EnterVPL nagrywa gry z RM

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Adrap »

Brawo Yoro rozbawiłeś Mnie, a już byłem zgubnej nadziei
"Niech ktoś poda insulinę"
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Yoroiookami »

Adrapnikram pisze:Brawo Yoro rozbawiłeś Mnie, a już byłem zgubnej nadziei
"Niech ktoś poda insulinę"
Więcej 'gupich' tekstów w Kable XII. <3
Fajne było takie eremowe świętowanie Nowego Roku. Szkoda, że więcej osób nie było. :>
Obrazek
Obrazek
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Zauważyłem, że lubicie bardziej streamy od zwykłych nagrywek. No może to przez chore pomysły i dziwne teksty jakie przychodzą nam wszystkim do głowy? Chciałbym obiecać, że będę często streamował, ale nie mogę. Mogę obiecać, że zamiast nagrywania będę streamował :-)
Trzymając się tematyki RPG, ale nie RM, to dziś będzie TES V Skyrim o 17:00 na żywo na YT. Będę kontynuował przygody orka i próbował uciec z kopca dusz. Kolejną nowością jest to, że znalazłem platformę na donate. Oznacza to tyle, że jeśli ktoś czuje się za bogaty to może wysłać SMS lub zrobić przelew przez PayPal i wyświetlić taką wielką wiadomość na moim streamerskim ekranie - ja to przeczytam na 100% no i jeśli będzie to wyzwanie to będę próbował je wykonać (sprzedałem się :-( ). "Ważne żeby hajs w sakiewce się zgadzał" :lol:

W tą sobotę spróbuję streama zrobić z RM na twitchu.
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Jeśli chodzi o streamy to zostańmy na youtube, a to z jednego powodu: archiwum zastaje od razu na kanale. Od tej chwili nie będę obiecywał Hitboxów i Twitchów.
W tą sobotę na godzinę 20:30 planuję stream z RPG Makerów. Jakieś 2 godzinki to będzie trwało.
Linki bez zmian (i tak, wiem, że je podaję co chwilkę):
YT: https://gaming.youtube.com/user/EnterVPl/live
IRC: http://mapikstudio.com/entervpl/chat.html

Na start pokażę wam czym jest Bez Sensu 2, potem gry: Zemsta, AM i World of Cebulandia.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: PInroz »

Hej Enter, a oprócz Streamów, zamierzasz coś jeszcze nagrywać :?: Jakiś 30 minutowy odcineczek z jakieś makerówki, kontynuacja jakieś serii lub Czarna Historia :roll: :?: Tak się pytam :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Tak zamierzam. To że ostatnio są u mnie streamy nie oznacza, że skończyłem z nagrywaniem. Teraz jest taki jałowy czas, że cokolwiek bym nie nagrał to źle mi to wychodzi (zmęczenie materiału). Streamy są taką odskocznią. Odpocznę od montażu, itd., ale myślę że w następnym tygodniu coś tam już nagram ;-)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Jak coś to stream może się lekko przedłużyć, bo po Bez Sensu 2 obczaję Alien: Nostromo 3D. HGS chce zobaczyć czy będę się bał, czy tylko panikował. Spróbuję przejść jak najdalej, ale tego nie obiecuję. Towarzysz HGS usilnie mi tłumaczy, że gra jest straszna; w przypadku gry typu horror, gdzie np. grałem w Amnezję to później miałem problemy żeby zgasić światło w pokoju (tak serio i na poważnie), mogę mieć problemy :> Jedyne co mogę zrobić to uzbroić się w pitny magnez xD

Po tej grze, plan będzie mniej więcej taki jak już wcześniej zapowiedziałem: Zemsta, AM i World of Cebulandia (to ostatnie jak wystarczy czasu).

No to tyle.
Na 20:30 (lub kilka minut wcześniej) zapraszam na YT i IRC :-)
Do zobaczenia ;-)
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: HGS »

Wiesz... Może być tak, że fuksem nie spotkasz aliena. Wszystko się może zdarzyć. Ale generalnie gra jest jak wielka loteria.
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

W chwili obecnej film się przetwarza i dostępne są tylko 2 godziny. Do jutra powinien być już całe archiwum.
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Kolejna gra. ;-)
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: PInroz »

Tyle ci propozycji wysłałem, co byś mógł nagrać, a ty co................no nic :shock:
Tak się tylko upominam, czy jak by to tam nazwać :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Jak to nic? Większość gier pobrałem i chyba coś na jednym streamów było ;-)
Mam tego RMowego Wiedźmina nawet.

Spokojnie. Ja pamiętam :>
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: PInroz »

EnterVPL pisze:Spokojnie. Ja pamiętam :>
Dobrze wiedzieć.... A jak tam poprzedni stream :?: Będą jakiś odcinek z najśmieszniejszymi sytuacjami lub coś w tym stylu :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

PInroz pisze: Dobrze wiedzieć.... A jak tam poprzedni stream :?: Będą jakiś odcinek z najśmieszniejszymi sytuacjami lub coś w tym stylu :?:
Dobrze przebiegł. Śmieszne momenty będą, teraz właśnie się za nie biorę. Muszę poprzeglądać 23 pięciominutowych skrawków ze dwóch streamów. Może coś jeszcze tam wklepię co nie było na streamach, ale to jak coś mi się tak nagle wymyśli :lol:

Nadal nie wiem jak mam z czasem, więc póki co to kolejny stream zapowiadam na 14 stycznia (sobota), jeśli plany się nie zmienią to ta data zostanie.
Zacznę od World of Cebulandia, druga gra to taki random, trzecia to Alienik Nostrodomo (HGS wiem, że to inaczej się pisze i czyta) - zacznę od miejsca gdzie umarłem. Na końcu after, czyli 50 pokoi w Spooky's Jump Scare Mansion (przy okazji nagram kolejny walkthrough).

@Edit
Póki co zapowiadam stream na 14 stycznia 2017r. na godzinę 18:00.
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Ogólnie ostatnio zacząłem streamować zamiast nagrywać (jest wygodniej). Jeśli ktoś chce wiedzieć jaki i z czego robię streamy to zapraszam na Facebook'a https://www.facebook.com/entervpl
Nie będę tutaj pisał o tym, że stream ze Skyrima mam czy z Borderlands The Pre-Sequel. Tutaj chcę trzymać się tematyki RM'ów, więc jeśli stream z RM'a ma się pojawić to tutaj jak najbardziej będę dawał znać.

Czas ustalić najbliższy stream z RM'ów: 12.01.2017r. (ten czwartek) Godzina 18:00
Gry: a to zostawię jako niespodziankę :-)
ODPOWIEDZ