EnterVPL nagrywa gry z RM

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
Endvorte
Posty: 25
Rejestracja: 22 lut 2015, 00:43

Re: Polećcie mi coś :D

Post autor: Endvorte »

Mi nawet przypadł do gustu ten, chyba można powiedzieć, let's play.
Nie wiem też czy to tylko moje specyficzne poczucie humoru, ale kurcze, uśmiałem się konkretnie - masz dobre teksty, kolego Enter, jak i sam styl nawijania :D. "Będę pił napój, taki tam jabłkowy", "Myślałem, że to dywan, a to jednak stół", albo tekst Morgana "Jeszcze do ciebie zajrzę" i twoja nieprzypadkowa reakcja na to - "Yhmhmhm" :D.
No, co do rad obiektywnych to myślę, że Kleo jak zwykle wyjaśniła już dobitnie co trzeba. Chociaż z drugiej strony ten cały "miszmasz" nadaje naturalności i dzięki temu Enterowy komentarz nie zdaje się być na siłę profesjonalny/sztuczny. Może to po prostu kwestia czasu i nabrania wprawy.

Cóż mogę powiedzieć na koniec - bądź sobą i rób dalej swoje, tak jak ci przeczucie podpowiada. Mimo że technicznie pewnie do nadrobienia, ale można nawet przyjemnie oglądać. Mnie twój komentarz bez wątpienia rozbawił i z pewnością coś jeszcze obadam jak będziesz kontynuował nagrywanie.
Usunięty

Re: Polećcie mi coś :D

Post autor: Usunięty »

BH Daimaouji pisze:
EnterVPL pisze:Bardziej mi let's play z tego wyszedł: https://youtu.be/Zuup433rIXI
Jesteś spokrewiony z JeremyTV?
Niestety, ale nawet nie znam człowieka :-(
Kleo pisze:Pomimo długiej listy nicków w napisach, twórcą gry zasadniczo jest Noruj, więc raczej wypadałoby mówić o nim w liczbie pojedynczej, a nie mnogiej.
Nagrałem już hurtem 4 odcinki. Od piątego będzie widoczna poprawa co do tej gapy :-)
Kleo pisze:\(...) wtedy filmik już zupełnie przestaje być recenzją (a chyba tym miał w zamierzeniu być?). :)
Wyjdzie na to że ten let's play nie będzie recenzją. Recenzję nagram po tym let's play jako krótki kilkuminutowy film. (wyszło na to że nie da się już inaczej.................)
Kleo pisze:A co do samego filmiku - straszny miszmasz wyszedł, zwłaszcza na początku. Czytasz dialogi i teksty, żeby niemal w pół słowa przerwać i skomentować fabułę czy jakieś elementy gry, w międzyczasie opowiadasz o problemach z grą/nagrywaniem i w rezultacie nie wiadomo, o co ci właściwie chodzi.
Uwierz mi że nie bez powodu nagrywałem to z 8 razy :-) (8*30min = 4h ogarniania jednego programu, a i tak przy głównym nagrywaniu musiałem coś zlamić, tak to jest jak nagrywa się, a gra zasłania czas nagrywania xD. wypadki zawsze się zdążają ;-) ).
Endvorte pisze:(...)uśmiałem się konkretnie - masz dobre teksty, kolego Enter, jak i sam styl nawijania :D. "Będę pił napój, taki tam jabłkowy"(...)
4 pierwsze odcinki piłem ten sam cydr xD Co do humoru pewnie też powinieneś zwrócić uwagę na to co Kleo :-D
Kleo pisze:Komentarz na temat wyglądu Iluviel mnie rozwalił. xD

Ogólnie ciesze się tym zainteresowaniem. Głupio wyszło to że jednak to nie będzie taką recenzją na jaką liczyliście. Grunt, że mogą myszą pokazywać to "co mi się podoba, a co nie", ażeby podkreślić to że "coś mi się podoba, a coś nie" xD Staram się jak najbardziej mieć naturalny komentarz i mówić bez spiny. Szczerze to miałem stres udostępniając ten film, ale widząc wasze zainteresowanie całkowicie znikło moje zaniepokojenie. Dla mnie jest to pewny sukces. Jeśli chodzi o jakość, to myślę że każdy chciałby zobaczyć grę normalnie w HD, ale jest to nieosiągalne dla Asgun, ponieważ Asgun wyświetla się w maksymalnej rozdzielczości (a w zasadzie tylko taką ma rozdzielczość) 640x480. Stworzyłem ramkę i tło, żeby to jakoś mogło wyglądać jak na dzisiejsze standardy. Przycinania nie pozbędę się tak prędko, ale wiem co trzeba zrobić.
Kolejne filmu o Asgun tutaj będę wrzucać. Dziękuję za podpowiedzi, przydadzą się :-)

A o tym to co powiecie? :)
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Polećcie mi coś :D

Post autor: BH Daimaouji »

EnterVPL pisze:
BH Daimaouji pisze:
EnterVPL pisze:Bardziej mi let's play z tego wyszedł: https://youtu.be/Zuup433rIXI
Jesteś spokrewiony z JeremyTV?
Niestety, ale nawet nie znam człowieka :-(
https://www.youtube.com/channel/UCPnLqZ ... 49A/videos

Ontopic

Zaraz chodzi ci o gry na RPG Makera czy ogólnie gry?
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Usunięty

Re: Polećcie mi coś :D

Post autor: Usunięty »

@UP
Nie wiedziałem jak ci dokładnie odpisać więc zrobiłem to na zasadzie tłumaczenia :)

Ja nagrywam ogólnie gry z PC i PS1. Mam zamiar wprowadzić też wiele zmian i zacząć tworzyć wiele więcej serii niż tylko z gier - dokładnie rzecz biorąc to gry staną się nawet pobocznym wątkiem mojego kanału. Gry z RPG Makera zamierzam nagrywać raz na jakiś czas. Nie będzie to regularna seria. Wszytko też to zależy od tego jakie będą oczekiwania widzów, ale nie można zapomnieć o tym co ja będę wstanie zrobić.
Póki nagrywam Asgun będę nagrywać tylko Asgun. Do swoich poprzednich serii wrócę po Asgun (a dokładnie jak zrobię recenzję gry w osobnym filmie). Możliwe że do tego czasu będę miał nowy komp i będę też streamować.
Usunięty

Re: Polećcie mi coś :D

Post autor: Usunięty »

Założyć nowy temat o Asgun?
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Polećcie mi coś :D

Post autor: Amelanduil »

Nah, raczej nie ma potrzeby zakładać nowego tematu.
I podbijać co odcinek temat na forum, bo kto śledzi to sam widzi, że jest kolejny epizod? :P
ObrazekGlico☆Magic?
Usunięty

Re: Polećcie mi coś :D

Post autor: Usunięty »

Przezorny zawsze ubezpieczony ;-)
Ilość subskrypcji co do wyświetleń jest nieproporcjonalna więc wnioskuję że ktoś po prostu woli poczekać aż podbiję temat :-)
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Polećcie mi coś :D

Post autor: BH Daimaouji »

EnterVPL pisze: Ja nagrywam ogólnie gry z PC i PS1.
PS1? To może daj Tekkena 3
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Usunięty

Re: Polećcie mi coś :D

Post autor: Usunięty »

BH Daimaouji pisze:
EnterVPL pisze: Ja nagrywam ogólnie gry z PC i PS1.
PS1? To może daj Tekkena 3
Myślałem nad tym kiedyś. Nie obiecuję że się uda, ale wezmę to pod uwagę :)
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Polećcie mi coś :D

Post autor: BH Daimaouji »

EnterVPL pisze:
BH Daimaouji pisze:
EnterVPL pisze: Ja nagrywam ogólnie gry z PC i PS1.
PS1? To może daj Tekkena 3
Myślałem nad tym kiedyś. Nie obiecuję że się uda, ale wezmę to pod uwagę :)
OK

P.S. robisz filmiki z zagranicznych gry z RPG Makera?
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

BH Daimaouji pisze: P.S. robisz filmiki z zagranicznych gry z RPG Makera?
Odpowiem tym co już pisałem w tym wątku ;-)
EnterVPL pisze: Spokojnie. Mam pewien plan co do nagrywania. Niestety mój angielski kuleje (tym bardziej nie dałbym rady tłumaczyć), więc wolałbym coś po polskiemu.
No to sru :-)
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: BH Daimaouji »

EnterVPL pisze:No to sru :-)
Throu

Nagraj DBZ by Kulilin, chętnie ją zobaczę sobie na swojej PS3 :)
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

BH Daimaouji pisze:
EnterVPL pisze:No to sru :-)
Throu

Nagraj DBZ by Kulilin, chętnie ją zobaczę sobie na swojej PS3 :)
Zgaduje że o to ci chodzi: http://tsukuru.pl/index.php?link=gra&ti ... ragonballz :-D
Z chęcią zobaczę tą grę :-)
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: BH Daimaouji »

Fajnie :)
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

BH Daimaouji pisze:Fajnie :)
Dzięki :)
ODPOWIEDZ