EnterVPL nagrywa gry z RM

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

BH Daimaouji pisze:
EnterVPL pisze:
BH Daimaouji pisze:I tu komar pogrzebany, ładni ludzie najczęściej mają w dupie dobre chęci
Mój jeden kolega jest brzydki, no i też ma wszystko w... wiesz w czym.
W zasadzie 70% brzydkich których znam są "gruboskórni". Nie chcę polemizować z tobą, bo nie ma sensu - po prostu masz inne doświadczenie z ludźmi ;-)
Um, słowa z płytkiego faceta
Były dobre i wesołe, ładne dziewczyny nie są dobre i wesołe
Widać zdarzają sie ludzie brzydcy, źli, ale pewnie to dlatego że dostali od życia w #$%
W większości przypadkach żyją ludzie, którzy w życiu dobrze nie mają. Już tutaj mi nie chodzi o wygląd. Nawet ładni nie zawsze mają łatwo. Każdy dostał nieraz w tyłek, ja np. dostaję prawie codziennie, ale zachowywać się trzeba i trzeba trzymać się jakiś zasad. Trudno jest tak żyć, ale trzeba dawać dobry przykład, a to że wyglądam jak wyglądam to w sumie kwestia przypadku xD
Znam dużo pięknych i wesołych dziewczyn i znam dużo wesołych i brzydkich dziewczyn. Też dużo zależy od kwestii podejścia do drugiej osoby. Jak mnie interesuje osoba to nie patrzę na to jak wygląda, tylko po prostu idę i próbuję nawiązać kontakt. Kwestia czasu i doświadczenia. :-)

Temat: EnterVPL nagrywa gry z RM.
Dla innych spraw polecam PM, tu dalej wyłącznie dyskusja na temat, please.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: BH Daimaouji »

Temat: EnterVPL nagrywa gry z RM.
Dla innych spraw polecam PM, tu dalej wyłącznie dyskusja na temat, please.
Dobrze panie bobrze

Zrób też moją grę o DB

http://www.speedyshare.com/8CRQs/Attack ... -fixed.rar
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

W następnym tygodniu dodam na 100% 2 nowe odcinki z Asgun. Pomyślałem troszkę nad tym "fullscreenie" i po prostu chcę zobaczyć jak wam się spodoba wersja bez tych ozdóbek. :-)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Troszkę więcej gadania. Czasem tak bywa, że jakieś historie trzeba poznać :)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Następne 2 odcinki będą z kamerką, która nie będzie zasłaniała gry. (Będzie HD, ale to takie bardziej wymuszone outro). Oczekujcie ;)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Dziś ten odcinek, a jutro (14:00) kolejny.
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Prosze bardzo:
Awatar użytkownika
Hubertov
Posty: 253
Rejestracja: 28 paź 2013, 16:07

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Hubertov »

Jesli chcesz zaistniec w internecie, to musisz pokazywac swoja paszcze zawsze i wszedzie. Dobrze ze poszedles do fryzjera xD
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Yoroiookami »

Hubertov pisze:Jesli chcesz zaistniec w internecie, to musisz pokazywac swoja paszcze zawsze i wszedzie. Dobrze ze poszedles do fryzjera xD
No nie wiem :L
Cryoatic sobie dobrze radzi a ani razu nie pokazał twarzy. Z drugiej strony ma bardzo solidny głos.
Obrazek
Obrazek
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Yoroiookami pisze:
Hubertov pisze:Jesli chcesz zaistniec w internecie, to musisz pokazywac swoja paszcze zawsze i wszedzie. Dobrze ze poszedles do fryzjera xD
No nie wiem :L
Cryoatic sobie dobrze radzi a ani razu nie pokazał twarzy. Z drugiej strony ma bardzo solidny głos.
Z pokazywaniem twarzy to jak kto woli. Ja wolę się pokazywać, bo widać że to człowiek nagrywa i gra oraz to że widać moje reakcje (zwłaszcza gdy mikrofon zasłania xD)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »


Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Adrap »

Jak ja nienawidzę tej mody PISANIA WIELKIMI LITERAMI NA TYTUŁY FILMIKÓW NA YT.
Zazwyczaj takie fimiki omijam, bo poza tytułem nie mają więcej do zaoferowanie. Inicjatywa fajna, nawet coraz lepiej to wygląda, ale przyczepię się do kilku rzeczy. Te ślimacze tempo (może nietrafione ale oglądałem tylko 5 minut). Możesz zredukować czas czczego gadania nie komentując cutscenek, bo odechciewa się oglądać, jak scenkę trwającą 3 minuty ty czytasz kilka razy dłużej. Końcówka z 9 odcinka jest... Lepiej, żeby jej nie było. Skup się na grze, bo to ona jest głównym celem odbiorcy. I na litość ludzie przestańcie komentować wszystkie swoje błędy (chodzi mi o czytanie dialogów). Ja rozumiem, że można przeprosić, ale rozwodzić się nad literówką pół minuty nie ma sensu absolutnie żadnego. Ale i tak głównym mankamentem kanału jest jego częstotliwość. Tyle.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Adrapnikram pisze:Ale i tak głównym mankamentem kanału jest jego częstotliwość. Tyle.
Co masz na myśli?
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Adrap »

To, że seria ciągnie się od maja, a jest dopiero 10 odcinków.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
ODPOWIEDZ