PEŁNE WERSJE RM2003/XP - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze

Najlepsze Pełne Wersje, Dema i Zapowiedzi roku 2015.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: PEŁNE WERSJE RM2003/XP - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Noruj »

Nie oszukuj, wszystko było wiadomo, a Ty tylko podgrzewałeś atmosferę ^^
Trzy pozycje na które głosowałem w tej kategorii - z tego co pamiętam oddałem też głos na Awarię.
Cieszę się, że bohater poza podium - strasznie jest "overrated".
Patrzcie jak siostra Mikan zarejestrowała się w sumie od czapy i ma już pucharek :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: PEŁNE WERSJE RM2003/XP - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Crashykk »

Naprawde myslalem, ze na 3 miejscu na podium bedzie Bohater i w sumie nie wiele mu do tego brakowalo :p
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: PEŁNE WERSJE RM2003/XP - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Adrap »

O, a ja bym widział bohatera conajmniej na drugim . A legendę na 5, 4 miejscu. Co bardziej mnie dziwi jednak ilosc punktow jaka dostala. No rezszta stoitak jak powinna.
Niemniej szczere gratki dla zwyciezcow.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: PEŁNE WERSJE RM2003/XP - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Jazzwhisky »

Z mojej perspektywy Legenda (i chyba cała kategoria) miała najbardziej szokujący start w historii GF, jak rakieta, odstawiła wszystko, ale to raczej kwestia złożenia się okoliczności. Potem było dużo zamieszania, ale Wrota zaczęły naprawdę solidnie punktować (ponad połowa wszystkich głosujących wrzuciła po 2 pkt), Bohater miał słabszą końcówkę i wszystko się wyklarowało.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: PEŁNE WERSJE RM2003/XP - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Yoroiookami »

Wielkie brawa, Mniej więcej tak głosowałem, jak są wyniki. :lol: Cieszę się, że gry humorystyczne tak ładnie błyszczą w tym roku, bo według mnie im się należy. Siostra Ska'cia powinna być wyjątkowo hepi, szczególnie że to jej pierwszy projekt. Nawet jeśli jechał na ska'ciowych sterydach. (Za którymi wiele osób zresztą nie przepada >o>)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ADI
Posty: 97
Rejestracja: 14 sie 2012, 15:59
Lokalizacja: Końskie
Kontakt:

Re: PEŁNE WERSJE RM2003/XP - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: ADI »

To nie je pierwszy projekt Mikan. :P
Głosy pokrywają się z większością. Choć spodziewałem się Bohatera na 2 miejscu, a LLP na 4. Miłe zaskoczenie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: PEŁNE WERSJE RM2003/XP - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: PInroz »

Wrota Arkany: Geneza na pierwszym miejscu. Moc Wrót Arkany dorównuje mocą Asgun. Gratuluję ravenone za zajęcie pierwszego miejsca w tegorocznych GF :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Mikan

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 8
Rejestracja: 15 gru 2015, 20:36

Re: PEŁNE WERSJE RM2003/XP - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Mikan »

O proszę. Nie sądziłam że moja druga gra w życiu, zajmie tak wysoką pozycję w tym prestiżowym konkursie xD
Po komentarzach i braku PW, zgadywałam że dostanie góra 5 punktów. A tu taka miła niespodzianka!
Dziękuję wszystkim którzy głosowali na moją grę! Już na starcie tu mogłam coś udowodnić bratu :D
Jestem znana również jako "Siostra Ska'cia" ale nie radzę mnie tak nazywać :p
Zablokowany