DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Najlepsze Pełne Wersje, Dema i Zapowiedzi roku 2015.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Jazzwhisky »

Tu autorzy z podium mocno głosowali na siebie nawzajem, a zasady są takie, że podnosi to szansę na wyniki remisowe. Nikomu nie udało się wybić i skończyło się w ten sposób. Za to Gotik miał ekstremalny finisz, kilka ostatnich głosów przyniosło mu połowę punktów, ostateczna różnica jest minimalna.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Yoroiookami »

Biedny, niedoceniony Project2. Gra jest fajna, szkoda że zgarnęła tak mało punktów.
Dobrze że Dark Dawn i Podziemia są na tym samym miejscu, bo nawet klimatycznie mi się kojarzą. :lol:
Zdziwiło mnie Under. Chyba muszę dać tej grze drugą szansę, bo nie zgarnęła raczej tylu punktów bez powodu. :I

Większość z tych gier chcę zobaczyć, więc macie je skończyć!!!!
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rekkimaru

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 1)
Posty: 99
Rejestracja: 07 sie 2013, 21:16
Lokalizacja: Netherrealm
Kontakt:

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Rekkimaru »

No tego to ja się ani trochę nie spodziewałem. Człowiek coś tam dłubie w wolnych chwilach jako hobby a tu nagle <pach> pierwsze miejsce w GF.
Dziękuję z całego serca tym którzy grali i oddali głosy. To mnie tylko jeszcze bardziej motywuje. Mam nadzieję, że i zmotywuje resztę grupy jak się dowiedzą.
Gratulacje także dla trójcy na drugim miejscu. Zaskakujący wynik. Choć byłem przekonany, że to Dark Dawn, albo Podziemia zgarną pierwsze miejsce. No i przyznaję też, że moim cichym faworytem był Pogromca Pustki ze swoim oryginalnym wyglądem.
W każdym razie dzięki raz jeszcze za przypominanie mi, że jest po co i dla kogo tworzyć :)
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: PInroz »

Hehehe głosowałem zarówno na Dark Dawn jak i Podziemia i obie te produkcje zajęły drugie miejsce :mrgreen: Chociaż moim faworytem były Podziemia. Cóż tak czy siak gratuluję Diablo i Adrapnikramowi za zajęcie tego drugiego miejsca. Jak to mówią Lepszy rydz niż nic :lol:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Adrap »

"Tu autorzy z podium mocno głosowali na siebie nawzajem, a zasady są takie, że podnosi to szansę na wyniki remisowe."
Dobrze wiedzieć. Nie ma to jak uczciwa rywalizacja ;)

"Człowiek coś tam dłubie w wolnych chwilach jako hobby a tu nagle <pach> pierwsze miejsce w GF."
Chyba wszyscy twórcy występujący na GFach coś tam dłubie w wolnych chwilach dla hobby. Przecież o to w tym chodzi.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Zablokowany