EnterVPL nagrywa gry z RM

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
ODPOWIEDZ
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Dragon Kamillo pisze:A co to za ten tegesy, wiem ja jestem niemodny itp, wiec możliwe że do mnie to nie dotarło, ale tym bardziej jestem ciekawy co to jest?
Takie cosie co trzeba pobierać i się rejestrować. Nic wartego uwagi. Przy okazji nie potrzebuję programu podobnego do TS'a ;-)
To jest odkryte koło na nowo. (niby nowe, ale w sumie takie rozwiązania były już stosowane).
Z kiwi rezygnuję, bo w OBSie go nie ustawię, także zostanę przy starym dobrym pirc.pl
Amelanduil pisze: to po co używać Irca
IRC jest prostym rozwiązaniem, które usunie problemy chatu - tłumacząc: jeden youtuber, kilka platform do streamoania, jeden chat (a nie kilka). Nie będzie potrzeby rejestrowania sie na innych platformach/stronach/itd. IRC jest wręcz do tego idealny.
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Amelanduil »

1)Discord ma wersję przeglądarkową. Nic nie trzeba pobierać.
2)Wszystkie powiadomienia o nowych filmach czy starcie streamów możesz wygodnie mieć w jednym miejscu
3)można używać zarówno chatu i voice chatu

Discord pod każdym względem jest lepszy pod każdym względem od IRCa. Praktycznie każdy streamer ma swojego discorda.
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Dragon Kamillo »

1) IRC też można uruchomić w przeglądarce.
2) Ale on to już ma - właśnie tutaj XD
3) Oświeć mnie, ale nie widzę zastosowania voice chatu w tym wypadku.
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Spoko, ale tego po prostu nie potrzebuję. Znalazłem coś co potrafię ustawić w OBS'ie (bo zwyczajnie da się w CSS'ie napisać style w CLR Browser, które ukrywają okienko logowania przez co widać chat). Ludzie mam laptopa, a w nim 2 karty graficzne przez co nie mogę przechwytywać osobno okna przeglądarki - muszę używać CLR Browser w OBS'ie. (To coś dzięki czemu widać u mnie na streamie chat).
Jak znajdę czas to zaprogramuję własny chat. Troszkę AJAP'u nikomu nie zaszkodzi.

No.... Wygadałem się ^^

@EDIT
CLR Browser u mnie w programie:
Spoiler:
@Edit2
A tutaj coś dla ciekawskich, czyli co jest czym:
Spoiler:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

IRC jest ustawiony.
Zasady z jego korzystania są proste: po prostu kulturka osobista ^^
Link: http://mapikstudio.com/entervpl/chat.html

Ok. Także zbierając jeszcze raz wszystko do kupy:
- W tą niedzielę (18.12.2016) o 16:00 stream
- Gdzie? http://www.hitbox.tv/EntervPL
- Chat: http://mapikstudio.com/entervpl/chat.html (nie trzeba się rejestrować)
- Tym razem powinno być dużo mniejsze opóźnienie niż to co było na youtube.
- Gry: Dark Dawn, Pogromca Pustki II i jeśli chcecie to Project 2, a po 18 after.
- Koniec o godzinie około 20:00.
Jakieś pytania? :-)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

I ruszyliśmy:
http://www.hitbox.tv/EntervPL

Awaryjnie: https://gaming.youtube.com/user/EnterVPl/live
Nie wchodzić na hitbox bo są problemy.
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

hitbox nie wypalił, więc na youtube musiał dawać

Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Tak jak powiedziałem tak zrobiłem:
A dlaczego tak lamie? Dlaczego nie więcej? Dlaczego...?
No właśnie dlaczego? :lol:

Tym razem taki krótki gameplay, bo zaraz po nim musiałem ostrugać ziemniaki, więc tym razem ta śmierć wyszła mi na dobrze ^^.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: PInroz »

Vlad, Diablo, Geralt. Ma od tej pory nowy nick Diabeł :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Będę pamiętał :-)

Po głowie mi krążyła taka myśl, z którą z wami się chcę podzielić. Na moim kanale oprócz gier znajdziecie też czarne historie. Są to przesadzone opowiadania wzięte z mojego życia. Mógłbym zrobić Czarną historię o Gospodzie - tutaj mam na myśli to forum. Poszukam kilka wątków, gdzie ktoś wyraził swoją negatywną opinię (nie chodzi mi o to że ta osoba hejciła, tylko po prostu np. jej nie spodobało się to że w tej grze za szybko się umiera) i wcielę się w osoby, które takową opinię dostały. Oczywiście wszystko będzie przesadzone, żeby tutaj nikt nie pomyślał, że kogoś chcę obrazić. Czarne historie to są humorystyczne filmy, no tylko tyle, że ten humor trzeba wyłapać :-)

Osoby, które widziałbym w tym filmie dostaną ode mnie PW. W głównej mierze potrzebuję tylko wkleić nick do filmu, że ten ktoś to byłby niby świadkiem. Jeśli ktoś chciałby wymyślić swój tekst pod swojego świadka to jestem na to otwarty. Jedyne co wymagam to żeby było przesadzenie w tym tekście (robić z igły widły) :lol:
Do usłyszenia :-)
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: HGS »

Osobiście dodam, że będzie GRUBO :D
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Grubo? Będzie potężnie :!: :mrgreen:
Cieszy mnie taki pozytywny odzew. Pierwszy raz będę tworzyć tak skomplikowaną czarną historię. Jak już zmontuję to wszystko w całość i jak to wrzucę na YT, to liczę na to, że będziecie się dobrze przy tym filmie bawić. :-) Już teraz mogę powiedzieć, że warto go obejrzeć do końca. :-D
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: HGS »

Będzie tak GRUBO, że nikt w futrynę YouTuba się nie zmieści :D
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Mam już wszystko nagrane. Teraz czeka mnie montaż.
W filmiku pojawi się 6 znanych nicków. Chciałbym, aby to zostało jeszcze tajemnicą, bo naprawdę niektórzy mogą się nie spodziewać tego, jakich będę miał świadków. Będę musiał jeszcze dograć kilka "pleców", tzn. wideo pod świadków. Powiem, że jutrzejszy dzień będzie dla mnie dość pracowity :-D
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

No i stało się:
Co o tym sądzicie? :)
ODPOWIEDZ