RMgryTV

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: RMgryTV

Post autor: PInroz »

Wiesz co fajnie się ciebie słucha, masz przyjemną dla oka buźkę, czy nie myślałeś o tym by nagrywać let's playe, streamy lub gameplaye z jakiś gier :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: RMgryTV

Post autor: HGS »

PInroz pisze:Wiesz co fajnie się ciebie słucha, masz przyjemną dla oka buźkę, czy nie myślałeś o tym by nagrywać let's playe, streamy lub gameplaye z jakiś gier :?:
Miło mi. Przewiduję takie rzeczy, ale bardziej na prywatnym kanale.

Co do kolejnej sprawy jaką do was mam, to sympatyczna prośba o nadesłanie mi na priv najciekawszych screenów z waszych gier. Nie chce mi się szukać po całym forum tytułów. Screeny będą użyte we wstawce do każdego filmiku. Podsyłajta co mata :)

Kolejną rzeczą jest to, że materiał o konkurencji Makera z innymi silnikami się opóźni. Muszę zebrać więcej materiałów do tego odcinka. W zamian za to pojawią się poradniki z Makera XP i tematyką tych poradników będą również skrypty zdarzeniowe. Wyprzedzając wasze pytania, to tak - poznacie różne ciekawe tricki jak sobie poradzić z różnymi rzeczami za pomocą zdarzeń :)
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: RMgryTV

Post autor: PInroz »

Hej HGS, kiedy nowy filmik :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: RMgryTV

Post autor: PInroz »

PInroz pisze:Hej HGS, kiedy nowy filmik :?:
Ponawiam pytanie :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: RMgryTV

Post autor: tiberium »

Padła inicjatywa, jak każdy inny kanał.
Jest świetnie.
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: RMgryTV

Post autor: PInroz »

tiberium pisze:Padła inicjatywa, jak każdy inny kanał.
Jest świetnie.
Szkoda tylko że zaangażowanie kijowe :cry: :roll: Zresztą jak w większości kanałów które swój początek mają na Gospodzie :roll: To smutne :cry: Wciąż przypomina mi się inicjatywa kanału RPG Maker Polska Aż łezka w oku się kręci :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: z rozpaczy oczywiście :|
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: RMgryTV

Post autor: Rave »

Tak, o porażkach RM-a nie wspominając, która to seria sama się porażką okazała. Nie wybaczę Angiusowi porzucenia jej.

Szkoda że z inicjatyw makerowych w kwestii YouTube to prawie każdy ma słomiany zapał. Tylko Enter jakoś jeszcze trwa, choć teraz to sam już nie wiem.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: RMgryTV

Post autor: PInroz »

Rave pisze:Tak, o porażkach RM-a nie wspominając
Przypomniała mi się też seria stworzona chyba przez Noruja o ile dobrze pamiętam o nazwie Rozgromcy mitów gdzie obalał mity związane z grami z RPG Makera :roll: Seria ta doczekała się tylko dwóch odcinków :cry: A w każdym z nich omawiał dwa mity z danych gier

Możecie mnie poprawić jeżeli źle podałem tytuł, ale pamiętam też że Noruj z kimś robił tą serię bo przypominam sobie że słyszałem tam dwa głosy :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: RMgryTV

Post autor: HGS »

Witam. A co wy tacy smutni? Kanał nie umarł :D Po prostu pracuję nad PII teraz. A skoro demo jest wydane, to niedługo pojawi się kolejny odcinek z cyklu skryptów zdarzeniowych :) . Podeślijcie propozycje tego co chcecie bym pokazał ze skryptów. Np:

NICK: Iksiński
POMYSŁ: Jak zrobić dynamiczny system pogody??

NICK: JolaMariola
POMYSŁ: Jak zrobić ekwipunek na mapie ??

I tym podobne :) Śmiało podsyłajcie mi rzeczy jakie chcecie wiedzieć jak zrobić. Postaram się je przygotować, pokazać i wytłumaczyć :)

Przy okazji z czasem zrobię serię, w której omówię jak powstawały poszczególne systemy w PII :)
To tak dla tych ciekawskich :)
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: RMgryTV

Post autor: Rave »

Nie no, zdarzeniówki fajne są, ale ja bym wolał jakieś recki/let's playe z makerówek z racji że obecnie innych kanałów tego typu nie ma.

A co do zdarzeniówek jakie bym chciał ujrzeć to może jakieś minigry na zdarzeniach.


Ostatnio przesunięty w górę 22 sty 2018, 05:37 przez: HGS.
Zablokowany