grentos, no cóż widzę że Grentos się najutuberował, bo widzę że już nic nie wrzuca na kanał. Podobnie było z jego innym kanałem Helio108, który też umarł śmiercią lenistwa :cry: RMgryTV i RPG Maker Polska, no tutaj się aż płakać chce. A zwłaszcza nad kanałem RMgryTV, bo tutaj jest wielki potencjał :roll: O Sierotce RM Yoroiookamiego nie ma co mówić, bo ta seria pojawia się bardzo, ale to bardzo rzadko :cry:

Więc Enterku w tobie nadzieja, mimo iż nie zaglądam na streamy, z powodu braku czasu i wolnego internetu :roll: Może też dla tego że usunąłeś chata :cry: A z resztą trzymam kciuki, za kanał :wink:
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Rave » 18 paź 2017, 14:07

A chociaż będziesz streamować na TyTubce? Bo twitch mi źle działa i zawiesza kompa (streamy z YT chodzą świetnie). Jak nie chcesz rezygnować z Twitcha (jeśli go używasz), to polecam restream.io - pozwala streamować do kilku usług na raz.
Awatar użytkownika
EnterVPL
Kontakt:

Postautor: EnterVPL » 18 paź 2017, 15:55

Rave pisze:A chociaż będziesz streamować na TyTubce?

Tak. Na Yt. Tak jak chyba wszystko ;)
Restream kiedys uzywalem, ale jednak wole zostac tylko na yt.
Moje projekty:
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Rave » 18 paź 2017, 17:45

To fajnie. Mam taką prośbę. Co byś powiedział na stream z Szajby X-Techa?

//edit: I w jakim czasie nadajesz, jeśli masz jakiś harmonogram streamów.
Awatar użytkownika
EnterVPL
Kontakt:

Postautor: EnterVPL » 18 paź 2017, 19:07

Rave pisze:To fajnie. Mam taką prośbę. Co byś powiedział na stream z Szajby X-Techa?
//edit: I w jakim czasie nadajesz, jeśli masz jakiś harmonogram streamów.

Z propozycjami bywa różnie, po mimo że jestem na nie otwarty. Chciałbym najpierw skończyć serię Spyro 3 streamować, a potem się pomyśli co dalej ;)

Nie mam harmonogramu, a to przez to że ja mam różnie ten czas, a czasami plany zmieniają mi się z dnia na dzień. Na Facebooku i Discordzie (takim moim serwerze dla fanów) informuję o streamach, ewentualnie jak ktoś ma mnie zasubskrypowanego to taka osoba powinna dostać powiadomienie (choć nie wiem czy to trzeba jeszcze w dzwoneczek kliknąć). Jeśli będzie RM streamowany to w miarę możliwości postaram się tydzień - 2 dni wcześniej napisać tutaj o tym.
Także: o wszystkich streamach piszę na FB i Discordzie. O streamach RM, tutaj, FB i Discord.
Moje projekty:
Awatar użytkownika
EnterVPL
Kontakt:

Postautor: EnterVPL » 28 paź 2017, 00:01

Dziś będzie stream o godzinie 18:00

Chciałem pobrać Szajby X-Techa, ale downloady nie działają, więc siła rzeczy niestety te gry odpadają, ale za to pobrałem Komnatę oraz WA: Geneza.
Nie wiem na ile czasu one są, więc mam przygotowane te 2 gry. Najpierw sobie odpalimy Komnatę, a jak starczy czasu to WA.

Link do streamu: https://youtu.be/dvw2mMTEnHo

Moje projekty:

Wróć do „Pozostałe”