Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Jazzwhisky »

Fajne, nowatorskie, popieram takie inicjatywy. Przypomina mi dobrze ulepione pierogi.

Ale tak, powstrzymałbym się od (zwłaszcza ostrych) porównań i przesuwania się w kierunku ocen innych kanałów, tematem jest Sierotka RM. Fajnie, że formaty nagrań są tak różne, w ten sposób każdy potencjalny widz powinien znaleźć swoją niszę. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: PInroz »

Noruj pisze:Nikt nikogo nie obraża
Dobrze wiedzieć :wink:
Noruj pisze: Wolę takie "mięso"
Życzę ci smacznego :mrgreen:

A co do tego filmika Yorosia :roll: Szczere mówiąc nie nazwał bym tego recenzją, raczej spojrzenie na grę w krzywym zwierciadle :roll: Ale może być i na pewno chcę więcej :wink: Jeżeli Yoroś nie chcesz podkładać swojego głosu do filmiku to wstaw tam syntezator mowy Ivona :-D A tak z grubsza to WIĘCEJ SIEROTKI MARYŚKI OD WUJKA YOROSIA :mrgreen:
Jazzwhisky pisze:Ale tak, powstrzymałbym się od (zwłaszcza ostrych) porównań i przesuwania się w kierunku ocen innych kanałów
Właśnie :wink: Inni ludzie też mają uczucia :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Usunięty »

PInroz pisze:tam syntezator mowy Ivona
Moim zdaniem to by pogorszyło wybraną już przez Yorosia formę.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Yoroiookami »

Zapraszam na kolejny odcinek. Tradycyjnie bez głosu. :>
Tym razem Opowieści z Edorii, edycja niecesarska.
https://youtu.be/KMz_RmWBVSo

No i życzę wszystkim Wesołych Świąt. :lol:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 819
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Kryzz333 »

Super odcinek. Pies mnie zabił xD Prawda z tymi poziomami trudności. Obiecuję że w EG będzie ciut lepiej.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: PInroz »

Jedyne co mnie rozwaliło w tym odcineczku to początek :lol: Przypomniało mi się moje pierwsze zmagania z Opowieściami z Edorii :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Noruj »

Wciąż niezłe ;) Udowodniłeś, że da radę zrobić z tego faktyczną serię śmiesznych materiałów video. Możesz też ugryźć od innej strony recenzowane gry - np. głupie, nielogiczne, czy tak cokolwiek chcesz, niekoniecznie za trudne :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Kitabake »

Edycja Grywalna - ten tekst sprawił, że dzisiejszy dnień ma sens :lol:
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Yoroiookami »

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze i mam nadzieję, że nikt nie weźmie żartów w tych 'recenzjach' do siebie. <3 :>
Tymczasem, nowy odcinek. Edycja Nowoczesna.
https://www.youtube.com/watch?v=S4k1VOozzas
Nieco mniej głupkowatych tekstów, ale myślę że materiał mówi za siebie. :III
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Jazzwhisky »

Robi się z tego seria godna największych tytanów żartu tego community. Bardzo fajne i wyważone. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Yoroiookami »

No nie wiem Jazz, ale miło mi. :lol:

Nowa Sierotka, która nie jest zbyt długa. Coś bardziej sierotkowego powinno się pokazać pod koniec miesiąca. <3 :>
https://www.youtube.com/filmikujużniema
Ostatnio zmieniony 23 lis 2019, 22:47 przez Yoroiookami, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: PInroz »

NO TO MNIE NORMALNIE ROZWALIŁO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: I ENTER NA KOŃCU :wink: Z tego trzeba zrobić mema :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Kleo »

Taka odrobinkę, hm, bieżąco-publicystyczna ta Sierotka tym razem, ale i tak nieźle się uśmiałam. Dzięki i czekam na kolejną. :D
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Yoroiookami »

Zgodzę się z tobą Kleło. Dlatego nie zrobiłem z tego pełnoprawnego odcinka. :L
Nie chcę memować na lewo i prawo, bo sam nie lubię takiego humoru.

A twój komentarz PInroz... doceniam. <3
Obrazek
Obrazek
Usunięty

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Usunięty »

Nigdy nie sądziłem, że moje słowa, które kierują się do tego, że mi się po prostu gra nie spodobała (jednym się spodobała, a innym nie - tak to bywa), zrobią aż takie wielkie halo, że aż Yoro zrobi materiał o tym i tak szczerze można zrobić z tego wszystkiego jakąś dramę, ale ja sobie odpuściłem i też myślę, że Piratowi też by się nie chciało w to wszystko mieszać.

Z tym Wiedźminem na końcu też trafiłeś, bo ta gra też do mnie nie przemówiła ;-) ale jednak prosiłbym następnym razem zapytać o to czy możesz jakiś urywek mojego filmu wziąć zmontować. Wiesz, nawet tak dla samej zasady.
ODPOWIEDZ