Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Yoroiookami »

Sierotka RM to nazwa 'serii' recenzji humorystycznych, którą zamierzam prowadzić na youtubie. Będą się skupiały bardziej na ukazaniu jaka jest wybrana gra, niż na wystawianiu ocen. Oczywiście, wszystko jest w większości subiektywne i mam nadzieję, że nikt nie weźmie tego do siebie. :>
Nazwę wybrałem ze względu na to, że większość gier będzie w jakiś sposób trudna lub wyjątkowa.
Dlatego pokażę każdej 'sierotce' jak z taką grą sobie radzić. <3
https://www.youtube.com/watch?v=G6FQgpHLaPs


Filmiki będą krótkie, mniej więcej po 3-10 minut.
Jeżeli lubicie głupkowate poczucie humoru, to zapraszam. :>

Oczywiście najważniejsze są donacje i fejm. :lol:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: PInroz »

Fajnie :mrgreen: :-D :mrgreen: Będzie co oglądać :wink:
Yoroiookami pisze:Jeżeli lubicie głupkowate poczucie humoru, to zapraszam. :>
Geneza Yorosia :lol:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Kitabake »

Nie grałem w tę grę ale filmik bardzo fajny :), czekam na kolejne! Podoba mi się taki humor ^^
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Deathwing »

To jest naprawdę bezbłędne. Mam nadzieję, że to nie jednorazowa akcja z okazji wiadomego dnia, tylko faktycznie początek serii - poważnie chciałbym zobaczyć więcej tego typu "recenzji" :) No i wreszcie coś eremowego do obejrzenia, co nie jest lamerskim letsplejem ;)
turn up the silence
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Noruj »

Zgadzam się, to jest dużo lepsze od tych wszystkich Enterów i reszty.
Więcej!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: PInroz »

Deathwing pisze: No i wreszcie coś eremowego do obejrzenia, co nie jest lamerskim letsplejem ;)
Noruj pisze:Zgadzam się, to jest dużo lepsze od tych wszystkich Enterów i reszty.
To trochę zabrzmiało, jak byście obrażali Entera, Vlada i innych YouTuberów którzy nagrywają lub nagrywali makerówki, obrażali to co oni robią :?
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Kryzz333 »

Dla mnie oba style nagrywania się nie wykluczają. Lubię posłuchać normalnego grania i gadania, muszę jednak przyznać że taka krótka i intensywna Yorosiowa forma jest przystępniejsza (nie mam wiele czasu aby oglądać długie serie).

Wgl. spodziewałem się początkowo Yorosiowego głosu, ale wybrany styl jest niezły i oryginalny. Montaż mi się podobał, najbardziej chichrałem się w środku filmiku czekając na kolejne "zmuły" z odwróceniem kolorów ekranu :lol:
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Noruj »

@PInroz
Nikt nikogo nie obraża - wyraziłem po prostu swoją opinię i jednocześnie aprobatę. Moim zdaniem ten filmik Yoro jest dokładnym zaprzeczeniem produkcji Entera, które możesz sobie tam lubić, a co mnie to obchodzi. Tutaj jest krótko, intensywnie, trafnie i śmiesznie. Wolę takie "mięso", niż kilkugodzinne paplanie o niczym.
Obrazek
Usunięty

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Usunięty »

Osobiście nie mam nic do tego, że ktoś lubi oglądać innego typu produkcje. Przecież każdy lubi to co lubi :-)

Temat lekko zboczył od produkcji Yorosia...
Zobaczyłem, oglądałem i zaśmiałem! :lol: Widziałem kanały wielu twórców, ale nikt nie wpadł na tak oryginalny pomysł co ty Yoro. :-D Mnie bardzo podoba się taki format, styl i humor. Montaż i oprawa dźwiękowa to jest coś czego szukałem; co chciałem zobaczyć. Liczę na to, że będziesz robił takich filmików więcej. :-)
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Kleo »

Yoroiookami pisze:Jeżeli lubicie głupkowate poczucie humoru, to zapraszam. :>
To zależy... Ale w twoim wykonaniu przeważnie jest całkiem niezłej próby. :D
Yoroiookami pisze:Oczywiście najważniejsze są donacje
Na sierotki nikt nie poskąpi, więc jeśli szybko się postarasz o liczny sierociniec, to zaraz hajs się będzie zgadzał. :P
Filmik jest śliczny, ja też chcę więcej. I też chętnie z głosem. Ale bez głosu też może być. <3
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Yoroiookami »

Tyle miłych słów, a na dodatek (w większości) od facetów, że zaraz chyba zmienię orientację seksualną. :shock:
Nie no, naprawdę dziękuję. Początkowo to miał być tylko taki prima aprillisowy żart, ale jeżeli naprawdę się spodobało, to może jeszcze nad tym pomyślę. <3

P.S. Lubię sobie pooglądać Vlada i Entera bo czasem coś fajnego powiedzą i mi 'paplanina' nie przeszkadza, ale miło mi że taki format wam odpowiada. :>
Hugaski.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Revlis »

Yoroiookami pisze:Tyle miłych słów, a na dodatek (w większości) od facetów, że zaraz chyba zmienię orientację seksualną.
Coś mi tu nie gra... A dobra, już wiem co...
Yoroiookami pisze:Początkowo to miał być tylko taki prima aprillisowy żart, ale jeżeli naprawdę się spodobało, to może jeszcze nad tym pomyślę.
Pokazałeś nam że umiesz, więc teraz dzień w dzień będziemy naciskać ile wlezie abyś kontynuował.
https://www.youtube.com/watch?v=KT23uB5XaXg
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Crashykk »

Tez uwazam, ze Yoros trafiles z tym stylem. Bardzo ciekawe, pare razy smiechlem. Wilczkowy humor zawsze do mnie trafial, wiec nie moge napisac nic innego, niz "chce wiecej".

Jezeli seria mialaby sie opierac o sierotkowe podejscie w grach i wysmiewanie wysokiego poziomu trudnosci to juz sie boje o moje Marchewki. :lol:
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Diablo »

Czuję się zaszczycony, o czym już ci pisałem na YT :lol: 8)
Osobiście posłuchałbym Yorosiowego gadania, ale rozumiem, że niekoniecznie musisz chcieć nagrywać głos :wink: Liczę na wincyj!
Badając humor twój humor Yoroi przez pryzmat Kable, stwierdziłem, że wklejając ten moment musiałeś myśleć coś w stylu:
Obrazek



Co do postów odnośnie kanału mojego i Entera nie będę odpowiadał, bo po prostu nie chce śmiecić tematu offtopem. Każdy ma swoje poglądy wyrażone bardziej lub mniej taktownie. O wszechmogący Jazz'ie, czuwaj nad tematem, by błogosławieństwo twe nie dopuściło do spamu i offtopu.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Sierotka RM - Recenzje Gier z RPG Makera

Post autor: Yoroiookami »

Diablo pisze:Czuję się zaszczycony, o czym już ci pisałem na YT :lol: 8)
Badając humor twój humor Yoroi przez pryzmat Kable, stwierdziłem, że wklejając ten moment musiałeś myśleć coś w stylu:
Obrazek
Nie jest to... nietrafne. :|
Miło mi. <3
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ