GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Najlepsze Pełne Wersje, Dema i Zapowiedzi roku 2015.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Noruj »

Ja także uważam, że GF2015 są nad wyraz udane. Nie tylko mamy coraz więcej ciekawych gier, a i zainteresowanie, dyskusje, nawet jakieś małe kontrowersje - to było zdecydowanie na plus.
Pamietam jak 5 lat temu Lartarin wysmiala mnie w Goncu za pierwszy projekt(raczej slusznie), a tu prosze po kilku latach 2 rok pod rzad w GF'ach na podium.
Nawet 5 lat temu nie było powodów, żeby się przejmować Lartarin ; P
ravenone chce rewanżu (i ponownego lania, hłehłe) za starcie z Agnosco. ;DD
Good times, good times xD
Obrazek
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: ravenone »

Jazzwhisky pisze:ravenone chce rewanżu (i ponownego lania, hłehłe) za starcie z Agnosco. ;DD
No, no:P To było dawno i nie prawda. Jeśli zapał nam nie minie, to kiedyś Noruju spotkamy się w tym samym makerze, obiecuje :-)
Wpuśćcie X-a do zabawy, zawsze coś mądrego (lub nie) by powiedział.

No i czekam na formularz głosowania. Chcę wiedzieć, kto jest ze mną, a kto drugiego sortu :lol:
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Adrap »

Piotr I pisze:Mam tylko nadzieję że dema i zapowiedzi nie zatrzymają się w tym miejscu gdzie teraz są :roll:
Już są ciut dalej ;)
Dzięki za gratulacje i głosy. Niby wygrana w najmniej ważnej konkurencji, a cieszy. Teraz należy jeszcze pokazać, że się zasługuje na te puchary. Jeśli miałbym porównywać z ostatnim rokiem, to ten pod względem gier wypadał lepiej. W szczególności jeśli chodzi o Vx/Vx Ace. Nie bijcie Omnom i CrashuR. Chociaż przywróciłbym ideę dla podwójnego pierwszego miejsca na podium XP/2k3. Brakowało miejsca dla tytułów, które zasługiwały na podium. Szczególnie dla Bohatera. Zawiodłem się trochę też miejscem Upadku Wielkich, który oficjalnie potwierdzam - jest moją grą roku 2015

EDIT: Nie żebym się tu przechwalał czy coś, ale mam wrażenie, że gdyby dema trafiły do odpowiednich dla siebie (pod względem wersji RM oczywiście) działów w Pełnych wersjach to mogłyby spokojnie pozajmować miejsca na podium. Oprócz tych pierwszych.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Ekhart »

A to ja jeszcze pytanie mam, korzystając z tego, że temat dalej żyje. Czystko teoretycznie, ale np. jeśli gra jest robiona przez grupkę (np. Noruj i Ravenone ściągnęli Areva z dorosłego życia i zrobili Bodycage), to pucharki są przyznawane całej trójce, czy "głównej" osobie, np. założycielowi tematu?
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Noruj »

Wszystkim zadeklarowanym członkom teamu.
Spójrz na GameBoya i Rezydenta (Rezy), obaj mają pucharki za 2009, Exogenesis(chyba tak się to nazywało).
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Jazzwhisky »

Yup, potwierdzam - już kilka razy (np. TagTeam, Najemnik) mieliśmy taką sytuację, zawsze wpisywaliśmy wszystkich autorów i tak też rozdawane były rangi.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Amelanduil »

Jazzwhisky pisze:Yup, potwierdzam - już kilka razy (np. TagTeam, Najemnik) mieliśmy taką sytuację, zawsze wpisywaliśmy wszystkich autorów i tak też rozdawane były rangi.
Ehem, to mnie coś chyba pucharek za drugie miejsce trzy lata temu ominął xD
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Jazzwhisky »

Napisałem w tej sprawie PM, ale chciałem też zaznaczyć - wiadomo, że wszyscy (lub niemal wszyscy) bawiąc się w RM korzystamy w jakimś zakresie z rozwiązań/skryptów/grafik/muzyki (niepotrzebne skreślić) innych osób, dopisując ich potem na liście wpółautorów/autorów wykorzystanych materiałów. Istotą wspólnego zgłaszania gierc na potrzeby GF jest coś więcej - rzeczywista, bieżąca współpraca, przebiegająca na takim poziomie, że trudno (lub po prostu się nie da) wyodrębnić jednego autora projektu. Dotychczas nie było sytuacji, które budziłyby jakieś większe wątpliwości, ale nie znaczy to, że w przyszłości tak się nie zdarzy. W razie czego zawsze możecie dopytać organizatorów GF, co by nie było jakiegoś kwasu. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Rahim »

Teraz tylko czekać na tabele podsumowań Mateusza SSJ z Golden Faworków 2015, i mozna chyba by zamykać, bo to już tradycja :D
Gz wszystkim uczestnikom, niestety w tym roku z braku czasu cała zabawa mnie minęła :c
Etmes
Posty: 12
Rejestracja: 03 lip 2015, 12:40

Re: GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Etmes »

To może ja też się wypowiem, póki temat jest jeszcze świeży. Po raz pierwszy brałem udział w takim konkursie i mam nadzieję, że nie po raz ostatni. Naprawdę miło jest dowiedzieć się, co ludzie myślą o projekcie, w który włożyło się sporo pracy, tym bardziej jeśli opinie są raczej pozytywne. Mam w planach trochę większą aktywność na forum niż dotychczas i, co za tym idzie, trochę większe zaangażowanie w kolejną edycję. Gratuluję wszystkim zwycięzcom i dziękuję za wspólną zabawę.
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Fear »

Duża frekwencja gier w tegorocznych GF. Dobrze rokuje. Ogólnie nie zaglądałem na forum już x czasu, ale ruch jakby większy, niż tak z 2 lata temu. Szczególnie miłe zaskoczenie osobami, które są nowe (nic do 'starych' wyjadaczy) cieszy, że nowi ludzie zaczynają poznawać program, nawet jeśli to chwilowe zaciekawienie, a chęci może zabraknąć.

Gratulacje dla zwycięzców!
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Rahim »

Etmes pisze:Naprawdę miło jest dowiedzieć się, co ludzie myślą o projekcie, w który włożyło się sporo pracy, tym bardziej jeśli opinie są raczej pozytywne.
Negatywne opinie też nie są złe, powinny motywować, i nie należy ich brać mocno do serca, bo ZAWSZE da się coś poprawić, i taki komentarz nie powinien być krzywdzący Panie Kraina Grzybów ;)
Etmes
Posty: 12
Rejestracja: 03 lip 2015, 12:40

Re: GF 2015 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Etmes »

Ozzaku pisze: Negatywne opinie też nie są złe, powinny motywować, i nie należy ich brać mocno do serca, bo ZAWSZE da się coś poprawić, i taki komentarz nie powinien być krzywdzący Panie Kraina Grzybów ;)
Pewnie, że nie są złe. Ba! Są pewnie nawet bardziej wartościowe, ale te dobre czyta się dużo przyjemniej :D W końcu nic tak nie motywuje do dalszej pracy jak fakt, że komuś podoba się to co robisz. A GFy dostarczyły mi tyle motywacji, że starczy mi jej, mam nadzieję, aż do skończenia następnej gry. Wszelkie krytyczne uwagi traktuję z dystansem, ale staram się wyciągnąć z nich jakieś wnioski i nie popełniać dalej tych samych błędów.
Zablokowany