Poradniki skryptów eventowych :)

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Poradniki skryptów eventowych :)

Post autor: HGS »

Z góry proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu, jeśli nie jest odpowiedni. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad stworzeniem serii o RPG Makerze XP, ale i nie tylko. Chodziłoby o tworzenie różnych skryptów na zdarzeniach w tym i zaawansowanych CMS, lub ABS mojego autorstwa. Filmiki pojawiałyby się zależnie od tego czy miałbym chwilę, by ogarnąć konkretne skrypty, jednak myślę, że może to być coś ciekawego. Projekt, który do was kieruję ma na celu nauczenia nowych możliwości, czy też rozwiązań i podzieleniem się cenną wiedzą na temat Eventów. Chciałbym się dowiedzieć, czy interesuje was tego typu projekt?
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Poradniki skryptów eventowych :)

Post autor: Amelanduil »

A może ty się jeszcze zajmij hodowlą jedwabników? Jak na moje to nie myśl czy coś zrobić, a po prostu to zrób. Czy ktoś się zainteresuje to wyjdzie w praniu.
Jeżeli uważasz, że jesteś wystarczająco wprawny w tym temacie, aby się o nim wypowiadać (bo jednak w tutorialach to wypada), to jak najbardziej ^~^
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Poradniki skryptów eventowych :)

Post autor: Adrap »

Kiedyś zrobiłem taki projekt o nazwie "Demo". Był jakiś tam odzew, chociaż to tylko 10 rzeczy było omówione.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
ODPOWIEDZ