Quest w Kable V!

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Quest w Kable V!

Post autor: Yoroiookami »

Postanowiłem dać użytkownikom Ultimy oraz Gospody szansę na wymyślenie jakiegoś ciekawego zadania pobocznego w Kable V. Zdecydowałem się ze względu na to, że niektórzy doceniają moje głupkowate projekty i być może chcą w jakikolwiek sposób pomóc, lub też mieć wpływ na to jak ostatnia gra z serii będzie wyglądać. :>
Zapewniam, że nie brakuje mi pomysłów. W razie gdyby nikt się nie zdecydował, żadnego problemu z tego powodu nie będę miał. Jeżeli jednak macie coś ciekawego do dodania, możecie śmiało do mnie pisać.
Nie jest to konkurs, ale postanowiłem wypisać jasno zasady żeby nie było zamieszania.

Kilka zasad:
- Pomysł trzeba przesłać przez PW, aby uniknąć potencjalnych spoilerów.
- Quest nie powinien w teorii zabierać więcej niż 20 minut czasu gracza. Może to być jednak krótkie zadanie które występuje mniej więcej regularnie przez całą grę. (Tak jak zbieranie pustych butelek)
- Do pomysłu można dopisać wymyśloną nagrodę, którą gracz może otrzymać za ukończenie zadania.
- Jeżeli dialog lub żart jest bardzo ważny dla przebiegu zadania, można taki dialog dołączyć. Pewne rzeczy mogą być zmienione w ostateczności.
- Taki quest może zawierać maksymalnie jedną walkę z bossem. Ten warunek głównie ze względu na czas jakiego wymaga znalezienie battlera, bawienie się w photoshopie, ustawianie walki itp.

Oczywiście twórcy zadań które przyjmę znajdą się w Credits na końcu gry. Jeżeli jednak nie dodam waszego questa, nie bierzcie tego do siebie. :->
A jeżeli macie jakieś pytania, możecie spytać w temacie. :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Quest w Kable V!

Post autor: Amelanduil »

...
Już współczuję tych wiadomości, Joroj :lol: nie wiem, czy to najlepszy z twoich pomysłów.
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Quest w Kable V!

Post autor: PInroz »

Super pomysł :mrgreen: Zasypię cię masą zadań, by mieć pewność że któreś z nich trafi do gry :wink:

Już wymyślam zadania :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Quest w Kable V!

Post autor: Yoroiookami »

Amelanduil pisze:...
Już współczuję tych wiadomości, Joroj :lol: nie wiem, czy to najlepszy z twoich pomysłów.
:| Lepiej nie krakać Amelku. Lepiej nie krakać.

Zaakceptowałem już w sumie dwa zadania. Jak na razie większość pomysłów taka sobie, ale wszystkie mnie w pewien sposób zainspirowały. Także tego, nie wstydźcie się. :lol:
No i dziękuję za wasz wkład. :>
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Quest w Kable V!

Post autor: PInroz »

Yoroiookami pisze:Zaakceptowałem już w sumie dwa zadania.
Yoroś jest BARDZO wymagającym klientem jeżeli chodzi o pomysły innych :roll: Chwała Bogu że HGS tak bardzo nie wybrzydzał :?

Mimo to fajnie że chociaż Yoroj dałeś szansę innym. Kabelek V będzie najlepszą częścią, bo będzie zawierać pomysły i inspiracje fanów. I o to w tym wszystkim chodzi :mrgreen:
Yoroiookami pisze:Także tego, nie wstydźcie się.
A inspiracje i pomysły z gier Niemakerowych też się liczą :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Quest w Kable V!

Post autor: Yoroiookami »

PInroz pisze:
Yoroiookami pisze:Zaakceptowałem już w sumie dwa zadania.
Yoroś jest BARDZO wymagającym klientem jeżeli chodzi o pomysły innych :roll: Chwała Bogu że HGS tak bardzo nie wybrzydzał :?

Mimo to fajnie że chociaż Yoroj dałeś szansę innym. Kabelek V będzie najlepszą częścią, bo będzie zawierać pomysły i inspiracje fanów. I o to w tym wszystkim chodzi :mrgreen:
Yoroiookami pisze:Także tego, nie wstydźcie się.
A inspiracje i pomysły z gier Niemakerowych też się liczą :?:
No jestem wymagający, bo nie miesza się brzydkich jabłek z ładnymi.
A możesz spróbować, ale zależy czy pomysł po prostu dobry czy taki z odzysku. :|
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ