Ziemniaczany blog

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

Re: Ziemniaczany blog

Post autor: goblin!!! »

AFKward pisze:Tak. Bardzo oszczędnie niestety i jak dla mnie działa to na niekorzyść, bo chciałoby się przeczytać coś ciekawego z cudzego punktu widzenia, może jakiś trafny komentarz, a tak to nie ma w zasadzie nic. :cry:
Spokojnie, postaram się, by w najbliższym czasie było coś dłuższego :).
A na dziś o wyposażeniu, dość ogólnie.
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

Re: Ziemniaczany blog

Post autor: goblin!!! »

Dziś krótko o polepszeniu wyglądu gry 2d.
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Ziemniaczany blog

Post autor: PInroz »

goblin!!! pisze:Dziś krótko o polepszeniu wyglądu gry 2d.
Ciekawy artykuł, szkoda tylko że taki krótki :roll: Nie no poważnie naprawdę ten temat z polepszaniem wyglądu gry mnie za ciekawił :shock: Fajnie sobie poczytać o czymś takim, zwłaszcza że ja w swojej grze stawiam na autorską grafikę i pewnie dlatego tak się wczytałem :wink: Mimo iż krótki artykuł to czegoś się jednak dowiedziałem :-D Dzięki ci goblinie za tę przydatną treść :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

Re: Ziemniaczany blog

Post autor: goblin!!! »

PInroz pisze:
goblin!!! pisze:Dziś krótko o polepszeniu wyglądu gry 2d.
Ciekawy artykuł, szkoda tylko że taki krótki :roll: Nie no poważnie naprawdę ten temat z polepszaniem wyglądu gry mnie za ciekawił :shock: Fajnie sobie poczytać o czymś takim, zwłaszcza że ja w swojej grze stawiam na autorską grafikę i pewnie dlatego tak się wczytałem :wink: Mimo iż krótki artykuł to czegoś się jednak dowiedziałem :-D Dzięki ci goblinie za tę przydatną treść :mrgreen:
Proszę :p
Dziś o jednym z problemów twórczych - czyli braku inspiracji/weny. Znów krótko, ale terminy xd
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Ziemniaczany blog

Post autor: Adrap »

Abstrahując od jakości wpisów i ich długości (za krótko, za mało konkretnie, "na odwal, aby było"), to najbardziej mi przeszkadza menu górne. Wpisy się powtarzają w kilku działach i w zasadzie nie wiadomo czego się spodziewać po kliknięciu w np. "filmy" wyświetlają mi się filmy na YT, ale też artykuł o świecie przedstawionym. Poprzeglądaj jak chcesz niektóre poważniejsze blogi i zobacz jak to tam wygląda :wink:
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

Re: Ziemniaczany blog

Post autor: goblin!!! »

Adrapnikram pisze:Abstrahując od jakości wpisów i ich długości (za krótko, za mało konkretnie, "na odwal, aby było"), to najbardziej mi przeszkadza menu górne. Wpisy się powtarzają w kilku działach i w zasadzie nie wiadomo czego się spodziewać po kliknięciu w np. "filmy" wyświetlają mi się filmy na YT, ale też artykuł o świecie przedstawionym. Poprzeglądaj jak chcesz niektóre poważniejsze blogi i zobacz jak to tam wygląda :wink:
Akurat to jest specjalnie - bo w filmach też jest jakiś świat przedstawiony.
O resztę pytaj oddzielnie :lol:
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

Re: Ziemniaczany blog

Post autor: goblin!!! »

Cóż, jest pożegnanie z blogiem. Czemu dopiero teraz jak na blogu post jest od paru dni?
Bo myślałem, że napisałem post na forum xd. Cóż, przenoszę się na Games Gal Blog, jest tam post powitalny, niestety w temacie bloga nie ma wzmianki o tym, muszę Gotrymowi przypomnieć...
Proszę o zamknięcie tematu, bo niestety takowej opcji nie posiadam (we własnym temacie, lel).
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Zablokowany