EnterVPL nagrywa gry z RM

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
ODPOWIEDZ
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Adrapnikram pisze:To, że seria ciągnie się od maja, a jest dopiero 10 odcinków.
No to jest normalne. Nagrywam wtedy kiedy mam na to czas ;)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

3 kolejne odcinki :)


Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Będę zmieniał to "brzydkie tło". Wolicie animacje, czy stałą grafikę?
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Powrócił cydr, a z nim.. no sami wiecie co ;-)
4 odcinki, specjalnie dla was! Wczoraj nagrywane, a dzisiaj wrzucone. Mało? Nie ma co się martwić, cydru mi jeszcze troszkę zostało, więc jeszcze dziś coś dogram :-D






Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Z tego co wiem (bo mi jeden widz zapolierował), że jestem bliżej niż dalej z końcem Asgun. Po Asgun zamierzam nagrać już normalną recenzję z tejże gry, a potem zabrać się za nagranie Let's Play z Star Wars The Force Unleashed (swoją drogą będzie to szybka seria).
Nie wiem jak będę miał z czasem, bo możliwe że zacznę kolejną prace zarobkową, ale chciałbym podczas tworzenia serii z uniwersum gwiezdnych wojen nagrać kolejną grę z RPG Maker.

Mogę oczywiście sam wybrać którąkolwiek grę, ale myślę, że lepiej wyjdzie jeśli wspólnie ustalimy co to by było. Z mojej strony postaram się, żeby to nie wyglądało jak ociąganie się (tak jak z Asgun). Póki co jeszcze niczego nie szukałem. Zastanawiam się nad czymś co obecnie wychodzi (głównie przeglądam dział Gry). Macie jakąś propozycję? :-)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Dziś tak odchodząc na bok, chciałbym wam pokazać nagranie z gry, która wyszła niedawno :)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Wybaczcie, ale poległem (i nie chodzi mi o samą walkę) :-(
To był ostatni odcinek z gry Asgun. Nie udało mi się przejść gry do końca, ale myślę, że już na końcówce byłem.
Gra ogólnie mi się podobała i tak jak pisałem na początku: zrobię recenzję. Przygotuję się do tego no i jak już zrobię to wam podeślę ;)
Potem, gdy znajdę inną fajną grę do dłuższego nagrywania to oczywiście możecie się spodziewać kolejnych let's play'ów z gier RPG Makera.
Będę też od czasu do czasów robił gameplay'e ("jednofilmowe" ukazanie danej gierki) tak jak to zrobiłem z Projektem 2 (swoją drogą polecam zagrać :-D ).

No to co? Jeśli macie jakieś propozycje to jestem na nie otwarty. Jeśli ktoś chciałby poradnik z tego jakim sposobem ja nagrywam RM'ówki to chętnie takie wideo nagram.
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Recenzja z Asgun pojawi się w tym tygodniu ;)

Ostatnio zauważyłem, że gra Kruk jest dość popularna. Nagram z niej jeden film (gameplay) podobnie jak to z Projektem 2 zrobiłem. Będzie to 20 minutowy film, żeby tylko obczaić i pokazać gierkę ;-) Potem coś się znajdzie :-D
Awatar użytkownika
vrc
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2016, 21:38

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: vrc »

Nagraj tego Kruka, bo i ja jestem ciekaw co to za gra, a nie mam czasu obczaić :)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Spoko ;) Kruka spróbuję już w tą sobotę nagrać :-D

Recenzja z Asgun będzie jutro i tym filmem zamknę ogólnie serię z Asgun. :-)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Obiecana recenzja z Asgun. :-)

Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Czas na coś całkiem innego. Tak jak z Projektem 2 nagrałem gameplay w celu pokazania gry :)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Tym razem jedna z bardziej nowszych gier: Kruk 2 Akt: I. Dlaczego ta gra? Po prostu byłem ciekaw jak się w nią gra :-)

ODPOWIEDZ