ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Najlepsze Pełne Wersje, Dema i Zapowiedzi roku 2015.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Kleo »

A ja nie jestem zaskoczona. Zapowiedź wyraźnie się wyróżnia: grafiką, fabułą, klimatem... O ile na świecie powstaje trochę projektów tego typu, to u nas ten jest raczej unikatem. Więc mam nadzieję, że doczeka się realizacji, bo jak nie, to zdecydowanie poprę
ravenone pisze:wniosek o bana dla ciebie na forum:-D
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Crashykk »

Jestem zdziwiony, ze Starucha tak dobrze sobie poradzila. Temat prawie pusty, dawno nie aktualizowany(z pol roku jak nic xd), a tu prosze. Dzieki za glosy!
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Noruj »

Dzieki za glosy!
Nie ma za co :) Z tego zestawu najbardziej czekam właśnie na to.

A ja nie powiem, żebym nie był chociaż trochę zaskoczony - bo Filth wybija się klimatem, oprawą, pomysłem, właściwie wszystkim. Bukanier z kolei to jeden z kolejnych rpgowych sztampów, a mają tyle samo głosów. Myślałem, że ciut inaczej będzie to wyglądać.
Ja i Crasher otarliśmy się o podium, kwestia jednego głosu :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Yoroiookami »

Gratki dla zwycięzców. Akurat ja w ogóle się nie zdziwiłem, bo wszystkie gry które są na górze wydawały mi się popularne. (A raczej tematy z ich zapowiedziami)
Teraz tylko trzymam kciuki za ukończenie tych projektów.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Adrap »

Obudziłem się i sprawdziłem wyniki. Bardzo miły początek dnia i w pewnym sensie rmowego roku. A już miałem przeczucie, że pójdzie mi jak w tamtym roku :P
Dzięki za głosy, teraz będę mniej olewał ten projekt. Wysłanie zapowiedzi w ostatni tydzień dało radę. W sumie chyba nic mnie nie zdziwiło, a nowa forma konkursu chyba sprzyjała dwóm pierwszym miejscu. Ciekawe że osoby głosowały na slasha i przygodówkę
Jeszcze raz dziekuje za glosy! Już sobie planuje, kiedy jaki etap gry skończę. Trzymajcie kciuki.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: ravenone »

Przez formę rozdawania punktów, stawka była wyrównana. Gdybyśmy przyznawali pkt. stopniowo -3,2,1 to pewnie faworyt szybciej by się wyklarował. Dla mnie nr 1 był Filth. Gry Adrapa i Naoo zaskakujaco wysoko. Jak za rok 50% tych zapowiedzi zamieni się na pełniaki, będę happy.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: ZAPOWIEDZI - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: PInroz »

Z całej trójcy moich faworytów to Bukanier zajął pierwsze miejsce :mrgreen: Adrapnikram gratuluję ci i gratuluję też Ekhart, i gratuluję Naoo za zajęcie drugiego miejsca. I oczywiście gratuluję również innym. Wszystkim Gratuluję :mrgreen: Mam nadzieję że gry będą tak samo nieźle się prezentować jak same zapowiedzi :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Zablokowany