vrc i gry niezależne

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vrc
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2016, 21:38

vrc i gry niezależne

Post autor: vrc »

Witam. Od jakiegoś czasu prowadzę swój, własny, jedyny i niepowtarzalny ;) kanał na YT. Zamieszczam tam m.in produkcje niezależne. W związku z tym, że uwielbiam gry RPG, przywiało mnie na to forum (dzięki pomocy użytkownika EnterVPL). Fajnie, bo trafiłem tu świetną grę tekstową Project2 z której nagrywam letspleja (drugi odcinek poniżej). I teraz mam pytanko - gdzie szukać gier podobnych? Tzn tekstowych właśnie RPGów w języku polskim, rzecz jasna. Jakieś namiary konkretnie na ciekawe produkcje ktoś posiada? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: vrc i gry niezależne

Post autor: HGS »

Podejrzewam, że tu na forum znajdziesz parę tytułów. Ja osobiście tworzę RPG, ale raczej nie tekstówki :P. I masz ode mnie suba na dobry start :)
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: vrc i gry niezależne

Post autor: Kleo »

Gier tekstowych jakoś sobie nie przypominam, ale jak chcesz coś bez obrazków, to polecam rzucić okiem (no dobra, w tym wypadku raczej uchem) na unikatową na scenie grę audio: http://www.tsukuru.pl/forum/?co=gry&typ=rev& ... nylabirynt
Fajna, choć moim zdaniem dość trudna.
Awatar użytkownika
vrc
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2016, 21:38

Re: vrc i gry niezależne

Post autor: vrc »

Dzięki Panowie za odpowiedzi i naprowadzenie mnie w temacie :)

Trzeci odcinek z tekstowego RPG'a Project 2.

ODPOWIEDZ